Vit4ever Přírodní železo + vitamin C - 180 kapslí

Imunita
Značka: Vit4ever
739 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Železo je nejen jedním z nejdůležitějších, ale také jedním z nejběžnějších stopových prvků v našem těle. Minerály a stopové prvky jsou obecně důležité živiny a životně důležité látky, ale železo je obzvláště důležité kvůli své hlavní funkci, a to transportu kyslíku a energetického metabolismu. Železo váže kyslík na hemoglobin a zajišťuje tak přísun kyslíku v naší krvi.

  • 180 tobolek se 14mg přírodního železa získaného z extraktu z kari listů a 80mg vitamínu C z extraktu z šípků. 
  • železo získáváme výhradně z přírodních zdrojů.
  • Pomáhá zmírnit únavu a celkovou nevolnost způsobenou nedostatkem železa.
  • Díky kombinaci přírodního vitaminu C z šípkové mouky + lněné semínko, které obsahuje jádra omega-3, může být železo tělem obzvláště dobře vstřebáváno a zpracováno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever železo + vitamin C

Železo je nejen jedním z nejdůležitějších, ale také jedním z nejběžnějších stopových prvků v našem těle. Minerály a stopové prvky jsou obecně důležité živiny a životně důležité látky, ale železo je obzvláště důležité kvůli své hlavní funkci, a to transportu kyslíku a energetického metabolismu. Železo váže kyslík na hemoglobin a zajišťuje tak přísun kyslíku v naší krvi.

Nedostatečný příjem železa potravou může vést k nedostatku železa, což neznamená nic jiného než to, že nám prostě dojde síla a dojde nám energie. Nepříjemnými důsledky nedostatku železa mohou být únava, bolesti hlavy, záchvaty slabosti, dušnost, špatná koncentrace a také nadměrně suché a uvolněné vlasy.

Přírodní železo může naše tělo nejlépe absorbovat v kombinaci s vitaminem C. Vitamin podporuje vstřebávání železa a přeměňuje stopový prvek z trojmocného na dvojmocné železo, které může tělo absorbovat rychleji a lépe.

Naše železné kapsle jsou vyráběny podle evropských standardů kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a stejně jako u všech doplňků výživy Vit4ever vždy přikládáme velký význam skutečnosti, že se při výrobě používají pouze přírodní prémiové suroviny.

100% přírodní železo

Jako zdroj železa používáme pouze extrakt z kari listů z Indie. Tato čistě přírodní forma železa je vázána rostlinami a je proto považována za velmi šetrný a dobře tolerovaný zdroj železa. Nepříjemné vedlejší účinky, jaké se často vyskytují u synteticky vyráběných doplňků železa, nehrají při našich 100% přírodních kapslích žádnou roli. Kromě čistě rostlinného zdroje železa poskytuje list indického kari také spoustu přírodního vitaminu C ve formě ovocných výtažků, jako je extrakt z amly a aceroly. Přírodní kari listové železo bylo také několikrát prokázáno, že na rozdíl od konvenčních přípravků železa, jako je glukonát železitý, je nejen lépe snášeno, ale také lépe vstřebává aktivní složku.

  • hrají důležitou klíčovou roli v transportu kyslíku i v energetickém metabolismu
  • přispívá to k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu
  • snižuje únavu a přispívá k normální kognitivní funkci
  • příspívá k normální funkci imunitního systému a dělení buněk v těle
  • železo je velmi důležité pro rozvoj povědomí u dětí
  • přispívá k normálnímu metabolismu, posiluje imunitní systém, chrání buňky před oxidačním stresem a má také pozitivní vlastnosti při tvorbě kůže, kostí, chrupavek a zubů.

 

Doplněk stravy (NEM) s extraktem z kari listů + extrakt z šípku. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(2 kapsle)

NRV *
Kari listový extrakt

1110 mg

**

   z toho železo

28 mg

200%

Extrakt z šípku

320 mg

**

   z toho vitamin C.

160 mg

200%

Lněná mouka

32 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Dávkování: Užívejte 1–2 tobolky denně jednu hodinu před jídlem s dostatečným množstvím tekutiny nejlépe v dopoledních hodinách. Pokud je to možné, nemělo by se konzumovat s kávou nebo černým nebo zeleným čajem, protože taniny v nich obsažené mohou zhoršit vstřebávání železa.


Složení: extrakt z kari listů (obsahuje 3% železa), extrakt z šípku (obsahuje 50% vitaminu C), potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka ze zeleninové kapsle), lněná mouka (obsahuje 1% omega-3 jader).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.