Nuvi Health Ostropestřec mariánský komplex 5 rostlinných látek a výtažků - 180 kapslí

Novinka
Značka: Nuvi Health
579 Kč
Skladem

Ostropestřec mariánský 5násobný komplex s artyčoky + pampeliška + desmodium + piperin - 180 kapslí

  • Vysoce dávkovaný komplex s 500 mg extraktu z ostropestřce mariánského (80% silymarinu), 400 mg extraktu z artyčoku (2,5% cynarinu), 200 mg extraktu z kořene pampelišky, 150 mg extraktu z desmodia a 10 mg extraktu z černého pepře (95% piperinu) na denní dávku ( 2 kapsle). 2měsíční dodávka (celých 60 dní používání).
  • Použití přírodních rostlinných extraktů s nejlepší biologickou dostupností a tolerancí. Standardizované a jemně extrahované kvalitní suroviny se zaručeným obsahem účinných látek.
  • Náš komplex je čistě přírodní produkt, který je 100% veganský a neobsahuje stearát hořečnatý, želatinu, příchutě, barviva, stabilizátory, konzervanty, samozřejmě bez laktózy a bez lepku a bez geneticky modifikovaných přísad (bez GMO).
  • Náš komplex ostropestřce mariánského neobsahuje stearan hořečnatý, protispékavá činidla, příchutě, barviva, stabilizátory, plniva, želatinu a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ostropestřec mariánský 5krát složitý

Jaký je nový 5násobný komplex ostropestřce?

Ostropestřec mariánský 5-násobný komplex je inovativní a čistě bylinná kombinace osvědčených rostlinných látek a výtažků na bázi vysokodávkového extraktu z ostropestřce mariánského a je ideálním společníkem pro léčbu jater nebo střev. Dále je náš kombinovaný přípravek doplněn o extrakt z artyčoku, extrakt z kořene pampelišky, extrakt z desmodia a extrakt z černého pepře pro zlepšení schopnosti těla absorbovat jednotlivé látky. Naše jedinečná kombinace účinných látek byla sestavena takovým způsobem, aby výsledkem byl nejvyšší možný synergický přínos a jednotlivé látky mohly optimálně rozvíjet své spektrum aktivity.

Co mají všechny ingredience společné?

Všem obsaženým rostlinným výtažkům (léčivým rostlinám) byl přisuzován pozitivní vliv na lidský organismus již ve středověku nebo ještě déle; tradičně se používaly v přírodní medicíně a i dnes, v 21. století, se těší velké pověsti v konvenční medicíně.
Kombinace extraktu z ostropestřce mariánského, extraktu z artyčoku, extraktu z kořene pampelišky a extraktu desmodia je nejen jedinečná, ale také bohatá na sekundární rostlinné látky, slizy, silymarin, flavonoidy, hořké látky, vitamíny, přírodní antioxidanty, kynarin a caffeoylquinic kyseliny.

 

kvalita a bezpečnost

Pro všechny přísady používáme standardizované a jemně extrahované kvalitní suroviny, abychom zaručili obsah účinných látek, a náš pětinásobný komplex ostropestřce mariánského je 100% veganský a neobsahuje žádné diskutabilní přísady, jako jsou příchutě, barviva, stabilizátory, konzervační látky a separační činidla, jako je jako stearát hořečnatý.

Doplněk stravy (NEM) s rostlinnými extrakty + piperin. Tento přípravek není léčivý.

 

 

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na 2 kapsle NRV *
Extrakt z ostropestřce mariánského

500 mg

-

   z toho silymarin

400 mg

-

Extrakt z artyčoku

400 mg

-

   z toho cynarin

10 mg

-

Extrakt z kořene pampelišky

200 mg

-

Extrakt desmodia

150 mg

-

Extrakt z černého pepře

10 mg

-

   z toho piperin

9,5 mg

-


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Složení: extrakt z ostropestřce mariánského (80% silymarinu), extrakt z artyčoku (2,5% cynarin), extrakt z kořene pampelišky, potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinné kapsle), extrakt desmodia, extrakt z černého pepře (95% piperin), protispékavá látka: rýžový extrakt.

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.