Nuvi Health Vitamin B12 Cobalamin Complex - 240 kapslí 1000 mcg

579 Kč
Skladem

Vitamín B12 má v našem metabolismu obrovský význam a podílí se na velkém množství nejrůznějších metabolických procesů v našem těle. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a podporuje obranyschopnost těla podporou funkce imunitního systému. Kromě toho je zachováno normální fungování nervového systému, což pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. 

  • Vitamin B 12 cobalamin komplex vysoká dávka s 1000 mcg / µg na tabletu. 
  • Prémiový komplex s bioaktivními formami B12 
  • Vitamin B12 Cobalamin Complex byl vyvinut na základě současných studijních znalostí a má obzvláště vysokou biologickou dostupnost. 
  • Komplex obsahuje všechny 3 formy vitaminu B12 nacházející se v lidském těle (osvědčený vzorec MHA). 
  • Kromě toho byl komplex B12 obohacen o vysoce biologicky dostupnou kyselinu listovou. 
  • Tablety vitaminu B12 + folát bez nežádoucích a škodlivých přísad.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín B12 + kyselina listová užitečná kombinace

Vitamín B12 a kyselina listová patří mezi ve vodě rozpustné vitamíny B a v metabolismu velmi úzce spolupracují. Obě látky hrají důležitou roli v metabolismu homocysteinu. Jsou běžnými kofaktory methionin syntázy, přeměny škodlivého homocysteinu na methionin. Metabolismus kyseliny listové probíhá v neustálém cyklu, ve kterém se v různých formách projevují různé efekty. Vitamín B12 je zodpovědný za reaktivaci kyseliny listové jejím převedením zpět do její reaktivní formy „tetrahydrofolát“. Reaktivní forma „tetrahydrofolát“ je nezbytná pro dělení buněk.

Opuštění vitaminu B12

Vitamín B12 má v našem metabolismu obrovský význam a podílí se na velkém množství nejrůznějších metabolických procesů v našem těle. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a podporuje obranyschopnost těla podporou funkce imunitního systému. Kromě toho je zachováno normální fungování nervového systému, což pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Hraje také důležitou roli v metabolismu homocysteinu a přispívá k normální tvorbě červených krvinek.

Premium: Nuvi Healh Vitamin B12 s biologicky aktivními formami

B12 a kyselina listová mohou být užívány v různých formách, ale ne všechny formy jsou stejně účinné. Syntetické formy vitaminu B12 a kyseliny listové musí být v těle nejprve přeměněny na biologicky aktivní formy, aby se rozvinul jejich plný účinek. Pokud však vezmete přírodní, bioaktivní vitamíny přímo, mohou být okamžitě zpracovány. Bioaktivní formy vitaminu B12 jsou: methylcobalamin, adenosylcobalamin & hydroxocobalamin. Tyto 3 vynikající sloučeniny vitaminu B12 jsou schopny rozvíjet své účinky přímo bez jakýchkoli konverzních procesů a mají také různé výhody.Kyselina listová musí být také tělem přeměněna na bioaktivní formu „folát“. Bioaktivní forma, která se nachází také v potravinách, je L-5-methyltetrayhydrofolát.

Vysoce dávkovaný a laboratorně testovaný komplex vitaminu B12 bez nežádoucích přísad Prémiový komplex vitaminu B12 od společnosti Nuvi Health obsahuje všechny tři bioaktivní formy vitaminu B12 v optimálním poměru 1: 1 a další bioaktivní folát.

Jedna tableta (2 denní dávky) obsahuje: 333,33 mcg methylcobalamin, 333,33 mcg adenosylcobalamin, 333,33 mcg hydroxocobalamin & 200 mcg L-methylfolát vápenatý (L-5-methyltetrahydrofolát nebo L-5-MTHF).

 

 

Podrobně:

Methylcobalamin + Adenosylcobalamin: Jsou jediné dva bioaktivní a přírodní koenzymy vitaminu B12 a vyznačují se velmi dobrou absorpční schopností.

Hydroxocobalamin: Přírodní a endogenní forma vitaminu B12. To může v těle cirkulovat obzvláště dlouho a má vynikající vazebný a depotní účinek na bílkoviny.

L-methylfolát vápenatý (L-5-methyltetrahydrofolát / L-5-MTHF): je primární biologicky aktivní forma kyseliny listové používaná na buněčné úrovni pro reprodukci DNA, cysteinový cyklus a regulaci homocysteinu.

V Nuvi Healh je kvalita naprostou prioritou, a proto používáme pouze prvotřídní suroviny. Náš komplex vitaminu B12 je nezávisle laboratorně testován na obsah vitaminu B12, obsah kyseliny listové, těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria. Vyšetřování provedla nezávislá německá laboratoř certifikovaná podle DIN EN ISO / IEC 17025. Tablety vitaminu B12 neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Tablety neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

 

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem B12 + folát. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na 2 denní porce
(1 tableta)

NRV *
Vitamín B12

1000 mcg

40 000%

    z toho methylkobalamin

333,3 mcg

**

    z toho hydroxokobalamin

333,3 mcg

**

    z toho adenosylkobalamin

333,3 mcg

**

Folát

400 mcg

200%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: Plnivo: mikrokrystalická celulóza, L-methylfolát vápenatý, methylkobalamin, adenosylkobalamin, hydroxykobalamin.

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.