Vit4ever Hair Essentials - Vlasová výživa - 120 kapslí

Novinka
Značka: Vit4ever
499 Kč
Skladem

Woman Hair Essentials je vysoce koncentrovaný komplex kůže - vlasů - nehtů speciálně vyvinutý pro moderní ženu, který se skládá z celkem 14 koordinovaných složek. Jedná se o přírodní vitamíny, aminokyseliny, rostlinné výtažky a stopové prvky, které podporují normální růst vlasů.

  • Woman Hair Essentials je kvalitní produkt s rostlinnými výtažky, vitamíny, aminokyselinami, minerály a stopovými prvky. 
  • Jednotlivé ingredience jsou ideálně sladěny a vzorec byl vyvinut podle aktuálních studií a odborných znalostí.
  • Kromě 7 vitamínů (vitamin A, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, kyselina listová a vitamin E) obsahuje také biotin, extrakt ze semen prosa, N-acetyl L-cystein, selen, měď, molybden a zinek.
  • Biotin, selen a zinek přispívají k udržení normálních vlasů, přispívají k udržení normálních nehtů a k udržení normální pokožky
  • Vlasové kapsle neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. 
  • Bez obsahu GMO, laktózy, lepku a bez konzervačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nehty, vlasy, pokožka jedna z nejdůležitějších vizitek každé ženy!

Která žena nezná problém s křehkými a suchými vlasy. Vyzkoušeli jste všechno, od „nejlepších“ šamponů a přípravků na péči o vlasy až po nejdražší návštěvy kadeřnického salonu a diskuse s „specialisty“. Cítíte se prostě jako v „začarovaném kruhu“. Krásné vlasy, nehty a pokožka podporují a odrážejí pozitivní charisma a sebevědomí, ať už v soukromém nebo profesionálním životě. Vše obvykle začíná uvnitř těla, proto by jsme měli začít právě tam a teprve poté pokračovat speciálními šampony a vlasovými maskami.

Dámské vlasy Essentials podrobně

Woman Hair Essentials je vysoce koncentrovaný komplex kůže-vlasů-nehtů speciálně vyvinutý pro moderní ženu, který se skládá z celkem 14 koordinovaných složek. Jedná se o přírodní vitamíny, aminokyseliny, rostlinné výtažky a stopové prvky, které podporují normální růst vlasů.

Woman Hair Essentials se skládá z:

Matice vlasových vitamínů (vitamin A, vitamin B1 (thiamin), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B3 (niacin), vitamin B5, (kyselina pantothenová), vitamin B9 (kyselina listová), vitamin E a matice pro posílení vlasů (biotin, extrakt z proso, N-acetyl L-cystein, selen, měď, molybden a zinek). Tyto dva komplexy fungují ruku v ruce a vytvářejí takzvaný synergický efekt, to neznamená nic jiného než to, že se optimálně doplňují, tak, aby byl jejich celý potenciál optimální a byl schopen je využívat lépe, než kdybyste používali pouze jednotlivé účinné látky z naší matrice.

 

Složení Woman Hair Essentials podrobně

Woman Hair Essentials:

  • Biotin, selen a zinek přispívají k udržení normální pokožky a vlasů
  • Měď přispívá k normální pigmentaci vlasů
  • Extrakt z proso je bohatý na přírodní oxid křemičitý a křemík.
  • N-acetyl, L-cystein a glutathion se účastní mnoha tělních procesů a slouží jako přírodní antioxidanty k ochraně před volnými radikály

To jsou jen některé z výhod, které vám nabízí 14 vybraných ingrediencí kapslí Woman Hair Essentials. Kapsle Woman Hair Essentials jsou navíc 100% veganské a neobsahují nežádoucí přísady.

Doplňky stravy (NEM) s aminokyselinami, rostlinnými látkami, minerály a vitamíny. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(4 kapsle)

NRV *
Hair Boost Matrix:

 

 

Biotin

5 mg

10 000%

Extrakt z proso

600 mg

**

N-acetyl L-cystein

600 mg

**

selen

5,5 mcg

10%

zinek

10 mg

100%

měď

1 mg

100%

molybden

50 mcg

100%

Vitaminová matice na vlasy:

 

 

Vitamin A

800 mcg

100%

Vitamin B1 (thiamin)

1 mg

97%

Vitamin B2 (riboflavin)

1,7 mg

121%

Vitamin B3 (niacin)

16 mg

100%

Vitamin B5 (kyselina pantothenová)

6 mg

100%

Vitamin B9 (kyselina listová)

200 mcg

100%

Vitamin E.

12 mg

100%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 x 2 kapsle denně se sklenicí vody během jídla (s obědem a večeří ).


Složení: extrakt z proso, N-acetyl L-cystein, plnivo: mikrokrystalická celulosa, potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (obal rostlinné tobolky), separační činidlo: rýžový extrakt, bisglycinát zinečnatý, niacin, D-alfa tokoferol, glukonát měďnatý, D-pantothenát vápenatý , biotin, retinylacetát Riboflavin, thiamin, kyselina listová, molybdenan sodný, seleničitan sodný

Důležitá informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.