Vit4ever Houba Hericium Intenso - Lions Mane - 1300 mg - 120 kapslí - 30% polysacharidů

Novinka Tip
Značka: Vit4ever
779 Kč
Skladem

Houba Hericium Erinaceus Intenso 120 kapslí á 650mg - 30% polysacharidů

  • 120 kapslí Hericium ( Lions Mane) s vysokou dávkou s 650 mg extraktu na kapsli. Pro naše kapsle Hericium se používá extrakt z ovocného těla 30:1, který má koncentraci účinné látky, která je až 30krát silnější než u srovnatelných produktů. Praktická 2měsíční dodávka vystačí na 60 dní.
  • Pro naše kapsle Hericium je použit standardizovaný extrakt s 30% polysacharidů a 5% beta glukanem. Denní dávka 2 kapslí obsahuje 1 300 mg extraktu hericium (z toho 390 mg polysacharidů a 65 mg beta glucanu). 
  • Naše houbové kapsle jsou 100% veganské. Jsou bez stearátu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
  • Náš extrakt z Hericium byl nezávisle laboratorně testován na čistotu a kontaminaci, jako jsou těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonella a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houba Hericium erinaceus ( Lions mane )

Hericium Erinaceus, také známý jako trnová houba, patří do „rodu“ životně důležitých a jedlých hub spolu s dalšími známými druhy hub, jako jsou Reishi, Cordyceps Sinensis a Chaga. Léčivé houby se těší stále větší oblibě díky svým pozitivním vlastnostem. Mimo jiné jsou velmi bohaté na stopové prvky, minerály, esenciální aminokyseliny (EAA) a vlákninu a slouží jako zdroj přírodních antioxidantů. 

Dosud bylo hlášeno a zkoumáno různé léčivé vlastnosti více než 2 000 druhů těchto jedlých a léčivých hub. Houba Hericium Erinaceus je jednou z nejvíce studovaných hub a v tradiční čínské medicíně má vynikající postavení. Nalezení je však poměrně vzácné. Hericium Erinaceus je v Německu, Číně, Pocházející z části Evropy a Japonska, plodnice podobné hlízám rostou pouze ve velmi starých lesích, kterých je, jak známo, stále méně. 

Díky svému neobvyklému vzhledu je Hericium Erinaceus celosvětově známý pod těmi nejkurióznějšími fantasy názvy jako: houba opičí hlavy (Čína), lví hříva (USA), bílá bobule (Francie) nebo v Německu jako ježčí knír.

Použití:

V asijských zemích, jako je Japonsko, Korea a Čína, se jako jedlá houba používá zejména Hericium Erinaceus (Pom Pom blanc). V tradiční čínské medicíně je naopak dokonce jedním z mála vybraných druhů hub, které jsou známé jako medicinální houby, medicinální houby nebo zdravotní houby a používají se v mleté ​​formě jako čistý prášek nebo kapsle.

V tradiční čínské medicíně se užívá:

1) U problému trávícího traktu jako jsou gastritidy, žaludeční vředy, pálení žáhy, reflux. Na harmonizaci žaludku, trávení a ochraňuje a zklidňuje sliznice.

2) Na neurologické problémy jako demence, Alzheimerova choroba, Parkinson. roztroušená skleroza, neuropatie a neurastenie. Také se užívá jako nootropikum pro zvýšení mozkové činnosti.

Kvalita Vit4ever

Vit4ever Hericium Intenso obsahuje 650mg čistého a vysokodávkového extraktu z ovoce Hericium v ​​poměru 30: 1 na kapsli. To odpovídá až 30násobku koncentrace v přímém srovnání s běžným práškem z hub Hericium. Kromě toho používáme pouze 100% veganskou kapsli bez diskutabilních přísad nebo separačních činidel.

Doplněk stravy (NEM) s výtažkem z Hericium Erinaceus. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na denní porci
(2 kapsle)

NRV *
Hericium Erinaceus- tělový extrakt z ovoce

1300 mg

**

   z toho polysacharidy

390 mg

**

   z toho beta glukan

65 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně na lačno zapít dostatečným množstvím tekutiny. Ideálně ve spojení s Acerolou která zvyšuje účinek všech medicinálních hub. 


Složení: Extrakt z ovoce Hericium Erinaceus 30: 1 (obsahuje 30% polysacharidů, 5% beta glukan), potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.