Seagarden - Pure Marine Collagen 300g

899 Kč
Skladem

100% přírodní mořský kolagen bez GMO, bez antibiotik a hormonů, bez lepku, laktózy a cukru od značky Seagarden. Tento doplněkl stravy slouží jako podpora aktivního životního stylu a přispívá k optimální regeneraci pokožky, kůže a vazivového aparátu. Každá šarže je testovaná na více než dvacet nežádoucích látek.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pure Marine Collagen

Čistý mořský kolagen je vyroben z volně žijící tresky a je hydrolyzován na malé kolagenové peptidy. Ty mají molekulovou hmotnost pouhé 3 kDA (kilodaltony), takže jsou tělem optimálně vstřebávány a využity. Kromě toho je mořský kolagen vstřebáván v těle až 1,5krát účinněji než kolagen ze savců. Kolagenové peptidy jsou extrahovány pomocí šetrné enzymatické hydrolýzy.

Díky 100% přírodnímu původu a naprosté čistotě vstupní suroviny má kolagen Seagarden velmi jemnou chuť a lze jej snadno rozmíchat v jakémkoli nápoji.
 
 
Proč je vhodné doplňovat kolagen ? 
 
Kolagen je přirozenou součástí těla. Jde o protein, který se nachází v pojivové tkáni a kůži, a je významnou částí kloubů a šlach. Kůže se skládá z 80 % kolagenu typu I a přibližně 15 % kolagenu typu III. S věkem se schopnost těla obnovovat kolagen sníží každý rok přibližně o 2 %. Pro podporu aktivního životního stylu i vzhledu je tak vhodné kolagen doplňovat.
 
 
Hlavní benefity užívání Pure Marina Collagenu : 
 
  • Čistý mořský kolagen z divoce žijících tresek v Barentsově a Norském moři - nedotčené panenské vody, daleko od lodních tras
  • Prestižní certifikace MSC (trvale udržitelný rybolov) - etický rybolov, který neohrožuje budoucnost rybích populací a další žijící druhy
  • Enzymaticky hydrolyzovaný mořský kolagen typu I z čistého severského zdroje
  • Kolagenové peptidy pro optimální absorpci v těle 
  • 100% přírodní produkt, 95 % bílkoviny - velmi vysoký obsah bioaktivních aminokyselin
  • 5000 mg kolagenu na jednu porci
  • Pro podporu aktivního životního stylu a optimální regeneraci (pokožka, kůže, vazivový aparát)

 

Pečlivá výroba v souladu s přírodou 
 
Mořský kolagen, který je vlajkovým produktem Seagarden, má certifikaci MSC (organizace Marine Stewardship Council) což je záruka, že ryby pocházejí z udržitelného rybolovu. Seagarden je také partnerem projektu Aquabiopro-fit, který financuje EU, a který má za cíl snížit množství odpadu a smysluplně využít vedlejší produkty z rybolovu.
 
Kůže z tresky, která je hlavní surovinou pro výrobu kolagenu, se nejdříve pečlivě omývá čistou vodou. Každá zásilka je také testována na více než 20 nežádoucích přísad a kontaminantů, o ta jak přímo v Seagarden, tak i v nezávislých laboratořích. Výrobu tak opouštějí pouze 100% čisté přírodní produkty. 
 
 
Minimální uhlíková stopa
 
Značka Seagarden aktivně pracuje na minimálních emisích uhlíku během výroby, přepravy a balení. 95 % surovin se vyrábí v Norsku, takže má kontrolu nad zpracováním surovin a zajišťuje krátké přepravní vzdálenosti.
 
 
 

 

 

O značce Seagarden
 
Seagarden je norská společnost, která je velice uznávaným leaderem a prémiovým producentem 100 % přírodních mořských doplňků stravy a je také jediným producentem prémiových mořských kolagenových peptidů ve Skandinávii. 
Prémiový kolagen a další přírodní mořské doplňky vyrábí společnost Seagarden výhradně z volně ulovených ryb. Společnost vznikla v roce 2000 a od počátku staví na myšlenkách a tradicích sahajících několik tisíc let dozadu. Své sídlo a výrobu má v norském Avaldsnes na ostrově Karmoy, který byl královským sídlem starověkých mořských králů ještě před vikingským věkem.
 
 
Balení : 300 g
 
Dávkování : smíchejte 5 g (cca 1 polévková lžíce) se 150 ml vody nebo džusu (lze přidat do studeného i teplého nápoje). Míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Okamžitě vypijte. Balení obsahuje 60 dávek.
 
Upozornění : Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením. Může obsahovat stopy měkkýšů.
 
Složení : kolagenový peptidový prášek z hydrolyzované rybí kůže (treska - Gadus Morhua)
 
 
 Výživové údaje:
 5 g (odpovídá denní dávce)
 Energetická hodnota
 19 kcal / 78 kJ
 Vláknina  5 g
 Tuk  < 0,5 g
 Cukry  0 g
 Sůl  0,05 g
 Sodík  0,025 g
 Kolagenové peptidy
 5000 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Norská společnost Seagarden je uznávaným leaderem a prémiovým producentem 100% přírodních mořských doplňků stravy (udržitelný rybolov) a jediným producentem prémiových mořských kolagenových peptidů ve Skandinávii. Prémiový kolagen a další přírodní mořské doplňky vyrábí společnost Seagarden výhradně z volně ulovených ryb. Společnost vznikla v roce 2000 a od počátku staví na myšlenkách a tradicích sahajících několik tisíc let dozadu.

Své sídlo a výrobu má v norském Avaldsnes na ostrově Karmoy, který byl královským sídlem starověkých mořských králů ještě před vikingským věkem. Lidé zde vždy žili v souladu s přírodou, živili se rybolovem a vším, co může poskytnout moře. Ti, kteří zde žili, navazovali kontakty za mořem, byli čilí obchodníci a přinášeli domu nápady, znalosti a nové impulsy. Na tyto tradice se Seagarden snaží navazovat.