Vit4ever MSM Plus 1000mg - 400 tablet

Akce Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
589 Kč –8 %
Vit4ever MSM Plus - 1000 mg | Natureforlife.cz
589 Kč –8 % 539 Kč
Skladem

MSM Plus - 1000mg

MSM je zkratka pro methylsulfonylmethan nebo dimethylsulfon. Stejně jako kyselina hyaluronová je MSM stavebním kamenem strukturního proteinového kolagenu, který je důležitým prvkem v mnoha tělesných strukturách. Tablety Vit4ever navíc obsahují vitamín C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, kůže a chrupavek

 • XXL balení 400 tablet s 2 000 mg MSM denně 
 • Pohodlné dávkování v tabletách na 200 dní
 • Tablety methylsulfonylmethanu obsahují výrazně vyšší koncentraci ve srovnání s jinými produkty MSM.
 • Prémium MSM testované LAB: Náš MSM má vysokou čistotu 99,9%. 
 • S přírodním vitamínem C -  MSM tablety s obsahem přírodního vitamin C z třešně acerola. 
 • Veganské a bez nežádoucích umělých přísad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever MSM plus 1000 mg

MSM je zkratka pro  methylsulfonylmethan nebo dimethylsulfon. Stejně jako kyselina hyaluronová je MSM stavebním kamenem strukturního proteinového kolagenu, který je důležitým prvkem v mnoha tělesných strukturách. Naše tělo se skládá z přibližně 0,2 procenta síry. Pokud nyní existuje nedostatek síry, naše vlastní látky, jako je glutathion proti volným radikálům, již nemohou vykonávat svou práci optimálně, což může mít negativní vliv na naše tělo.

Vysokodávkové tablety MSM:

Naše tablety MSM obsahují  99,9% čistý, vysoce biologicky dostupný a velmi jemný MSM  s optimální  hodnotou MESH 60-80. Denní dávka  2 tablet odpovídá 2 000 mg MSM. Podobné produkty často obsahují mnohem nižší dávku.

Jako doporučení spotřeby  se doporučuje užívat 2 tablety denně. Tablety mají velikost přibližně 22 mm x 9 mm, proto je třeba tablety s vysokou dávkou zapít dostatečným množstvím tekutiny. MSM obsahuje organicky vázanou síru, která pozitivně působí na zpevnění šlach a vazů a příznivě působí na regenerací svalů.

Nedostatek síry v těle může způsobit bolesti zad, kloubů nebo vypadávaní vlasů. MSM prášek podporuje zdraví kloubů, pojivových tkání a celého pohybového aparátu. Dobrým doplňkem MSM je kvalitní vitamín C, který působí synergicky a MSM je tak v těle distribuován do míst, kde potřeba. MSM je výborný pro sportovce, fyzicky pracující osoby, starší osoby nebo pro ty, kteří se potýkají s problémy pohybového aparátu.

Kvalita Vit4ever

Ve Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, proto používáme pouze  čisté a laboratorně testované MSM. Naše tablety MSM jsou nezávisle laboratorně testovány na obsah MSM, obsah vitamínu C,  těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria. Šetření provedla nezávislá německá laboratoř certifikovaná podle DIN EN ISO / IEC 17025.

Vlastnosti produktu:

 • 100% vegan
 • Bez barviv
 • Bez stearátu hořečnatého
 • Bez příchutí
 • Bez konzervačních látek
 • Bez lepku a bez laktózy
 • Bez GMO

 

Doplněk stravy (NEM) s methylsulfonylmethanem + ovocným práškem z aceroly. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(2 tablety)

NRV *
MSM (methylsulfonylmethan)

2 000 mg

**

Acerola ovocný prášek

150 mg

**

    z toho vitamin C.

37,5 mg

30%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 tablety denně s dostatečným množstvím tekutiny k jídlu.


Složení: methylsulfonylmethan čistý 99,9% (zbytková vlhkost 0,1%), mikrokrystalická celulóza (plnivo), ovocný prášek z aceroly (z toho nejméně 25% vitamin C).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.