Vit4ever Vitamin D3 5 000 IU + K2-MK-7 VITAL 200mcg - 100 tablet

419 Kč
Skladem

Vitamin D3 5 000 IU + vitamin K2-MK-7 VITAL 200 mcg 

Vitamin D3, známý jako sluneční vitamin a vitamin K, jsou považovány za důležité vitamíny pro lidské tělo. Kombinace vitamínů D3 a vitaminu K2 je cílená a důvodem je to, že vitamíny K2 a D3 fungují optimálně pouze společně. Respektive navzájem se doplňují. 

  • Patentovaná surovina K2VITAL s garantovanou hodnotou all-trans minimálně 99,5%
  • Cenově nejvýhodnější produkt na trhu ve srovnání s konkurenčními výrobky
  • Balení o 100 dávkách
  • Vitamin K2 se získává z rostlinných olejů pomocí speciálního výrobního procesu (rostlinného původu). 
  • Vitamin D3 je jemně extrahován z lanolinu a má obzvláště vysokou úroveň čistoty.
  • Bez obsahu nežádoucích přísad, laktózy, želatiny a lepku.
  • Nezávisle laboratorně testovaný na obsah účinné látky (D3, K2 a obsah All Trans)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin D3 a vitamín K2 - důležitá týmová práce!

Jak vitamin D3, známý jako sluneční vitamin, tak poměrně neznámý vitamin K, jsou považovány za důležité vitamíny pro lidské tělo. Kombinace vitamínů D3 a vitaminu K2 může být užitečná, důvodem je to, že vitamíny K2 a D3 fungují optimálně pouze v týmu. Když se užívají doplňky vitaminu D, tělo produkuje bílkoviny, které jsou nezbytné pro metabolismus vápníku v těle. Tyto proteiny však lze aktivovat pouze dostatečným množstvím vitaminu K2, což znamená, že zvýšený přísun D3 znamená také zvýšenou potřebu vitaminu K2.

Vit4ever Vitamin D3 + K2 podrobně

Při výběru surovin pro naše tablety s vitaminem D3 + K2 se spoléháme výhradně na použití vysoce kvalitních a testovaných značkových surovin s absolutní čistotou!

U našeho vitaminu K2 se spoléháme na prémiovou surovinu K2VITAL! K2VITAL je prokázán jako nejbezpečnější a nejčistší vitamin K2 s potvrzenou hodnotou all-trans 99,5%. Je také schválen v EU Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), získal status sGRAS v USA a je získáván z rostlinných olejů pomocí speciálního výrobního procesu. Má prokázanou biologickou dostupnost a je zvláště stabilní.

Pro náš vitamin D3 používáme cholekalciferol v léčivé čistotě, který se jemně extrahuje z lanolinu. Vitamin K2 i vitamin D3 získáváme přímo od společnosti Kappa Bioscience.

Vlastnosti produktu

Bez nežádoucích přísad: Tablety vitaminu D3 + K2 jsou 100% vegetariánské a neobsahují nežádoucí přísady, jako jsou protispékavé látky, stearan hořečnatý, příchutě, barviva nebo konzervační látky. Tablety samozřejmě také neobsahují laktózu, želatinu a lepek.

Doplněk stravy (NEM) s vitaminem D3 + vitamin K2. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na 5denní dávku
(1 tableta)

NRV *
Vitamin D3

5 000 IU (125 mcg)

2500%

Vitamin K2

200 mcg

267%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu se sklenicí vody každý 5. den. Užívejte s jídlem obsahujícím tuky nebo nalačno s Omega 3 či jiným olejem. To odpovídá denní spotřebě 25 µg (1 000 IU, 500% NRV). Doporučená denní dávka by neměla být překročena.

 Složení: Cholekalciferol (vitamin D3), mikrokrystalická celulóza (plnivo), menachinon MK-7 (K2VITAL, All-trans 99 +%).


Důležité informace: Pokud užíváte antikoagulační léky, poraďte se před užitím se svým lékařem. Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Drž se dál od dětí! Není vhodné pro mladé lidi, těhotné ženy a kojící matky. Skladujte na chladném a suchém místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení