Vit4ever Omega 3 Intenso - 120 gelových kapslí

549 Kč
Skladem

Společnost Vit4ever nabízí ve svých kapslích s rybím olejem omega 3 naprosto špičkový produkt mezi komerčně dostupnými přípravky omega 3. Rybí olej Vit4ever Omega 3 pochází z certifikovaného udržitelného rybolovu a získává se z čerstvých ančoviček z peruánských vod. Omega olej je poté důkladně vyčištěn a zpracován speciálním čisticím procesem, který odfiltruje těžké kovy a nečistoty.

 • Vysokodávkové omega 3 kapsle s 80% obsahem mastných kyselin.
 • Obzvláště vysoce dávkované kapsle s 1000 mg rybího oleje
 • Nejméně 800 mg omega 3 mastných kyselin se 400 mg EPA a 300 mg DHA na kapsli. 
 • Kapsle ve formě triglyceridů s až o 70 % vyšší biologickou dostupností 
 • Omega 3 mastné kyseliny z udržitelného rybolovu. 
 • Náš vysoce kvalitní rybí olej Omega3 je extrahován z čerstvých ančoviček z vod Peru. 
 • Malé a čerstvé výrobní šarže zaručují nízkou hodnotu Totox 4,7. 
 • Žádné použití genetického inženýrství.
 • Nezávisle laboratorně testováno na znečištění a kontaminaci
 • Omega 3 kapsle bez stearanu hořečnatého, příchutí, barviv, stabilizátorů, konzervantů a GMO

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omega-3 mastné kyseliny

Společnost Vit4ever nabízí ve svých kapslích s rybím olejem omega 3 naprosto špičkový produkt mezi komerčně dostupnými přípravky omega 3. Za pozornost stojí zejména vysoký obsah čistých omega 3 mastných kyselin. Ten činí 80 %, je v poměru: 50 % EPA + 25 % DHA a je přítomen ve své nejlépe biologicky dostupné formě = triglyceridové (TG) formě. Rybí olej Vit4ever Omega 3 pochází z certifikovaného udržitelného rybolovu a získává se z čerstvých ančoviček z peruánských vod. Omega olej je poté důkladně vyčištěn a zpracován speciálním čisticím procesem, který odfiltruje těžké kovy a nečistoty.

Omega 3 mastné kyseliny jsou polynenasycené mastné kyseliny, které jsou pro naše tělo nezbytné. To znamená, že omega mastné kyseliny jsou pro naše tělo nezbytné, ale neumíme si je vyrobit sami a musíme je denně přijímat potravou.

Přehled nejdůležitější vlastostí:

 • Vysokodávkové omega 3 kapsle s minimálně 80% obsahem mastných kyselin.
 • Obzvláště vysoce dávkované kapsle s 1000 mg rybího oleje, z toho nejméně 800 mg omega 3 mastných kyselin se 400 mg EPA a 300 mg DHA na kapsli.
 • Naše kapsle s rybím olejem jsou ve formě triglyceridů a mají až o 70 % vyšší biologickou dostupnost než komerční přípravky z rybího oleje.
 • Omega 3 mastné kyseliny z udržitelného rybolovu.
 • Náš vysoce kvalitní rybí olej Omega3 je extrahován z čerstvých ančoviček z vod Peru.
 • Těžké kovy a další nečistoty jsou odfiltrovány speciálním a komplexním procesem čištění, takže získáte produkt nejvyšší čistoty a bez škodlivých látek.
 • Malé a čerstvé výrobní šarže zaručují nízkou hodnotu Totox 4,7. Žádné použití genetického inženýrství.
 • Nezávisle laboratorně testováno na znečištění a kontaminaci, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonela a další relevantní testovací kritéria.
 • Uživatelské kapsle Omega 3 jsou bez stearanu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů, konzervantů, samozřejmě bez laktózy a lepku a bez geneticky modifikovaných přísad (bez GMO).
 • Všechny produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. 

Vit4ever Omega 3 podrobně:

Vit4ever se svými kapslemi s omega 3 rybím olejem poskytuje absolutní prémiový produkt mezi komerčně dostupnými přípravky obsahujícími omega 3. Pozoruhodný je zejména vysoký obsah čistých omega 3 mastných kyselin. To je 80 % a rozkládá se následovně: 50 % EPA + 25 % DHA a je ve své biologicky nejdostupnější formě = triglyceridové (TG) formě. Zde je třeba poznamenat, že většina omega 3 kapslí na trhu nabízí pouze obsah 30-35 % omega 3 mastných kyselin v poměru 18 % EPA: 12 % DHA a to většinou ve formě ethylesterové sloučeniny. (EE).

Rybí olej Vit4ever Omega 3 pochází z certifikovaného udržitelného rybolovu a získává se z čerstvých ančoviček z peruánských vod. Omega olej je poté důkladně vyčištěn a zpracován speciálním čisticím procesem, který odfiltruje těžké kovy a nečistoty.

Doplněk stravy (NEM) s omega 3 mastnými kyselinami. Tento produkt není léčivý přípravek.

nutriční hodnoty

Na kapsli

NRV*
rybí tuk

1000 mg

**

    z toho Omega 3

800 mg

**

       Obsahuje kyselinu eikosapentaenovou (EPA)

400 mg

**

       Obsahuje kyselinu dokosahexenovou (DHA)

300 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: rybí tuk (z ančoviček), obal kapsle: (želatina (hovězí), glycerin, čištěná voda)

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle denně s dostatečným množstvím tekutiny.

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí.

Kvalita - náš slib

Pro zajištění nejvyšší možné kvality jsou naše výrobky vyráběny výhradně v Německu, Nizozemsku, Anglii a dalších evropských zemích. Každý z těchto evropských výrobních závodů se specializuje na různé produkty a pomáhá plnit náš náročný příslib kvality. Samozřejmě, že všichni naši výrobci pracují v souladu s evropskými standardy kvality.

Poctivost a transparentnost

Naše výrobky necháváme testovat v nezávislých zkušebních laboratořích na kvalitu a čistotu, jakož i na obsah účinných látek. Všechny výsledky jsou pro Vás k dispozici ve formátu PDF.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.