Nuvi Health Vitamín B12 - kobalaminový komplex 50 ml

459 Kč
Skladem
  • Vysoce dávkované 200 mcg vitaminu B12 na denní dávku.
  • Premium biologická dostupnost - 1750 kapek v 50 ml skleněné lahvi.
  • 100% VEGAN - kapky vitaminu B12 neobsahují žádné živočišné složky, a jsou proto vhodné i pro vegany a vegetariány.
  • Bez nežádoucích přídavků a také bez GMO, laktózy, lepku a želatiny.
  • Nezávisle laboratorně testováno na těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všestranný vitamín B12

Vitamín B12 je esenciální vitamín a patří do skupiny vitamínů B (komplex B), které všechny slouží jako prekurzory koenzymů a patří do rodiny vitamínů rozpustných ve vodě. Ve vodě rozpustné vitamíny jsou transportovány a absorbovány krví, žaludkem, střevy a mezerami mezi buňkami. Ty naše tělo okamžitě zpracovává a neukládá se. Vitamín B12 je zde však výjimkou a je jediným ve vodě rozpustným vitamínem, který má depotní funkci a je uložen hlavně v játrech. To je pravděpodobně jeden z důvodů, proč vitamín B12 zaujímá mezi vitamíny B jakési zvláštní postavení.

Vitamín B12 je největší i nejsložitější vitamín a je jediným vitamínem, který obsahuje kovový prvek kobalt, za jehož název tento vitamín vděčí kobalaminu. Lidské tělo není schopno produkovat samotný vitamín B12, a proto je nezbytné jej přijímat prostřednictvím stravy nebo doplňků stravy. Jelikož se však vitamín B12 nachází především v živočišných potravinách, je další  suplementace pro vegany a vegetariány o to důležitější, protože zde může rychle vzniknout nedostatek.

Komplex Nuvi Health Vitamin B12 podrobně 

My, tým společnosti Nuvi Health, jsme hrdí na to, že vám můžeme představit nejen  „jednoduchý“ přípravek vitaminu B12  ve formě monoproduktu, ale  vynikající komplex  3 nejkvalitnějších a bioaktivních sloučenin B12 =  methylcobalamin, adenosylcobalamin & hydroxokobalamin  a to v  optimálním poměru 1: 1: 1. Tyto 3 vynikající sloučeniny vitaminu B12 jsou schopné vyvinout svůj účinek přímo bez procesů přeměny a také přinášejí různé výhody, které jsou stručně vysvětleny níže:

  • Methylcobalamin + Adenosylcobalamin: Jsou jediné dva bioaktivní a přírodní koenzymy vitaminu B12 a vyznačují se velmi dobrou absorpční schopností.
  • Hydroxocobalamin: Přírodní a endogenní forma vitaminu B12. To může v těle cirkulovat obzvláště dlouho a má vynikající vazebný a depotní účinek na bílkoviny. 

Prémiová kvalita z přírody

Kapky vitaminu B12  od Nuvi Health jsou naprosto čisté kapky vitaminu B12 s optimálním stupněm účinnosti, vyrobené z nejlepších  přírodních surovin. Pomocí propracovaného výrobního postupu se nám podařilo vyrobit veganský a tekutý komplex vitaminu B12 bez škodlivých konzervantů. Aby byla zajištěna dlouhá trvanlivost účinné látky, používáme malé množství přírodního alkoholu na pití.

Jedna lahvička obsahuje asi 1750 kapek (50 ml). Kapky jsou obzvláště vysoké dávky 200 μg na kapku a poskytují tělu čistý vitamín B12. 

Složení:  voda, alkohol (5,8%), vitamín B12 (methylkobalamin, hydroxokobalamin, adenosylkobalamin).

Doporučené dávkování: Vezměte 1 kapku denně a zapijte sklenicí vody.

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem B12. Tento přípravek není léčivý.

 

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Za kapku NRV *
Vitamín B12

200 mcg

8 000

  z toho methylkobalamin

67 mikrogramů

-

   z toho adenosylkobalamin

67 mikrogramů

-

   z toho hydroxokobalamin

67 mikrogramů

-


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.


Složení: voda, alkohol (5,8%), vitamín B12 (methylkobalamin, hydroxokobalamin, adenosylkobalamin).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.