Vit4ever Astaxanthin kapky 30 ml

579 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Minimální trvanlivost: 31.05.2024

Vit4ever Astaxanthin kapky nabízí 100% veganskou a přírodní alternativu k "komerčně dostupným" astaxanthinovým měkkým kapslím. Naše kapky astaxanthinu navíc obsahují 12 mg čistého astaxanthinu na 2 denní porci 24 kapek, který se získává z mikrořasy Haematococcus pulvialis a je rozpuštěný v čistém MCT oleji z kokosu bez jakýchkoli škodlivých nebo pochybných přísad. 

 • Vysoce kvalitní pipeta z přírodního kaučuku umožňuje snadné a přesné dávkování.
 • Obzvláště vysoká biologická dostupnost díky přírodnímu a rostlinnému astaxanthinu z mikrořas Haematococcus Pluvialis.
 • 100% čistý astaxanthin bez přísad a bez chemie. 
 • Vit4ever kapky jsou dobrou alternativou k produktům ve formě kapslí.
 • Naše kapky astaxanthinu jsou 100% veganské a samozřejmě také bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Nezávisle laboratorně testováno na znečištění a kontaminaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Astaxanthin (kapky)

Astaxanthin je přírodní a v tucích rozpustné barvivo (pigment) a patří do skupiny karotenoidů. Karotenoidy jsou mimo jiné zodpovědné za to, že našemu ovoci a zelenině dodávají zářivou barvu (červená, žlutá, oranžová). Přírodní karotenoidy, v tomto případě astaxanthin, ale najdeme i v rybách, řasách a korýších. Například astaxanthin je zodpovědný za typické růžové zbarvení lososa.

Astaxanthin má však více vlastností než „jen“ vypadat dobře. Astaxanthin je považován za jeden z nejsilnějších antioxidantů, které existují a slouží především k ochraně před volnými radikály. Volné radikály mohou v těle vznikat různými metabolickými procesy nebo konzumací alkoholu a cigaret, ale také škodlivými vlivy prostředí nebo „nadměrným“ UV zářením na kůži. Antioxidanty mají za úkol proti těmto volným radikálům zasáhnout a kompenzovat je tak, aby již nemohly poškozovat buňky v našem těle. Naše tělo si však není schopno vyrobit antioxidanty samo, a proto je musíme dodávat z potravy nebo prostřednictvím doplňků stravy. Naznačují to i některé studie

Vysoce kvalitní zdroje astaxanthinu

Zvláště vysoká koncentrace přírodních antioxidantů se nachází na živočišné bázi, zejména v lososech, krevetách a humřích. Na rostlinné a veganské bázi a v minimálně stejně vysoké koncentraci se astaxanthin vyskytuje pouze v planktonu a řasách. Vyniká zde především mikrořasa Haematococcus pulvialis, které se také říká krevní dešťová řasa.

Vit4ever astaxanthin kapky podrobně

Vit4ever Astaxanthin kapky nabízí 100% veganskou a přírodní alternativu k "komerčně dostupným" astaxanthinovým měkkým kapslím, které mají často želatinový obal, aby byly cenově dostupné. Naše kapky astaxanthinu navíc obsahují 12 mg čistého astaxanthinu na 2denní porci 24 kapek, který se získává z mikrořasy Haematococcus pulvialis a je rozpuštěný v čistém MCT oleji z kokosu bez jakýchkoli škodlivých nebo pochybných přísad.

Získáte tak 1000 kapek astaxanthinu na 30ml lahvičku s pipetou na dobu aplikace cca 12 týdnů. Profitujete také ze snadnějšího příjmu a dávkování.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • Jedna aplikace (24 kapek každé 2 dny) obsahuje 12 mg čistého astaxanthinu, což odpovídá výrazně vyšší koncentraci skutečného astaxantinu než u jiných srovnatelných produktů. Vysoce kvalitní pipeta z přírodního kaučuku umožňuje snadné a přesné dávkování.
 • Obzvláště vysoká biologická dostupnost díky přírodnímu a rostlinnému astaxanthinu z mikrořas Haematococcus Pluvialis. 100% čistý astaxanthin bez přísad a bez chemie. Naše vysokodávkové kapky astaxanthinu jsou dobrou alternativou k produktům ve formě kapslí.
 • Naše kapky astaxanthinu jsou 100% veganské a neobsahují alkohol, stearát hořečnatý, dochucovadla, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě také bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Nezávisle laboratorně testováno na znečištění a kontaminaci, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.
 • Řada Vit4ever zahrnuje četné doplňky stravy za férový poměr cena/výkon. Všechny produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. Naše výrobní závody zahrnují Německo a Nizozemsko. 

Doplněk stravy (NEM) s přírodním astaxanthinem. Tento produkt není léčivý přípravek.

složení

Na 2 denní porci

(24 kapek)

NRV*
astaxanthin

12 mg

**


*Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.

** Nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: MCT olej (MCT = triglyceridy se středním řetězcem), přírodní astaxanthin oleoresinový olej z mikrořas Haematococcus pluvialis.

Doporučené dávkování: Užívejte 24 kapek obden. Před použitím důkladně protřepejte. Minimální trvanlivost: 31.05.2024

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro těhotné ženy a kojící matky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.