Vit4ever NAC - N-Acetyl L-Cystein 180 tobolek 750 mg

679 Kč
Skladem

N-Acetyl-L-Cystein je velice důležitá aminokyselina, která má svými četnými účinky velice pozitivní vliv na naše zdraví. Pomáhá chránit plíce, mozek, srdce, bojuje proti infekcím a zánětům ale také přispívá k růstu a udržení svalů a zdravých kostí.

 • V každém balení je 180 vysokodávkových tobolek v praktickém 6 měsíčním balení při užívání 1 tobolky denně.
 • Jedna tobolka obsahuje 750 mg aminokyseliny NAC.
 • Kapsle neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské.
 • Tobolky neobsahují stearát hořečnatý, aroma, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Laboratorně testováno na obsah NAC, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever NAC - N-Acetyl L-Cystein

N-Acetyl L-cystein nebo NAC je vysoce účinná forma aminokyseliny L-cystein. L-cystein je tělem spotřebován velmi rychle a proto další N-acetylová sloučenina činí L-cystein stabilnějším a tělo má z aminokyseliny delší přínos. L-cystein v těle tvoří důležitý stavební kámen pro antioxidant Glutathion, který se podílí na mnoha důležitých procesech.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • V každém balení je 180 vysokodávkových tobolek v praktickém 6 měsíčním zásobení při užívání 1 tobolky denně.
 • NAC je vysoce účinná forma aminokyseliny L-cysteinu. L-cystein je tělem spotřebován velmi rychle, další N-acetylová sloučenina činí L-cystein stabilnějším a tělo má delší přínos z aminokyseliny.
 • L-cystein tvoří důležitý stavební kámen antioxidačního glutathionu v těle. Glutathion se podílí na mnoha důležitých procesech v těle
 • Naše kapsle NAC neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Tobolky neobsahují stearát hořečnatý, aroma, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Laboratorně testováno na obsah NAC, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria. Test byl proveden nezávislou německou laboratoří certifikovanou podle DIN EN ISO/IEC 17025

NAC kapsle podrobně

Naše kapsle NAC jsou vysoce dávkovány 750 mg na veganskou kapsli. Podle doporučeného příjmu se doporučuje jedna tobolka denně, takže jedno balení je dostatečné po celých 180 dní (6 měsíců). 

Kvalita Vit4ever

Ve společnosti Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, a proto používáme pouze laboratorně testované prémiové suroviny s nejlepší biologickou dostupností a nejlepší kompatibilitou.

Výrobek:

 • 100% vegan
 • Bez konzervačních látek
 • Bezlepkové
 • Bez laktózy
 • Bez želatiny
 • Bez GMO
 • Bez stearátu hořečnatého

Doplněk stravy (NEM) s N-acelyl-L-cysteinem. Tento produkt není lék. 

 Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na kapsli NRP*
N-Acetyl-L-cystein

750 mg

-


*Procento referenčních hodnot živin podle nařízení (EU) č. 1169/2011.

Složení: N-acetyl-L-cystein, hydroxypropylmethylcelulóza (obal rostlinné tobolky).

Doporučený příjem: Užívejte 1 kapsli denně půl hodiny před jídlem s dostatečným množstvím tekutiny.

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.