Vit4ever Krill Oil 1500 - 135 gelových tobolek

749 Kč
Skladem

Krill Oil - gelové kapsle bohaté na Omega 3 a astaxanthin

Krill je speciální druh malého korýše, ze kterého lze pro náš organismus získat obzvláště výživný a prospěšný olej omega3. Zvláštní výskyt omega mastných kyselin v krilu vyplývá ze skutečnosti, že zvířata podobná krevetám žijí v extrémně čistých vodách, živí se převážně fytoplanktonem, druhem planktonu na rostlinné bázi, a proto nejsou téměř kontaminováni těžkými kovy nebo jinými znečišťujícími látkami.

  • 135 kapslí s vysokou dávkou čistého antarktického krilového oleje. 
  • Denní dávka 1500 mg krilového oleje obsahuje 600 mg fosfolipidů, 0,6 mg astaxanthinu, 483 mg omega-3 mastných kyselin
  • Kapsle z krilového oleje Vit4ever s vysokým stupněm čistoty
  • Obzvláště bohaté na DHA 186 mg a EPA 297 mg 
  • Nezávisle laboratorně testováno na obsah EPA a DHA
  • Bez obsahu těžkých kovů, plísní, E. Coli, salmonely a dalších nežádoucích látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky z krilového oleje Vit4ever

Krill mnoho lidí v této zemi opravdu nezná, ale to není překvapivé, protože zvláštní mořští živočichové se nacházejí také daleko. Přesně řečeno, krill je speciální druh malého korýše, ze kterého lze pro náš organismus získat obzvláště výživný a prospěšný olej omega3. Zvláštní výskyt omega mastných kyselin v krilu vyplývá ze skutečnosti, že zvířata podobná krevetám žijí v extrémně čistých vodách, živí se převážně fytoplanktonem, druhem planktonu na rostlinné bázi, a proto nejsou téměř kontaminováni těžkými kovy nebo jinými znečišťujícími látkami.

Živiny obsažené v krilovém oleji z něj dělají přírodní a prospěšný doplněk stravy bohatý na omega 3 mastné kyseliny a silné antioxidanty. Především je třeba zmínit, že krill obsahuje výjimečně dobrý poměr omega-3 k omega-6 mastným kyselinám (15: 1) a astaxanthin je přírodní antioxidant, který má antioxidační účinek 6000krát silnější než vitamín C.

Díky interakci těchto účinných látek jsou kapsle z krilového oleje a kapsle mastných kyselin s olejem omega 3 optimální přirozenou podporou pro udržení normální funkce srdce, mozku a zraku. Naše kapsle z krilového oleje jsou vyráběny podle evropských norem kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a stejně jako u všech doplňků výživy Vit4ever vždy přikládáme velký význam tomu, že jsou při výrobě používány pouze přírodní prvotřídní suroviny.

Krill olej se získává z malých korýšů (krill), kteří žijí v nejčistších a nejchladnějších vodách Antarktidy. Vody Antarktidy jsou méně znečištěné než běžné vody. Náš krilový olej je vyráběn podle přísných norem FDA a FSSC 22000.

Vysoce kvalitní zdroj omega-3

Díky velmi vysokému podílu kyseliny eikosapentaenové (EPA) a kyseliny dokosahexaenové (DHA) je náš 1500 kapslí z krilového oleje absolutně vysoce kvalitním zdrojem omega-3. Význam omega 3 mastných kyselin pro naše zdraví a pohodu byl zkoumán Evropským úřadem pro potraviny a potvrzen po přísném testování. EFSA tedy dospěl k závěru, že mastné kyseliny kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívají k normální funkci srdce a DHA také přispívá k udržení normálního zraku a normální funkce mozku. Podle EFSA jsou tyto přínosy pro zdraví dosaženy denním příjmem 250 mg EPA a DHA.

Kvalita Vit4ever

Kromě vysoce kvalitních omega-3 mastných kyselin jsou naše kapsle z krilového oleje také velmi bohaté na omega-3 fosfolipidy. Přírodní fosfolipidy jsou k dispozici pouze v několika přírodních zdrojích a působí jako emulgátory, které jsou mísitelné s vodou.

Díky tomu se mohou omega-3 mastné kyseliny také kombinovat s vodou a biologická dostupnost účinných látek se výrazně zvýší. Tobolky se nejlépe konzumují celé a s dostatečným množstvím tekutiny před jídlem nebo po jídle a na rozdíl od běžného rybího oleje omega 3 naše kapsle z krillu nezpůsobují žádné nepříjemné říhání.

  • Denní dávka 1500 mg krilového oleje (3 tobolky z měkkého gelu) obsahuje 600 mg fosfolipidů, 0,6 mg astaxanthinu, 483 mg omega-3 mastných kyselin (z toho 297 mg EPA a 186 mg DHA).
  • Naše kapsle z krilového oleje mají obzvláště vysoký stupeň čistoty a jsou obzvláště bohaté na DHA a EPA. 
  • Na rozdíl od běžných kapslí z rybího oleje tvoří krilový olej v našem žaludku emulzi a je tam lépe distribuován. Lze tak omezit nepříjemnou regurgitaci s rybí chutí, ke které u některých uživatelů může u běžného rybího oleje dojít.
  • Nezávisle laboratorně testováno na obsah EPA a DHA a na zatížení jako těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.

Doplněk stravy (NEM) s krilovým olejem. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

na denní porci
(3 kapsle)

NRV *
Krill olej

1500 mg

**

   z toho fosfolipidy

600 mg

**

   z toho astaxanthin

0,6 mg

**

   z toho Omega 3 mastné kyseliny

480 mg

**

      z toho EPA

300 mg

**

      z toho DHA

180 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování : Konzumujte 3 softgelové tobolky nerozžvýkané denně s dostatečným množstvím tekutiny.

Složení: krilový olej, měkká gelová kapsle ze želatiny (hovězí želatina), zvlhčovadlo: glycerin a voda.

Důležité informace: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení