Vit4ever Kyselina hyaluronová 500 mg - 120 kapslí

599 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Kyselina hyaluronová nebo kyselina hyaluronová je kapalná, gelovitá sloučenina N-acetylu, D-glukosaminu a kyseliny D-glukuronové, kterou také produkuje naše tělo samo. Čistá kyselina hyaluronová je považována za důležitou složku pojivové tkáně, stejně jako chrupavky a synoviální tekutiny.

  • Každé balení obsahuje 120 tobolek s obsahem 500 mg čisté kyseliny hyaluronové.
  • Kapsle mají malou molekulovou hmotnost 500-700 kDa a mají tedy obzvláště dobrou použitelnost.
  • Rostlinné složení, získáno fermentací z kukuřice.
  • Laboratorně testováno na těžké kovy, plísně, E. coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria.
  • Kapsle s kyselinou hyaluronovou jsou 100% veganské
  • Bez konzervačních látek, samozřejmě bez laktózy a bez lepku a bez geneticky modifikovaných složek (bez GMO).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyselina hyaluronová podrobně

Kyselina hyaluronová nebo kyselina hyaluronová je kapalná, gelovitá sloučenina N-acetylu, D-glukosaminu a kyseliny D-glukuronové, kterou také produkuje naše tělo samo. Čistá kyselina hyaluronová je považována za důležitou složku pojivové tkáně, stejně jako chrupavky a synoviální tekutiny.

Optimální použitelnost

Pro optimální přínos je důležité nejen to, aby kyselina hyaluronová byla vysoce dávkovaná, ale aby tělo mohlo kyselinu hyaluronovou také dobře využívat. Proto používáme pouze kyselinu hyaluronovou z fermentace kukuřice bez GMO, která má optimální využitelnou, malou molekulární velikost 500-700 kDa. Prostřednictvím výrobního procesu využívajícího mikrobiologickou fermentaci a výhradním použitím vysoce kvalitního hyaluronátu sodného také vytváříme optimální biologickou dostupnost našich kapslí.

Kvalita Vit4ever

Naše kapsle s kyselinou hyaluronovou jsou vyráběny podle evropských norem kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP). Stejně jako u všech doplňků stravy Vit4ever klademe vždy velký důraz na to, aby se při výrobě používaly pouze přírodní prémiové suroviny. Uklidňující kloubní kapsle jsou samozřejmě 100% veganské a bez nežádoucích přísad, jako je stearan hořečnatý, želatina, příchutě, barviva a geneticky modifikované přísady (bez GMO).

Doplněk stravy (NEM) s kyselinou hyaluronovou.

Nutriční hodnoty Na denní porci (1 kapsle) NRP*
Hyaluronát sodný

500 mg

-


*Procento referenčních hodnot živin podle nařízení (EU) č. 1169/2011.

Složení: hyaluronát sodný, lešticí činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinné tobolky), protispékavá látka: rýžový extrakt.

Doporučený příjem: Užívejte 1 tobolku denně se sklenicí vody.

Důležité upozornění: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není určeno pro těhotné ženy a kojící matky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.