Vit4ever Melatonin - 365 tablet

379 Kč
Skladem

Melatonin je endogenní hormon "spánkový hormon", který se tvoří hlavně v epifýze (epifýze), ale také v malých množstvích ve střevě a sítnici a reguluje denní a noční rytmus pomocí kortizolu (antagonisty) a řídí naše vnitřní hodiny.

  • Výhodné roční balení 365 tablet, které se snadno polykají.
  • Jedna 1/2 tableta obsahuje 0,5 mg melatoninu v nejlepší prémiové kvalitě. 
  • Naše melatoninové tablety neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské.
  • Tobolky neobsahují stearát hořečnatý, aroma, barviva, stabilizátory, želatinu a
  • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
  • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a nečistoty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Melatonin

Melatonin je endogenní hormon "spánkový hormon", který se tvoří hlavně v epifýze (epifýze), ale také v malých množstvích ve střevě a sítnici a reguluje denní a noční rytmus pomocí kortizolu (antagonisty) a řídí naše vnitřní hodiny.

Ale jak to všechno funguje?

Melatonin je nezbytný pro zdravý spánek, jak je popsáno, jeho antagonista kortizol, nazývaný také "stresový hormon", je zodpovědný za to, že jsme během dne pozorní a vzhůru. Když denní světlo dopadne na naši sítnici, naše tělo to zaregistruje a inhibuje uvolňování melatoninu, stejně jako když se setmí, zde tělo působí proti a stimuluje uvolňování melatoninu. Čím později a tmavší je, tím více naše tělo snižuje produkci kortizolu a uvolňuje stále více melatoninu. Z tohoto důvodu je hladina melatoninu večer / v noci 3-12 krát vyšší než během dne. Výsledkem je, že naše tělo si "uvědomuje", že je čas na odpočinek a odpočinek a výdaje na energii, krevní tlak a tělesná teplota jsou omezeny.

Vit4ever Melatonin podrobně:

Každé balení melatoninu vám nabízí 365 veganských tablet. Jedna tableta obsahuje melatoninu 1 mg = 0,5 mg na 1/2 tablety = denní doporučení. Kromě toho je každá tableta 100% veganská a neobsahuje škodlivé přísady.

Doplněk stravy (NEM) s melatoninem. Tento produkt není lék.

Nutriční hodnoty

1 tableta

NRP*
Melatonin

1 mg

**


* Procento referenčních hodnot na živiny podle nařízení (EU) č. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty týkající se živin.


Složky: Mikrokrystalická celulóza, melatonin.

Doporučený příjem: Konzumujte 1/2 tablety denně, 30 minut před spaním. 

Důležité poznámky: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BP Avatar autora | 11.10.2022
příznivá velikost tabletek i jejich počet v balení
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 20.10.2022
Děkujeme za kladné hodnocení, věříme, že jste s produktem nadále spokojen
5
LN Avatar autora | 23.5.2022
funguje jak má

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.