Vit4ever Vitamin K2 MK7 200 mcg - K2Vital - 240 tablet

649 Kč
Skladem

Vitamin K2 200 mcg - K2Vital - Menachinon MK-7

Vitamin K2, známý také jako menachinon, se tvoří v lidské střevní flóře. Vitamin K je zvláště důležitý pro srážení krve a tvorbu kostí.

  • Značková surovina K2VITAL se zaručenou hodnotou all-trans minimálně 99,7 +%.
  • Cenově nejvýhodnější produkt na trhu ve srovnání s konkurenčními výrobky
  • Vit4ever vitamin K2VITAL 1,35kč/100mg.
  • Konkurenční výrobky 6-8kč/100mg.
  • Prémiové suroviny: Vitamin K2 se získává z rostlinných olejů pomocí speciálního výrobního procesu (rostlinného původu).
  • Tablety vitaminu K2 jsou 100% veganské a neobsahují nežádoucí přísady
  • Náš produkt samozřejmě také neobsahuje laktózu, želatinu a lepek.
  • Nezávisle laboratorně testováno na obsah účinné látky (obsah K2 a All Trans) a také na nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonela a další příslušná testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin K2 podrobně

Vitamin K byl objeven v roce 1929 a má různé podoby. Vitamin K2, známý také jako menachinon, se tvoří v lidské střevní flóře. Vitamin K je zvláště důležitý pro srážení krve a tvorbu kostí.  Při pravidelném a dlouhodobém příjmu vitaminu D3 tělo produkuje více proteinů závislých na vitaminu K2, které transportují vápník v těle. Tyto proteiny mají mnoho výhod. K aktivaci těchto bílkovin je vhodné užívat také vitamin K.
Následující seznam uvádí účinky vitaminu K na člověka, které Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) považuje za jisté.

Vitamin K.

  • přispívá k normálnímu srážení krve
  • přispívá k udržení normálních kostí

Vit4ever Vitamin K2 podrobně

Při výběru surovin pro naše tablety vitaminu K2 se spoléháme výhradně na použití vysoce kvalitních a testovaných značkových surovin   s absolutní čistotou! U našeho vitaminu K2 se spoléháme na prémiovou surovinu K2VITAL! Ukázalo se, že K2VITAL je nejbezpečnější a nejčistší vitamin K2 s  potvrzenou hodnotou all-trans nejméně 99,7%.  Je také schválen v EU Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), získal status GRAS v USA a je získáván z rostlinných olejů pomocí speciálního  výrobního procesu.  Má  prokázanou biologickou dostupnost a je zvláště stabilní. Oproti běžným formám Vitaminu K2, které mají v těle poločas rozpadu 1,5 hodiny, zůstává tato forma Vitamínu K2 v těle 78 hodin. To znamená 48x delší poločas rozpadu v organismu.

 

Doplněk stravy (NEM) s vitaminem K2. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(1 tableta)

NRV *
Vitamin K2

200 ug

267%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu se sklenicí vody každý den. Užívejte s jídlem obsahujícím tuky nebo nalačno s Omega 3 či jiným olejem.


Složení: mikrokrystalická celulóza (plnivo), menachinon MK-7 (K2VITAL®, All-trans 99 +%).

Důležité informace: Pokud užíváte antikoagulační léky, poraďte se před užitím se svým lékařem. Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení