Vit4ever Lecithin 1.200 mg – 240 gelových kapslí

599 Kč
Skladem

Lecitin je látka, kterou si naše tělo vyrábí samo, ale vstřebává se i prostřednictvím potravy a doplňků výživy. Lecitin je klasický název pro skupinu chemických sloučenin nazývaných fosfatidylcholiny. Jedná se o fosfolipidy, které se skládají z mastných kyselin, glycerinu, kyseliny fosforečné a amonné sloučeniny cholinu.

  • 240 tobolek s 1200 mg rostlinného lecitinu v jedné měkké želatinové tobolce.
  • Lecitinové kapsle se vyznačují zejména vysokým a diferencovaným obsahem fosfatidů
  • Kapsle neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva
  • Samozřejmě také bez GMO, bez laktózy a bez lepku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lecitin (německy vaječný žloutek) je látka, kterou si naše tělo vyrábí samo, ale vstřebává se i prostřednictvím potravy a doplňků výživy. Lecitin je klasický název pro skupinu chemických sloučenin nazývaných fosfatidylcholiny. Jedná se o fosfolipidy, které se skládají z mastných kyselin, glycerinu, kyseliny fosforečné a amonné sloučeniny cholinu.

V lidském těle mají fosfolipidy za úkol regulovat transport iontů buněčnými membránami, izolovat nervové procesy a zajistit tak hladký přenos nervových vzruchů. Kromě toho je lecitin výchozí látkou pro důležité messengerové látky v mozku, nervovém systému; dokonce i slizniční vrstva našeho tlustého střeva a žluč obsahují lecitin.

Nejdůležitější na první pohled:

  • 240 tobolek s 1200 mg rostlinného lecitinu v jedné měkké želatinové tobolce.
  • Naše lecitinové kapsle se vyznačují zejména vysokým a diferencovaným obsahem fosfatidů (fosfatidylcholin, fosfatidylethanolamin, fosfatidylinositol, kyselina fosfatidová).
  • Naše lecitinové kapsle neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy a bez lepku.

Přírodní výskyt lecitinu

Lecitin se ve významném množství nachází zejména v živočišných potravinách, jako jsou vaječné žloutky, vnitřnosti, mozek a játra. Ale lze jej nalézt také v potravinách rostlinného původu, jako jsou: sójové boby, slunečnicová semínka, lněná semínka, vlašské ořechy, kukuřičné klíčky, hrách, konopná semena a rostlinné oleje. 

Zvláštnost - lecitinové kapsle Vit4ever

Lecitinové kapsle Vit4ever jsou nejen ve velmi vysokých dávkách s 1200 mg na kapsli, ale jsou také dostupné ve formě měkkých gelových kapslí na olejové bázi, které mohou výrazně zvýšit biologickou dostupnost.

Naše lecitinové kapsle se vyznačují zejména vysokým a diferencovaným obsahem fosfatidů (fosfatidylcholin, fosfatidylethanolamin, fosfatidylinositol, kyselina fosfatidová)! Fosfatidy se skládají z glycerinu a dvou mastných kyselin, třetí mastná kyselina byla nahrazena zbytkem kyseliny fosforečné. Každý z těchto fosfatidů má jiné úkoly a podporuje různé funkce v našem těle, jako je stavba biomembrán nebo přenos extracelulárních signálů v buňce.

Doplněk stravy (NEM) se sójovým lecitinem. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(2 měkké želatinové kapsle)

NRV *
Lecitin

2400 mg

**

    z toho fosfatidylcholiny

360 mg

**

    z toho fosfatidylethanolamin

288 mg

**

    z toho fosfatidylinositol

200 mg

**

    z toho kyselina fosfatidová

120 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle denně s dostatečným množstvím tekutiny.


Složení: sójový lecitin (rostlinný, z geneticky nemodifikované sóji), voda, glycerin. Potahovací látka: Softgel kapsle vyrobená z želatiny (hovězí želatina).
Obsahuje tyto alergeny: sója.

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení