Nuvi Health Vitamín K2 MK7-200 µg - 1700 kapek = 50 ML

579 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…
Kapky vitaminu K2 od Nuvi Health jsou naprosto čisté kapky s optimálním stupněm účinnosti, vyrobené z nejlepších ingrediencí. Vitamín K je vitamín rozpustný v tucích, který může být optimálně absorbován tělem, pouze pokud je doprovázen zdrojem tuku / oleje. Z tohoto důvodu používáme v Nuvi Health pouze vysoce kvalitní MCT olej (triglyceridový olej se středně dlouhým řetězcem) z kokosu s farmaceutickou čistotou.
  • Ve vysoké dávce 200 µg (mcg) vitaminu K2 na denní dávku (10 kapek).
  • Dlouhodobá dodávka s 1700 kapkami = 50 ml.
  • Pro naši K2 používáme značkovou surovinu K2VITAL od společnosti Kappa. Menaquinone 7, který pochází z Norska
  • Laboratorně testovaný obsah all-trans alespoň 99,5% a je extrahován z rostlinných olejů speciálním výrobním procesem.
  • Pro obzvláště vysokou stabilitu a biologickou dostupnost rozpouštíme v tucích rozpustný vitamín K ve vysoce kvalitním oleji MCT z kokosu.
  • Laboratorně testováno na čistotu a kvalitu našeho vitamínu K2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín K2 od Nuvi Health

Kapky vitaminu K2  od Nuvi Health jsou naprosto čisté kapky s optimálním stupněm účinnosti, vyrobené z nejlepších ingrediencí. Vitamín K je vitamín rozpustný v tucích, který může být optimálně absorbován tělem, pouze pokud je doprovázen zdrojem tuku / oleje. Z tohoto důvodu používáme v Nuvi Health pouze  vysoce kvalitní MCT olej (triglyceridový olej se středně dlouhým řetězcem) z kokosu s farmaceutickou čistotou (ph. Eur.) jako nosič pro naše kapky K2, protože účinná látka má nejvyšší biologickou dostupnost a tělo ji může využít co nejrychleji. Kapky jsou 100% bez škodlivých přísad, neobsahují žádné alergeny a nemusí se rozkládat jako tablety nebo kapsle. Je také jednodušší použít pro lidi, kteří se raději vyhýbají tabletám nebo kapslím.

Prémiové suroviny!

Při výběru surovin pro naše kapky K2 spoléháme výhradně na použití vysoce kvalitních a testovaných značkových surovin s absolutní čistotou! U našeho vitaminu K2 spoléháme na  prvotřídní surovinu K2VITAL!  K2VITAL je prokázán jako nejbezpečnější a nejčistší vitamín K2 s potvrzenou hodnotou all-trans nejméně 99,5 +%. Je také schválen v EU Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), získal status GRAS v USA  a je extrahován z rostlinných olejů speciálním výrobním procesem. Má prokázanou biologickou dostupnost a je jediným MK-7 s publikovanými bezpečnostními údaji.

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem K2 (tekutý). Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na kapsli NRV *
Vitamín K2

200 µg

267


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Složení: MCT olej (MCT = triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), Menaquinone-7 (K2VITAL®, 99 +% All-Trans).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 19.7.2022
Spokojenost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.