VanaVita - BIO Multivitamin Vitality Support 60 tablet

Akce
Značka: VanaVita
449 Kč –29 %
VanaVita - BIO Multivitamin Vitality Support 60 tablet
449 Kč –29 % 319 Kč
Skladem

BIO Multivitamin Vitality Support je veganský komplexní multivitamín v tabletách v BIO kvalitě, který je obohacený o vybrané minerální látky. Slouží k podpoře vitality, zdraví a je výjimečný použitím přírodních rostlinných extraktů z ekologického zemědělství. Obsahuje široké spektrum esenciálních látek, které je zapotřebí pravidelně přijímat z externích zdrojů pro zabezpečení jejich dostatku v organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO Multivitamin Vitality Support - inovativní a čistě rostlinný multivitamín v BIO kvalitě obohacený o vybrané minerální látky

BIO Multivitamin Vitality Support je výjimečný a funkční veganský multivitamín v tabletách obohacený o minerální látky, který je vyroben z čistě přírodních látek rostlinného původu z kontrolovaného ekologického zemědělství. Jak už název napovídá, splňuje také vysoké nároky a standardy BIO kvality. Díky pečlivě vybraným rostlinným extraktům v čele s listy moringy olejodárné (Moringa oleifera), bazalky (Ocimum basilicum), shiitake (Lentinula edodes) nebo lišejníku dutohlávky sobí (Cladonia rangiferina) přijmete celou řadu vitamínů, minerálních látek a dalších biologicky aktivních sloučenin, které sama příroda nabízí pro podporu vitality a zdraví. 

BIO Multivitamin Vitality Support obsahuje kompletní spektrum vitamínu rozpustných v tucích (A, D, E, K), které plní řadu důležitých funkcí. Vitamín A je například klíčový pro udržení dobrého zraku a zdravé pokožky. Společně s vitamínem D pak přispívají k optimálnímu fungování imunitního systému a samotný vitamín D je potřebný pro správnou funkci svalů a udržení zdravých kostí a zubů. Buňky v organismu před oxidačním stresem pomáhá chránit důležitý antioxidant v podobě vitamínu E. No a vitamín K je potřebný k udržení zdravých kostí a přispívá i ke správné srážlivosti krve. Zajímavostí je, že produkt obsahuje 100% rostlinnou formu nejlépe využitelného vitaminu D3 (cholekalciferolu), který je získán z lišejníku dutohlávky sobí (Cladonia rangiferina). Běžné suplementy obsahují vitamín D3, který je živočišného původu.

 

BIO Multivitamin Vitality Support se může pyšnit také obsahem funkčního spektra vitamínu B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12 a vitamínu C. Lidský organismus si nedokáže vitamíny vyrobit sám, a proto je zapotřebí dbát na jejich dostatečný příjem z externích zdrojů. V organismu plní řadu důležitých úkolů a při jejich nedostatku se mohou objevovat i poruchy jeho funkcí. Vitamíny C, B6 a B12 jsou například důležité pro správnou funkci nervového a imunitního systému a společně také přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.

 

Vitamín C dále zvyšuje vstřebatelnost obsaženého železa, které je také důležité pro správné fungování imunitního systému a přispívá i ke snížení únavy a vyčerpání. Dále zinek má příznivé účinky pro vaše vlasy, kůži, nehty a přispívá rovněž k plodnosti a správné reprodukční funkci. Obsažený jód je zase důležitý pro správnou tvorbu hormonů štítné žlázy a k jejímu správnému fungování.

 

Tento BIO přírodní komplex může pomoci každému s doplněním základních vitamínů a minerálních látek, což je důležité zejména pro sportovce během vysoké tréninkové zátěže. Díky unikátnímu přírodnímu složení s funkčním obsahem esenciálních mikroživin BIO Multivitamin Vitality Support ocení zejména lidé žijící v harmonii s přírodou, kteří vyhledávají čistě přírodní zdroje vitamínů a minerálních látek pro podporu optimálního zdraví.

BIO Multivitamin Vitality Support - VanaVita

BIO Multivitamin Vitality Support a jeho výhody

 • je prémiový a funkční multivitamín obohacený o vybrané minerální látky
 • je v BIO kvalitě a vyroben z přírodních látek rostlinného původu
 • obsahuje 19 pečlivě vybraných mikroživin
 • nachází se v něm 100% rostlinný vitamín D3 (cholekalciferol)
 • obsahuje kompletní spektrum vitamínů rozpustných v tucích (A, D, E, K)
 • přispívá k optimálnímu fungování imunitního systému
 • obsahuje zinek, který má příznivé účinky na vlasy, kůži i nehty
 • díky obsaženým vitamínům přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
 • pomáhá se splněním denního doporučeného příjmu mikroživin
 • je vhodný pro vegetariány i vegany
 • je v praktické tabletové formě

 

Složení

Inulin*, směs rostlinných extraktů* [listy moringy (Moringa oleifera), mrkev (Daucus carota), oreláník barvířský (Bixa orellana), rýžové otruby, listy kari (Murraya koenigii), listy bazalky (Ocimum basilicum), listy bazalky indické (Ocimum tenuiflorum), citrónová kůra (Citrus limon), špenátové listy (Spinacia oleracea), petrželové listy (Petroselinum crispum), plod indického angreštu (Phyllanthus emblica), zelený čaj (Camellia sinensis), shiitake (Lentinula edodes), lišejník (Cladonia rangiferina)], rýžový protein*, rýžové otruby*, ryžový extrakt*.

*Produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

 

Dávkování

Užívejte 2 tablety denně.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (2 tablety)
Vitamín A 248 μg
Vitamín B1 0,72 mg
Vitamín B2 0,72 mg
Vitamín B3 4,3 mg
Vitamín B5 1,1 mg
Vitamín B6 1,1 mg
Vitamín B9 180 μg
Vitamín B12 1,44 μg
Vitamín C 27 mg
Vitamín D 5,5 μg
Vitamín E 5,3 mg
Vitamín K 32,4 μg
Zinek 1,8 mg
Mangan 0,36 µg
Železo 6,5 mg
Chrom 14,4 μg
Jód 54 μg
Měď 0,18 mg
Molybdén 10,8 μg
 
 

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a mimo dosah malých dětí. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: