Nuvi Health Základní minerály 240 kapslí - hořčík, draslík, zinek, vápník - citrát

Novinka
Značka: Nuvi Health
569 Kč
Skladem

Základní minerály 240 kapslí - hořčík, draslík, zinek, vápník - citrát

 • 240 kapslí s vysokou dávkou na bázi 100% organických bází na citrátové bázi. Pro optimální použitelnost používáme pouze osvědčené a základní minerály jako: hořčík, vápník, draslík a zinek v optimálním poměru a jako bioaktivní sloučeniny ve formě citrátu.
 • Vysoce koncentrované základní kapsle vyrobené z organických minerálů a stopových prvků pro vysokou hodnotu zásaditého pH v krvi. Rovněž bez sodíku (hydrogenuhličitanu sodného) a dalších uhličitanů, aby nebyla ohrožena produkce žaludeční kyseliny.
 • Naše základní kapsle neobsahují stearát hořečnatý, protispékavá činidla, příchutě, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Nezávisle laboratorně testováno na zatížení a kontaminaci, jako jsou těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alkalické minerální kapsle Nuvi Health

Alkalické minerály jsou speciálně sladěný základní vzorec ve formě kapslí ze 4 osvědčených a vysoce koncentrovaných minerálů ve formě: citronanu draselného *, vápenatých solí kyseliny citronové = citronanu vápenatého **, hořečnatých solí kyseliny citrónové = di-citranu tri-hořečnatého *** a citrát zinečnatý****, které mohou podporovat neutrální bazickou rovnováhu, mají vysokou biologickou dostupnost a mají řadu dalších pozitivních vlastností. Cílem je v našem těle vytvořit pozitivní rovnováhu / rovnováhu.

Ale proč se zde spoléháme pouze na citrátové sloučeniny, když i jiné sloučeniny mohou vytvořit kyselou rovnováhu?

A odpověď na to je prostě úžasná a naprosto jednoduchá! Samozřejmě, přísně vzato, citrát je kyselina = kyselina citrónová. Ale to je tak slabé, že to má v organismu základní reakci. Lidské tělo obsahuje velké množství této kyseliny citrónové (cyklus kyseliny citronové), a proto nereaguje toxicky a dokonce i degradace této kyseliny se opět stává zásaditou.

Zjednodušeně to znamená: základní citrátové sloučeniny se vnášejí do organismu, procházejí jím a dokonce se opět vylučují jako zásadité!

Výňatek ze schválených prohlášení týkajících se účinných látek o našich kapslích s alkalickými minerály, které byly potvrzeny Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA): (Nařízení ES č. 1924/2006 Zdravotní tvrzení Evropské unie)

 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy *
 • přispívá k udržení normálního krevního tlaku *
 • přispívá k normální srážlivosti krve **
 • přispívá k normální funkci svalů **
 • přispívá k normální činnosti trávicích enzymů **
 • přispívá k rovnováze elektrolytů ***
 • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání ***
 • přispívá k normálnímu acidobazickému metabolismu ****
 • přispívá k normálnímu metabolismu uhlohydrátů ****

Další vlastnosti kapslí alkalických minerálů Nuvi Health BEZ D3!

Abychom zbytečně neovlivňovali rovnováhu v organismu, jsou naše zásadité minerální kapsle 100% veganské a bez jakýchkoli přísad! Kromě toho se záměrně zdržujeme přidávání vitaminu D3, i když samozřejmě víme, že tento vitamín hraje velmi důležitou roli v rovnováze těla! Dávky jsou však pro každou osobu velmi individuální a většina „vědomých“ lidí stejně používá vitamín D3 v optimální dávce, která je pro ně určena. Z tohoto důvodu nemá pro nás příliš smysl přidávat do produktu vitamín D3 a ovlivňovat tuto rovnováhu.

 

Užívání s překážkami / perfektní načasování!

Doporučení pravidelného příjmu říká: Užívejte 2 x 3 kapsle denně (ráno a večer) nebo 3 x 3 kapsle (ráno, v poledne, večer) podle potřeby zapijte vodou. To je naprosto správné! Ale kdy je přesně ten správný čas?

To by mělo být vždy mezi jídly a ne bezprostředně po něm! I když se na chvíli „cítí“ lépe, bohužel to nevydrží! Pokud kapsle užijete hned po jídle, jak je bohužel často popisováno, připravujete tělo (žaludek) o schopnost produkovat žaludeční kyselinu. Žaludeční kyselina není v tomto případě špatná, protože „naseká“ jídlo a vaše tělo tak může absorbovat živiny! Pokud z ní teď tuto „schopnost“ odeberete, vaše tělo si to zapamatuje a příště bude produkovat více žaludeční kyseliny. A právě z tohoto důvodu byste měli nejprve vytvořit zásadité prostředí v klidové fázi (když vaše tělo tráví), tj. Mezi jídly.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.