Vit4ever Camu Camu extrakt - přírodní vitamín C - 240 kapslí

Tip Imunita
Značka: Vit4ever
699 Kč
Skladem

Camu - Camu patří do čeledi myrtovitých a jedná se o rostlinu s mnoha pozitivními vlastnostmi na zdraví, především díky přirozenému obsahu vitamínů a minerálů. Pochází z oblasti Amazonie (Peru, Kolumbie) a severní Brazílie. 

 • Extrakt z ovoce Camu Camu s vysokou dávkou 750 mg a přirozeným obsahem vitaminu C 25%.
 • Získáno speciálním způsobem k zachování všech cenných složek
 • Bohatý na esenciální mikroživiny
 • Vysoká biologická dostupnost a obsah přírodního vitamínu C
 • 100% veganské. 
 • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a konzervačních látek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čím je Camu Camu tak výjimečný?

Ještě před několika lety byl camu camu v Evropě docela neznámý, ale to se rychle změnilo, protože tato superpotravina je velmi populární. Největší zvláštnost Camu Camu spočívá v přirozeném obsahu vitaminu C , věřte tomu nebo ne, je to 30 - 60krát vyšší než u pomerančů a 5 - 10krát vyšší než u paprik! Ale to ještě zdaleka není vše! Malé „silové ovoce“ není jen čistá bomba na vitamín C, ale je také bohatá na různé mikroživiny, jako jsou: železo, vápník, draslík, beta karoten, vitamíny jako: vitamín B1, vitamín B2 a vitamín B3 a bioflavonoidy.

Detailní informace o kapslích z extraktu Vit4ever Camu Camu

Každé balení vám nabízí 240 vysokodávkovaných tobolek po 750 mg  s přirozeným obsahem vitaminu C 25% = 187,5 mg, což odpovídá enormním 234% doporučené denní potřeby.

Tobolky extraktu Vit4ever Camu Camu jsou univerzální a snadno se dávkují díky vysokému množství účinných látek v jedné kapsli. Pro naše prémiové kapsle používáme pouze vysoce kvalitní a velmi jemně mletý extrakt z ovocného prášku Camu Camu bez jakýchkoli přísad, který je potažen 100% zeleninovou a veganskou skořápkou kapslí (HPMC).

Vlastnosti produktu:

 • 100% vegan
 • Bez konzervantů
 • Bez GMO
 • Bez stearanu hořečnatého
 • Bez laktózy, bez želatiny, bez lepku
 • Bez barviv a příchutí

Doplněk stravy (NEM) s extraktem Camu Camu. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na denní porci
(1 kapsle)

NRV *
Extrakt z Camu Camu

750 mg

**

    z toho vitamín C.

187,5 mg

234%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: 2 kapsli denně (ráno a odpoledne) zapít dostatečným množstvím tekutiny.


Složení: Extrakt z ovoce Camu Camu (obsahuje 25% přírodního vitamínu C), potahovací látka: Hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.