Vit4ever Bromelain Intenso - 750 mg (1800 FIP) - 120 kapslí

Novinka
Značka: Vit4ever
579 Kč
Skladem

Bromelain nebo bromelin je název dvou enzymů z rodiny cysteinových proteáz, které se nacházejí ve stonku rostliny ananasu. Ty se získávají pouze z ovoce (ananas) a samotné rostliny. I když jsou v tomto enzymu 2 látky (z ovoce a ze stonku), vždy se použije směs obou.

Surový extrakt obsahuje několik proteolytických enzymů obsahujících sulfhydryl, enzym peroxidázy, enzym kyselé fosfatázy, několik inhibitorů proteázy a je bohatý na vápník.

Stručný přehled:

  • V medicíně patří bromelainové přípravky do skupiny protizánětlivých léků.
  • 120 veganských tobolek se 750 mg bromelainu vyrobených z ananasového extraktu. Naše kapsle s ananasovým enzymem mají obzvláště vysokou biologickou aktivitu enzymu s 1800 FIP
  • Naše ananasové kapsle se získávají z přírodního ananasového extraktu složitým a šetrným výrobním procesem. Naše kapsle s ananasovým enzymem mají obzvláště vysokou biologickou dostupnost a jsou velmi dobře snášeny.
  • Naše tablety trávicího enzymu neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Tobolky neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě také neobsahují GMO, laktózu, lepek a bez konzervačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stovky let před „moderní dobou“ lidé věděli, jak ocenit a využít pozitivní výhody samotného ananasu. Čistá účinná látka bromelain byla poprvé objevena v ananasu v roce 1891 a identifikována jako enzym štěpící bílkoviny. Teprve o 60 let později se zjistilo, že účinná látka bromelain se také vyskytuje ve velmi vysokých koncentracích ve stonku rostliny a na základě těchto znalostí byla použita pro terapeutické účely.

Výhody bromelainu

Bromelain je již dlouho jedním z nejlepších superpotravin a je velmi oblíbený u lidí, kteří dbají na zdraví. V medicíně patří bromelainové přípravky do skupiny protizánětlivých léků. Průmysl doplňků stravy však také využívá množství pozitivních vlastností, které s sebou bromelain přináší, pro které existuje více než 40 uznávaných studií.

Dávkování bromelainu a enterosolventní tobolky

Vzhledem k tomu, že bromelain je čistě přírodní produkt, podléhá různým přirozeným výkyvům. Z tohoto důvodu je zobrazena nejen hmotnost (mg), ale také standardizovaná jednotka pro fyziologickou aktivitu: FIP. To bylo založeno Fédération Internationale Pharmaceutique. Většina bromelinových přípravků na trhu má dávku 300 mg - 500 mg a 800 FIP - 1200 FIP Vit4ever Bromelain Intenso vám nabízí nepřekonatelných 750 mg s 1800 FIP na tobolku, a proto je jedním z nejlépe dávkovaných produktů bromelainu dostupných na trhu!

Aby mohly enzymy plně rozvíjet svůj účinek bez ztráty, je důležité, aby nebyly tráveny v žaludku. Vit4ever Bromelain je pro tento účel speciálně vybaven patentovanou enterickou tobolkou. Pouze tímto způsobem může být účinná látka bromelain absorbována střevní sliznicí a odtud uvolněna krví.

Nejnovější technologie kapslí

Pro naše bromelainové kapsle používáme pouze veganské DR Caps® vyrobené z gellanu! DRcaps® chrání aktivní složky před žaludeční kyselinou a zajišťuje opožděné uvolňování, ke kterému dochází pouze v tenkém střevě. Ztráta účinné látky je tedy velmi minimalizována. Začíná se rozpadat asi 52 minut po požití. Úplné uvolnění proběhne pouze přibližně 20 minut po zahájení dezintegrace.

Doplněk stravy (NEM) s bromelainem. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(1 tobolka)

NRV *
Bromelain

750 mg / 1 800 FIP ***

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.
*** Enzym Activity Units.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně minimálně 30min před jídlem s dostatečným množstvím tekutiny.


Složení: bromelain (z ananasového extraktu), potahovací látka: hydroxypropylmethycelulóza (obal tobolky ze zeleniny, gellan), protispékavá látka: extrakt z rýže.

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.