Nuvi Health - Multi enzym komplex 120 kapslí

699 Kč
Skladem

Nuvi Health Multi Enzyme obsahuje koordinovaný komplex, který kombinuje 7 nejběžnějších enzymů ve vynikající kombinaci s vysokými dávkami s derivátem aminokyseliny betainem. Multienzym obsahuje následující enzymy: bromelain, papain, proteázu, amylázu, katalázu, lipázu + betain.

  • 7násobný komplex enzymů s vysokou dávkou sestávající z bromelainu, papainu, proteázy, amylázy, katalázy, lipázy v kombinaci s derivátem aminokyseliny betainem
  • Použití enterosolventních tobolek Bright (JC Caps®) pro opožděnou absorpci enzymů
  • Veganské a bez nežádoucích přísad, jako jsou umělá aromata nebo barviva

Detailní informace

Detailní popis produktu

Enzymy obecně

Komplexní molekuly bílkovin (obří molekuly) se nazývají enzymy nebo se jim často říká biokatalyzátory. Enzymy jsou zodpovědné za to, že tělo přijímá základní látky, které přijímá z potravy. Enzymy tedy rozkládají složky potravy takovým způsobem, že se dostanou do organismu a mohou být využity naším tělem.

V našem těle enzymy urychlují a kontrolují různé biochemické reakce, takže dochází k metabolismu nebo skutečnému metabolickému procesu. Každý enzym je obvykle velmi specifický a každý má v našem těle jeden nebo více různých úkolů. Stručně řečeno: Enzymy jsou životně důležité a opravdu nastartují náš metabolismus!

Nuvi Health Multi Enzyme Complex

Nuvi Health Multi Enzyme obsahuje koordinovaný komplex, který kombinuje 7 nejběžnějších enzymů ve vynikající kombinaci s vysokými dávkami s derivátem aminokyseliny betainem. Multienzym obsahuje následující enzymy: bromelain, papain, proteázu, amylázu, katalázu, lipázu a serrapeptázu + betain.

Náš komplex enzymů podrobně:

Bromelain je název 2 enzymů z rodiny cysteinových proteáz, které byly objeveny ve stonku rostliny ananasu v roce 1957. Bromelain se získává z plodů ananasu a samotné rostliny.

Papain je proteolytický enzym, který se vyskytuje v relativně vysokých koncentracích v nazelenalé slupce a semenech plodů papáje.

Perotease je skupina enzymů, které mohou štěpit proteiny nebo peptidy a jsou produkovány mnoha mikroorganismy.

Amyláza je enzym, který se vyskytuje ve většině živých tvorů a štěpí tam polysacharidy. Amyláza se primárně podílí na metabolismu cukru, kde štěpí velké molekuly cukru na malé jednotky.

Kataláza a lipáza jsou trávicí enzymy, kataláza je enzym, který přeměňuje peroxid vodíku na kyslík a vodu a je schopen štěpit H2O2, který je škodlivý pro buňky. Lipáza zajišťuje, že tuky lze trávit a tím jsou k dispozici tukové zásoby uložené v těle.

Betain je derivát aminokyseliny s mnoha pozitivními vlastnostmi a je silně zapojen do různých trávicích procesů.

  

Výhoda díky nejnovější technologii kapslí

My v Nuvi Health jsme hrdí na to, že jsme jedním z mála výrobců, kteří pro své multi-enzymové kapsle používají nejen enterosolventní, ale také patentovaný obal kapsle od značky Bright JC Caps® .

Bright JC Caps® jsou veganské a zeleninové HPMC kapsle s unikátním uzamykacím systémem. Jsou bez alergenů, pesticidů, konzervantů, rozpouštědel, nanočástic a také košer a halal. Bright JC Caps® byly speciálně vyvinuty k ochraně živých mikrobů, enzymů a přísad citlivých na kyseliny a kyslíku, které procházejí žaludeční kyselinou a musí se rychle uvolňovat v horním střevě

Díky této nové technologii může být opožděné uvolňování bakterií v našich multienzymových kapslích zpožděno až o 150 minut , což je zásadní pro jejich obrovský potenciál!

Doplněk stravy (NEM) s enzymy + betain HCL. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na kapsli

NRV *
Betain HCL

151,50 mg

**

    z toho betain

100 mg

**

Bromelain

100 mg / 600 FIP

**

Papain

100 mg / 1 500 000 PU

**

Proteáza

100 mg / 12 000 HUT

**

Amyláza

50 mg / 3 200 FIP

**

Kataláza

50 mg / 50 pekař

**

Lipázy

50 mg / 2 800 FIP

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: Betaine HCL, JC CAPS® hydroxypropylmethylcelulóza (obal rostlinné tobolky), bromelainový prášek, papainový prášek, prášek proteázy, prášek amylázy, prášek katalázy, prášek lipázy.

Doporučený příjem: Užívejte 2 x 1 tobolku denně asi 30 minut před jídlem.

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.