Babička Agafia - Přírodní zubní pasta se sopečnou solí z Kamčatky pro zářivé a bílé zuby 85g

159 Kč
Skladem

Přírodní, certifikovaná zubní pasta, obohacená o sopečný prach, saturuje dásně mikroelementy a dodává zubům přirozenou bělost. Mořská sůl účinně čistí zuby, zatímco aktivní uhlí omezuje tvorbu plaku a zároveň má bělící schopnosti. Pasta se stará o zdraví a krásu dásní. Díky vysokému obsahu minerálů posiluje zubní sklovinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O značce Babička Agafia

Babička Agafia je jedinečná ruská značka přírodní kosmetiky, která je založena na bylinách z divoké vegetace, hluboko v Sibiři a původních receptech sibiřské bylinářky Agafji Ermakovy

Kosmetika Agafia je certifikována mezinárodním certifikátem kvality ICEA. Při výrobním procesu se používají extrakty a rostlinné oleje přijatelné pro ECOCERT. Neobsahují syntetická barviva, ani suroviny z geneticky modifikovaných organismů (GMO), nejsou testovány na zvířatech,obaly jsou z materiálů vhodných pro recyklaci, zeleninové a ovocné složky jsou získány z ekologicky čistých oblastí a ekologických farem.

 

Přírodní zubní pasta Babička Agafia s obsahem sopečné soli z Kamčatky dodává zubům přirozenou bělost, omezuje tvorbu plaku a účinně čistí zuby, které zároveň i posiluje. 

Aktivní látky:

  • Aktivní uhlí na bázi kokosové skořápky intenzivně leští sklovinu, aniž by ji poškodilo, a stará se o zdraví a krásu dásní.
  • Sopečná sůl díky vysokému obsahu minerálů posiluje zubní sklovinu.

 

Co způsobuje žloutnutí a zbarvení zubů

Špatná dentální hygiena

Usazování plaku je jednou z hlavních příčin skvrnitosti zubů. Ujistěte se, že si nejméně dvakrát denně vyčistíte zuby, nejméně jednou denně vyčistíte mezizubní prostory a vypláchnete ústa pomocí ústní vody, abyste odstranili bakterie a zabránili vzniku plaku a zubního kamene.

Poškození skloviny

Zuby žloutnou s věkem, protože sklovina se časem oslabuje a odhaluje dentin, což je tmavší látka, která tvoří většinu zubu. Můžete zabránit poškození skloviny tím, že budete pít kyselé nápoje přes slámku, omezíte kyselé potraviny a každý den si budete čistit zuby, mezizubní prostory a užívat ústní vodu.

Potraviny a nápoje

Ve sklovině jsou miniaturní štěrbiny, které mohou zachycovat malé kousíčky jídla a nápojů. Káva, víno, čaj a bobuloviny obsahují velké množství taninu, chromogenu a kyselin - látky, které se váží na sklovinu a způsobují změnu barvy. Snažte se omezit jejich příjem a vypláchněte ústa velkým množstvím vody poté, co jste konzumovali kyselé potraviny a nápoje. Nejdůležitější je, že si zuby dvakrát denně vyčistíte a pravidelně navštěvujete svého zubaře.

Žvýkací tabák nebo kouření

Tabák obsahuje nikotin a dehet, které se budou držet na zubní sklovině a způsobí změnu barvy. Pokud přestanete s kouřením, zlepší se vaše celkové zdraví i vzhled vašich zubů.

Vedlejší účinky na léčbu

Některá antibiotika, jako je tetracyklin a doxycyklin, jsou známá tím, že zbarvují zuby u dětí. Užívání antihistaminik, antipsychotik a léků na vysoký krevní tlak může také vést ke změně barvy - je dobrý nápad konzultovat s lékařem, než je užijete.

 

Způsob použití:  Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty. Po každém jídle nebo alespoň dvakrát denně si důkladně umyjte zuby. Nepolykejte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Obsah balení: 85 g

Země původu: Rusko 

 3196

 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Název této kosmetické, mimochodem velmi široké řady, evokuje něco ze starých ruských pověstí a pohádek.

Moudrost v něm rozhodně ukrytá je – konkrétně moudrost a pokora ženy jménem AGAFIA JERMAKOVA. Její znalost bylin rostoucích v sibiřské oblasti, znalost původních receptur léčivých odvarů, čajů, tinktur a mastí je „know-how“, které činí tuto značku výjimečnou (je málo podobných kosmetických řad).

Nejde jen o byliny – čaj si zvládne každý namíchat sám. Jde také o postup přípravy, a ačkoliv to zní pateticky, také o to, s jakým přístupem jsou konečné produkty vyráběné.

Základem šampónů této řady je „sněžná voda “ – voda, která se získává rozpuštěním sněhu v dřevěných nádobách při pokojové teplotě. Je „měkčí“ a tím pádem méně zatěžuje vlasy a pokožku hlavy.

Celá řada BABIČKA AGAFIA se vyznačuje vysokým obsahem různých bylin (některé šampony tvoří až 17 bylinných extraktů) a obsahem přírodních pěnivých čistících látek, tzv. saponinů. Ženy v mnohých kulturách dávno znaly rostlinné mýdlo, kterým se dalo mýt a prát. Nevonělo sice po jablku či jogurtu, ale pěnilo a odstraňovalo nečistoty mnohem šetrněji než mýdla, která máme dnes běžně doma. Představitelem takových rostlin je mydlice lékařská, jejíž kořen po zpracování vytváří jemnou bohatou pěnu.

Řada peelingů na tvář zase využívá přírodní „zrnité“ složky, které odstraňují odumřelou vrstvu pokožky a pootevírají cestu celé paletě výživných a omlazujících rostlinných produktů.

Tento výrobce disponuje mnohými certifikáty v rámci produkce ekologické kosmetiky a svoje produkty netestuje na zvířatech.