Vit4ever Lecithin 1200 mg – 240 gelových kapslí

Akce
Značka: Vit4ever
649 Kč –20 %
Vit4ever Lecithin | Natureforlife.cz
649 Kč –20 % 519 Kč
Skladem

Lecitin je látka, kterou si naše tělo vyrábí samo, ale vstřebává se i prostřednictvím potravy a doplňků výživy. Lecitin je klasický název pro skupinu chemických sloučenin nazývaných fosfatidylcholiny. Jedná se o fosfolipidy, které se skládají z mastných kyselin, glycerinu, kyseliny fosforečné a amonné sloučeniny cholinu.

  • 240 tobolek s 1200 mg rostlinného lecitinu v jedné měkké želatinové tobolce.
  • Lecitinové kapsle se vyznačují zejména vysokým a diferencovaným obsahem fosfatidů
  • Kapsle neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva
  • Samozřejmě také bez GMO, bez laktózy a bez lepku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Lecithin 1200 mg

Lecitin (německy vaječný žloutek) je látka, kterou si naše tělo vyrábí samo, ale vstřebává se i prostřednictvím potravy a doplňků výživy. Lecitin je klasický název pro skupinu chemických sloučenin nazývaných fosfatidylcholiny. Jedná se o fosfolipidy, které se skládají z mastných kyselin, glycerinu, kyseliny fosforečné a amonné sloučeniny cholinu.

V lidském těle mají fosfolipidy za úkol regulovat transport iontů buněčnými membránami, izolovat nervové procesy a zajistit tak hladký přenos nervových vzruchů. Kromě toho je lecitin výchozí látkou pro důležité messengerové látky v mozku, nervovém systému; dokonce i slizniční vrstva našeho tlustého střeva a žluč obsahují lecitin.

Přírodní výskyt lecitinu

Lecitin se ve významném množství nachází zejména v živočišných potravinách, jako jsou vaječné žloutky, vnitřnosti, mozek a játra. Ale lze jej nalézt také v potravinách rostlinného původu, jako jsou: sójové boby, slunečnicová semínka, lněná semínka, vlašské ořechy, kukuřičné klíčky, hrách, konopná semena a rostlinné oleje. 

Lecitinové kapsle Vit4ever

Lecitinové kapsle Vit4ever jsou nejen ve velmi vysokých dávkách s 1200 mg na kapsli, ale jsou také dostupné ve formě měkkých gelových kapslí na olejové bázi, které mohou výrazně zvýšit biologickou dostupnost.

Naše lecitinové kapsle se vyznačují zejména vysokým a diferencovaným obsahem fosfatidů (fosfatidylcholin, fosfatidylethanolamin, fosfatidylinositol, kyselina fosfatidová)! Fosfatidy se skládají z glycerinu a dvou mastných kyselin, třetí mastná kyselina byla nahrazena zbytkem kyseliny fosforečné. Každý z těchto fosfatidů má jiné úkoly a podporuje různé funkce v našem těle, jako je stavba biomembrán nebo přenos extracelulárních signálů v buňce.

Doplněk stravy (NEM) se sójovým lecitinem. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(2 měkké želatinové kapsle)

NRV *
Lecitin

2400 mg

**

    z toho fosfatidylcholiny

360 mg

**

    z toho fosfatidylethanolamin

288 mg

**

    z toho fosfatidylinositol

200 mg

**

    z toho kyselina fosfatidová

120 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle denně s dostatečným množstvím tekutiny.


Složení: sójový lecitin (rostlinný, z geneticky nemodifikované sóji), voda, glycerin. Potahovací látka: Softgel kapsle vyrobená z želatiny (hovězí želatina).
Obsahuje tyto alergeny: sója.

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí. Není určeno pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.