Vit4ever Extrakt z cudného stromu - 365 kapslí

Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
579 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Extrakt z cudného stromu - 10mg extraktu 5:1 - 365 kapslí

V lidovém léčitelství je cudník tradičně používán při problémech s menstruací (PMS), hormonální nerovnováze, problémy s otěhotněním, menopauze a navály horka.

 • Výhodné XL balení 365 kapslí extraktu z cudného stromu (Vitex Agnus Castus) po 10 mg.
 • Přírodní prémium extrakt: Originální extrakt Vitex Agnus Castus s prvotřídním poměrem extrakce 5:1. 
 • Extrakt s 10 mg odpovídá 50 mg prášku cudného stromu.
 • Veganské a bez nežádoucích přísad 
 • Laboratorně testovaná kvalita a čistota produktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Extrakt z cudného stromu

O cudném "stromě"

Cudný "strom", latinsky Vitex agnus-castus, německy nazývaný také Keuschlamm, je keř z čeledi verbenovitých, která pochází z celé oblasti Středomoří až po západní Asii. Dorůstá do výšky 3 až 5 metrů a vytváří velké listy ve tvaru dlaně. Kvete v září / říjnu modře až šeříkově a vytváří červeno-černé plody, které velikostí, barvou a chutí připomínají pepř. Jeho název je odvozen z příběhů, že plody tohoto keře jedli mniši v klášterech, aby potlačili tělesnou žádostivost.  Plody chasteberry obsahují iridoidní glykosidy, lipofilní flavonoidy, diterpeny, silici a mastný olej.

Použití v lidovém lékařství

V lidovém léčitelství je cudník tradičně používán při nepravidelnosti v období, problémech s menstruací (PMS). Hormonální nerovnováze, problémy s otěhotněním, menopauze a navály horka.

Cudný strom od Vit4ever v detailu

Pro naše kapsle se používají pouze na slunci vyzrálé a sušené plody Vitexu. Ty jsou poté zpracovány na standardizovaný suchý extrakt s nejvyšším možným poměrem extrakce. Toto je jediný způsob, jak získat optimální dávku 10 mg extraktu z cudného stromu (5: 1) na kapsli, což odpovídá 50 mg prášku z cudného stromu na kapsli.

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, proto používáme pouze  vysoce kvalitní a standardizovaný extrakt z mnišského pepře s nejlepší biologickou dostupností a nejlepší kompatibilitou.

Vlastnosti produktu:

 • 100% vegan
 • Bez konzervantů
 • Bezlepkový
 • Bez laktózy
 • Bez želatiny
 • Bez GMO
 • Bez stearanu hořečnatého

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z chasteberry. Tento přípravek není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na kapsli NRV *
Extrakt cudného stromu 5: 1

10 mg

-


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Doporučené dávkování: 1-2 kapsle denně zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Složení: Oddělovací prostředek: rýžový extrakt, potahovací činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí), extrakt z mnišského pepře 5: 1 (skutečný Vitex Agnus Castus).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.