Specialist - Pryskyřice z cedru - 20% balzám proti únavě - 100 ml

Akce Tip
Značka: Specialist
459 Kč –13 %
pryskiřice
459 Kč –13 % 399 Kč
Skladem

Tento balzám má celkově posilující účinky na člověka, obnovuje látkovou výměnu, zlepšuje stav při syndromu chronické únavy, zvyšuje imunitu a fyzickou výkonost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biologicky aktivní potravinový doplněk. Přírodní antioxidant a imunologický aktivátor. 

Jak se na cedrovou pryskyřici dívá historie?

Všechny složky cedru – pryskyřice, jehličí i dřevo mají vysoký fitocidní účinnost. Nehrajme si na odborné výrazy a přesně určíme, že se jedná o sloučeniny, které neutralizují choroboplodné zárodky a mikroby

Jeden hektar cedrového lesa za 24 hodin vytvoří více než 30 kg těchto sloučenin. V historických dobách se cenila pryskyřice pro její léčivé a antibakteriální účinky. Druidi nazývali pohár cedrové pryskyřice pohárem života.

Cedrová pryskyřice léčí chronické vředy a onemocnění kůže. Tampony namočené do cedrové pryskyřice zastavili začínající gangrénu, chránily rány před infekcemi. Tradiční medicína ve své dlouhověké praxi vždy používala cedrovou pryskyřici. Pořezání a rány se zalily pryskyřicí. Nejzávažnější a chronicky poškozené tkáně se až do stavu gangrény léčily cedrovou pryskyřicí. Byla aplikována na abscesy jako změkčovací, vytahovací a antiseptický prostředek. Při zlomeninách se pryskyřicí natíralo postižené místo a kost rychleji srostla.

Způsob použití: dospělí a děti starší 14 let 1/2 čajové lžičky /2,5ml/, 2x denně po dobu 1 měsíce. Je možné tuto kúru opakovat 2 – 3x ročně. Před použitím se doporučuje konzultace s lékařem.

Upozornění: individuální alergie na některou ze složek, neužívat v těhotenství a během kojení. 

Rozumně s dávkováním pryskyřice

Pokud jste se rozhodli, že pryskyřice je pro Vás „to pravé ořechové“, potom je, ale potřeba počítat s individuálním dávkováním. Ne pro každého je vhodné dávkování, které je uvedené na obale. Hlavně lidé se slabším žaludkem by si měli množství pryskyřice citlivě regulovat. Její síla může způsobovat nevolnost, pocit těžkého žaludku. Ideální je kombinace s cedrovým olejem v poměru: 1 díl pryskyřice a 1 díl cedrového oleje.

Objem: 100 ml

Podmínky skladování: uchovávejte na tmavém místě při teplotách od 0°C - +10°C mimo dosah dětí. Mírná usazenina není překážkou.

Složení: olej z cedrového ořechu, cedrová pryskyřice

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: