ANCIENT AND BRAVE - Radiant Beauty Collagyn® 250g

989 Kč
Skladem

Nevyhovuje vám živočišný zdroj kolagenu? Vyzkoušejte komplex rostlinných zdrojů a rovnou takový, který vyniká mezi ostatními. Naked Body Collagyn® je unikátní komplex výhradně rostlinných složek určených pro efektivní podporu formování kolagenu – stavební látky pro svaly, šlachy a pojivové tkáně a sliznice. Všechny tři doplňky COLLAGYN jsou navržené tak, aby se vyrovnaly aminokyselinovému profilu živočišného kolagenu.

 • Prémiová kvalita
 • Celkem dvacet dva bioaktivních složek
 • Aditivum volných forem strukturálních aminokyselin
 • Špičkový rostlinný (veganský) ekvivalent živočišného kolagenu + komplexní metabolický optimizér
 • Etická a šetrná produkce
 • 100% přírodní složení
 • Akreditovaná kvalita: Soil Association
 • Gluten free (bez lepku)
 • Sugar free (bez cukru)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Radiant Beauty Collagyn® (směs pro tvorbu kolagenu - krása)

O značce Ancient Brave

 
S Ancient Brave si dopřejete luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Ty nabízí etickou a zdravou alternativu k současnému trendu radikálních diet, které mají v dlouhodobém měřítku devastující účinek na organismus. S Ancient Brave přirozeným způsobem a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnost, ale také znova nastartujete optimální fyzickou i psychickou kondici. Za kvalitou prémiové britské značky stojí dvě úspěšné ženy: Annelie Whitfieldová uznávaná hollywoodská kaskadérka, která se posledních 15 let věnuje naturopatii a léčbě bylinkami a Kate Prince, která je zkušeným mediálním specialistou. Značka Ancient Brave patří v současné době k absolutní špičce na britském trhu v rámci prémiového sortimentu zaměřeného na kvalitu a náročného zákazníka.
 
Doplněk stravy.
 
RADIANT BEAUTY COLLAGYN® je komplex 100% rostlinných kolagenových zdrojů a zároveň dvacetisložkový(!) metabolický optimizér. Je sestavený ve Velké Británii z těch nejčistších přírodních zdrojů produkovaných etickou cestou. Doplněk je optimalizován pro konzumaci na začátku dne, během dne, před i po tréninku, a je určený pro podporu těchto oblastí:

- Formování kolagenu
- Regenerace
- Stav pokožky
- Oxidační stres
- Projevy stárnutí
 
 
Na rozdíl od běžných veganských doplňků s obsahem kolagenových prekurzorů COLLAGYN neobsahuje pouze bílkovinu, kterou musí tělo nejdříve zpracovat, ale v prvé řadě volné (pro organismus přirozené) formy aminokyselin. Ty tělo přímo využije a jejich účinek je navíc podpořen komplexem synergních látek – bylinek s ochranným účinkem, mikronutrientů pro podporu stavu pokožky a rostlinných proteinů.
 

RADIANT BEAUTY COLLAGYN® se celkem skládá ze dvaceti složek:

 
1. L-glycin = tvoří 1/3 kolagenové molekuly
2-3. L-prolin a L-hydroxyprolin = dohromady tvoří cca 23 % kolagenové molekuly
4. L-arginin = přímá podpora syntézy kolagenu, součást kolagenové molekuly
5. L-alanin = přímá podpora syntézy kolagenu, součást kolagenové molekuly
6. Cizrnový protein = obsah širokého aminokyselinového spektra
7. Hrachový protein = obsah širokého aminokyselinového spektra
8. Protein z hnědé rýže = obsah širokého aminokyselinového spektra
9. Vitamín D3 (cholekalciferol) = bioaktivní forma
10. L-cholin bitartrát = bioaktivní forma
11. Vitamín C = bioaktivní forma
12. Avokádová šťáva v prášku = antioxidant
13. Extrakt z bílého čaje = bohatý na flavanoly a polyfenoly
14. Inulin z kořene čekanky = zdroj vlákniny
15. Volně rostoucí řasa Kelp = zdroj minerálů v přírodních formách
 
 

Složky specificky obsažené v RADIANT BEAUTY COLLAGYN®:

 
17. Prášek z červené řepy – antioxidant
18. Prášek z maliny – antioxidant
19. Prášek ze šípku – flavonoidy
20. Prášek ze zimolezu – antioxidant
 

V ČEM JE ROZDÍL?

 
+ Prémiová kvalita
+ Celkem dvacet dva bioaktivních složek
+ Aditivum volných forem strukturálních aminokyselin
+ Špičkový rostlinný (veganský) ekvivalent živočišného kolagenu + komplexní metabolický optimizér
+ Etická a šetrná produkce
+ 100% přírodní složení
+ Akreditovaná kvalita: Soil Association
+ GMO free
+ rBGH/rBST free
+ Gluten free (bez lepku)
+ Sugar free (bez cukru)
+ NO Big abrobusiness
 
 

Který COLLAGYN® zvolit?

 
Všechny tři doplňky COLLAGYN jsou zaměřené na podporu formování kolagenu a lze je využít jako podporu optimalizace hmotnosti. Základní složky (volné formy aminokyselin (L-glycin, L-prolin, L-hydrocyprolin, L-alanin a L-arginin z veganských zdrojů), pufrovaný vitamín C, jód z mořských řas, cholin z přírodního fermentovaného zdroje, cholin z fermentovaného zdroje, vitamín D3 z řasy algae a bílý čaj) mají všechny tři doplňky stejné, jemně se však odlišují v obsahu dalších složek. Podle vašeho zaměření tak můžete vybírat mezi podporou sportovního výkonu, vzhledu nebo duševního výkonu.
 
NAKED BODY COLLAGYN® = rostlinné zdroje pro tvorbu kolagenu + energie
RADIANT BEAUTY COLLAGYN® = rostlinné zdroje zdroje pro tvorbu kolagenu + koncentrace
INSPIRED BRAIN COLLAGYN® = rostlinné zdroje zdroje pro tvorbu kolagenu + krása
 
DOPLNĚK
OBSAHUJE
HLAVNÍ ZAMĚŘENÍ
BONUS NAVÍC
KDY
PRO KOHO
Rostlinné zdroje kolagenu + energie
Kondice, klouby, vazy,
optimalizace
hmotnosti, energie.
Energetický
Metabolismus
+ vitalita
 
Aktivní
životní
styl +
sport
Pro ženy
i muže
RADIANT BEAUTY COLLAGYN®
Rostlinné zdroje
kolagenu + krása
Kondice,
klouby, vazy,
optimalizace
hmotnosti,
kůže, vlasy.
Pokožka,
regenerace
+ prevence předčasného
stárnutí.
 
Vhodné
při práci, studiu,
Aktivní
životní
styl, sport
Zejména
pro ženy
Rostlinné zdroje
kolagenu + koncentrace
Kondice,
klouby, vazy,
optimalizace
hmotnosti, koncentrace.
Soustředění + koncentrace + rovnováha
Vhodné
při práci, studiu

Pro muže i ženy
 
 

PRERUŠOVANÝ PŮST + OPTIMALIZACE HMOTNOSTI A VITALITY

 
Radiant Beauty Collagyn® lze užívat samostatně a nebo jako součást přerušovaného půstu podle tzv. Brave Metody. Zde stačí pouze zkombinovat s TRUE MCT.
Prerušovaný půst je velmi stará metoda stravování postavená na konceptu cyklování většího časového okna bez jídla a menšího časového s jídlem. Průzkumy i osobní zkušenost autorů Brave Metody jasně prokazuje, že prerušovaný půst má jasné pozitivní účinky související s fyzickou i psychickou kondicí, optimalizací tělesné hmotnosti, optimalizací metabolizmu a duševními schopnostmi. Díky prerušovanému půstu je možné doslova resetovat metabolismus – díky tomu, že tělu umožníme přestávku od neustálého trávení jídla, mu dáme prostor pro regeneraci. Výrazně se tak po všech stránkách zvedne Vaše kondice.
 

100% ROSTLINNÁ (VEGANSKÁ) VARIANTA METODY BRAVE

 
Metoda Brave je specifický typ přerušovaného půstu vhodný úplně pro každého, zejména však pro jedince se sedavým způsobem zaměstnání, popř. pro jedince cca nad 30 let, kdy je vhodné s přibývajícím věkem produkt preventivně aplikovat k doplnění důležitých pojivových aminokyselin (kůže, vazy, klouby). Zatímco některé půstové programy jsou příliš náročné, Metoda Brave je určena pro každodenní použití, každého jedince a bez nějaké složitější přípravy. 
 

Cílem je:

+ Optimalizovat tělesnou hmotnost
+ Pomoci metabolizmu při opravě a obnově pojivových tkání, pokožky a vaziv
+ Pomoci metabolismu při očistě
+ Cítit se lépe po fyzické i psychické stránce
+ Posílit duševní kondici
 

Jak na to:

Pokud jste jedli naposledy v 19:00 a další jídlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvělé – máte za sebou 12ti hodinový půst. My doporučujeme toto časové okno prodloužit na 14 až 16 hodin. A opakovat během 3 až 7 dnů po celý týden. Pro vyhnutí se pocitu hladu stačí využít naše směsi. Velmi decentně vás zasytí a pomohou metabolismu pracovat delší dobu bez nežádoucích výkyvů. Budete se díky nim cítit lépe.
 
Postup: Poslední lehké jídlo večer v 19:00 hod. Následně ráno namísto snídaně:
 
Varianta č.1: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí pouze na malou a lehkou snídani, popř. pro jedince kteří snídani vynechávají, protože i zde má směs svůj význam vzhledem k optimalizaci a restartu metabolizmu.
 
Základní směs: 1,5 lžičky Collagynu (Dávkování upraveno dle legislativy ČR. Originální etiketa výrobce doporučuje 3 lžičky) a 250 ml horkého/studeného rostlinného mléka nebo vody.
 • Další jídlo nejdříve v 9:00
 • Postupně posuňte na 11:00
Varianta č.2: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí na vydatnější ranní snídani.
Základní směs: 1,5 lžičky Collagynu (Dávkování upraveno dle legislativy ČR. Originální etiketa výrobce doporučuje 3 lžičky), 1 lžičku True MCT a 250 ml horkého/studeného rostlinného mléka nebo vody. Dávku True MCT lze následně po otestování bezproblémového trávení zvýšit na 2 čajové lžičky.
 • Další jídlo nejdříve v 9:00
 • Postupně posuňte na 11:00
Pozn.: Přerušované půsty patří v současnosti v celosvětovém měřítku k nejzdravějším a nejšetrnějším metodám hubnutí, vitalizace a optimalizace metabolizmu (1,2,3). Po uvedenou dobu přerušovaného půstu dostává tělo optimální prostor pro restart, vitalizaci a detoxikaci. V rámci Brave Metody se jedná o šetrnou a zdravou metodu v pravidelných intervalech po dobu 14 až 16 hodin, doplněnou klasickou vyváženou dietou, tedy zdravou komplexní stravou během dne = zlatá střední cesta v dlouhodobém horizontu.
 
 
Balení: 250 g
 
Dávkování: smíchejte 5 g (cca 1,5 čajové lžičky) se 150 ml horkého nebo studeného rostlinného mléka, vody, nebo jen přidejte do smoothie. Balení obsahuje 25 dávek. (Dávkování upraveno dle legislativy ČR. Originální etiketa výrobce doporučuje 10 g). Spotřebujte do 60 dní po otevření.
 
Upozornění: Obsahuje sáček absorbující vlhkost - nekonzumovat! Skladujte na chladném, suchém, tmavém místě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Děti, těhotné a kojící ženy, konzultujte užití s lékařem. Pokud užíváte pravidelně léky, konzultujte užití s lékařem. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů a lepku. Vhodné pro vegany.
 

 
Výživové údaje:
 
Počet dávek v balení 25 x 5 g
1 dávka 5 g (% RHP**)
L-glycin
500 mg
L-prolin
250 mg
L-hydroxyprolin*
250 mg
Jod
z volně rostoucí řasy Kelp (Ascophyllum nodosum)
75 µg (50 % RHP)
Vitamín C
112 mg (140 % RHP)
Cholin
42 mg
Prášek z šípků
100 mg
Vitamín D3*
20 µg (400 % RHP)
*zdroj fermentace. **RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení v 5 g: maliny v prášku, cizrnový protein, L-glycin (500 mg), prášek z řervené řepy, L-hydroxyprolin* (250 mg), L-prolin* (250 mg), inulin z kořene čekanky, MCT tuky v prášku, volně rostoucí řasa Kelp (Ascophyllum nodosum) - poskytuje 75 µg jodu (50 % RHP), aroma, vitamín C (askorbát hořečnatý) 112 mg (140 % RHP), L-arginin, L-alanin*, L-cholin bitartrát* - poskytuje 42 mg cholinu, prášek z šípků 100 mg, hrachový protein, protein z hnědé rýže, prášek z plodů zimolezu, extrakt z bílého čaje, vitamín D3* (cholekalciferol) 20 µg (400 % RHP). *zdroj fermentace. Vhodné pro vegany. RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasy, nehty, pleť
Bio: False
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
E Avatar autora | 14.10.2022
maximální spokojenost
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 20.10.2022
Dobrý den Evo, jsme rádi, že jste spokojená. Výběru našich značek věnujeme opravdu velkou pozornost, jde vidět že se to vyplácí :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

S Ancient Brave si dopřejete luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Ty nabízí etickou a zdravou alternativu k současnému trendu radikálních diet, které mají v dlouhodobém měřítku devastující účinek na organismus.

S Ancient Brave přirozeným způsobem a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnost, ale také znova nastartujete optimální fyzickou i psychickou kondici. Za kvalitou prémiové britské značky stojí dvě úspěšné ženy: Annelie Whitfieldová uznávaná hollywoodská kaskadérka, která se posledních 15 let věnuje naturopatii a léčbě bylinkami a Kate Prince, která je zkušeným mediálním specialistou.

Značka Ancient Brave patří v současné době k absolutní špičce na britském trhu v rámci prémiového sortimentu zaměřeného na kvalitu a náročného zákazníka.