Vit4ever Kurkuma prášek 1100 g - mletá kurkuma z Indie

Tip Imunita
Značka: Vit4ever
379 Kč
Skladem

Kurkumový prášek z Indie 1100 g - Standardizováno 2,5% kurkuminem

Kurkumový prášek Vit4ever se vyznačuje nejen vysokou čistotou, ale také standardizovaným podílem kurkuminu. U běžného kurkumového prášku není obsah kurkuminu obvykle standardizován, a proto není uveden. 

  • 1100g čistého kurkumového prášku v uzavíratelném stojatém sáčku. 
  • Náš kurkumový prášek je mletý a pochází z Indie.
  • Vysoký stupeň čistoty 
  • Široké možnosti využití jak k přípravě pokrmů, nápojů nebo přísada do smoothies.
  • Bez barviv, stabilizátorů, laktózy a lepku
  • Bez konzervačních látek a dalších geneticky modifikovaných přísad (bez GMO)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurkumový prášek se širokou škálou možných použití

Všichni si možná ještě pamatujeme reklamu z 90. let, kdy se jeden kuchař ptal druhého: „Nechybí něco?“ Druhý kuchař zkouší své jídlo a říká: „Trochu kurkumy!“. Kurkuma patří do rodiny zázvorů a je také známá jako kurkuma. Rostlina pochází z jihovýchodní Asie a je tam dokonce považována za posvátnou. 

Tento se suší a zpracovává na prášek. Kurkuma může být použita mnoha způsoby, například jako koření nebo k úpravě orientálních, indických a mnoha dalších pokrmů. Možnému použití žlutého kořene s jeho intenzivní barvou se meze nekladou, kurkuma je ideální jako přísada do zlatavého mléka, kurkuma latte, kurkumového čaje, jako přísada do smoothies nebo müsli.

Kurkumový prášek s obsahem 2,5% kurkuminu

Kurkumový prášek Vit4ever se vyznačuje nejen vysokou čistotou, ale také standardizovaným podílem kurkuminu. U běžného kurkumového prášku není obsah kurkuminu obvykle standardizován, a proto není uveden. Kurkumin se používá jako barvivo již mnoho let, například v hořčici. Naše milované kari má také svou barvu z kurkumy.

Již nespočet vědeckých prací potvrdilo protizánětlivé učinky kurkumy. A také je známo, že zánět je původcem většiny civilizačních nemocí.

Náš tip: Smíchejte kurkumu s černým pepřem v poměru 4:1 a zvýšíte tak její vstřebatelnost ve vašem organismu o 2000%.

Kvalita Vit4ever - kurkumový prášek bez přísad

Ve Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, proto používáme pouze čistý a přírodní prášek z kurkumy bez přísad z Indie. Naše kurkuma neobsahuje žádné nežádoucí přísady a je 100% veganská. Neobsahuje stearát hořečnatý, uvolňovací činidla, příchutě, barviva, stabilizátory, plniva, želatinu a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

Přírodní kurkumový prášek z Indie

Nutriční hodnoty*

Na 100 g

Výhřevnost

1589 kj / 380 kcal

Tlustý

9,9 g

    z toho: nasycené mastné kyseliny

3 g

uhlohydráty

65 g

    z toho cukry

3 g

Vlákno

21 g

protein

7,8 g

sůl

0 g


* Hodnoty analýzy jsou průměrné hodnoty a podléhají obvyklým výkyvům v přírodních produktech.
 

 Složení: 100% kurkuma (kurkuma) mletá s obsahem minimálně 2,5% kurkuminu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.