Vit4ever Melatonin komplex ve spreji 50 ml

Akce
Značka: Vit4ever
439 Kč –14 %
Vit4ever Melatonin komplex ve spreji | Natureforlife.cz
439 Kč –14 % 379 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Melatonin komplex je produkt vyvinutý pro lidi, kteří mají každý den problémy nejen s usínáním, ale také s kvalitou spánku nebo samotnou jet lag. Každý den se setkáváme se stresujícími i vzrušujícími událostmi v našem životě, které někdy více či méně nosí naše nervy a nedovolí nám odpočívat v noci.

  • 50 ml přírodního melatoninu ve spreji v praktickém dlouhodobém balení.
  • Zvláště vysoké dávky s 0,5 mg melatoninu na stříknutí. Dostačující pro 366 nocí a s přírodní malinovou příchutí.
  • Pro optimální spánkový rytmus doporučujeme následující aplikaci: 1 střik do úst krátce před spaním.
  • Laboratorně testováno na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.
  • Řada Vit4ever zahrnuje řadu doplňků stravy v přiměřeném poměru ceny a výkonu.
  • Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Melatonin Spray – Aby se noc nezměnila v den ...

Dlouho ležíte vzhůru a už se díváte na budík, když konečně skončí noc? Navíc jste ráno ještě více na kolečkách, než byli před spaním... Problém může být s rovnováhou melatoninu!

Melatonin ¹ ("spánkový hormon"), je produkován hlavně v noci epifýzou, což je důvod, proč je tato složka zodpovědná za regulaci normálního bdělého a spánkového rytmu u lidí. S věkem nebo poruchami se může snížit, takže stojí za to věnovat pozornost správnému doplňku.

Nejen, že melatonin může pozitivně ovlivnit naše spánkové vlastnosti, ale také se říká, že má antioxidační vlastnosti. Kromě toho melatonin sprej díky snadnému, pohodlnému a sublingválnímu příjmu 2 má nejoptimálnější absorpci přes ústní sliznice.

Sleep Spray podrobně:

Každá lahvička s rozprašovačem o objemu 50 ml nabízí přibližně 365 vstřiků 0,5 mg melatoninu. Kromě toho je náš melatoninový sprej 100% veganský a neobsahuje škodlivé nebo sporné přísady.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

  • 50 ml přírodního melatoninu sprej v praktickém dlouhodobém zásobování (cca 366 aplikací / sprejů). Zvláště vysoké dávky s 0,5 mg melatoninu na sprej. Pozor, jiní výrobci často vyžadují několik sprejů pro stejné množství Mela. Dostačující pro 366 nocí a s přírodní malinovou chutí.
  • Pro optimální spánkový rytmus doporučujeme následující aplikaci: Nastříkejte 1 sprej do úst krátce před spaním.
  • Laboratorně testováno na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.
  • Řada Vit4ever zahrnuje řadu doplňků stravy v přiměřeném poměru ceny a výkonu. Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. 

Doplněk stravy (NEM) s melatoninem. Tento přípravek není lékem.

Nutriční hodnoty

1 sprej

NRV*
Melatonin

0,5 mg

**


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle nařízení (EU) č. 1169/2011. ** Referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složení: Voda (demineralizovaná), okyselovač: kyselina citronová, přírodní aroma, mela., konzervant: sukralóza.

Doporučený příjem: Nastříkejte 1 vstřik (= 0,5 mg melatoninu) do úst krátce před spaním. Vzhledem k tomu, že sprej na spaní neobsahuje cukr ani alkohol a má čerstvou chuť, může být také použit po čištění zubů. Před každým použitím dobře protřepejte.

Důležité poznámky: Tento produkt není náhradou za vyváženou a pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek by měl být uchováván mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.