Vit4ever Vlasový komplex Biotin, Selen, Zinek - 365 tablet

Novinka Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
589 Kč
Skladem

Vlasový komplex Biotin 10 000mcg, selen 100mcg a zinek 10mg.

Stručný přehled:

  • Komplex vitamínů a mineralů kůže-vlasy-nehty obsahuje 10 000 mikrogramů biotinu, 100 mikrogramů selenu a 10 mg zinku na tabletu.
  • XXL balení 365 tablet tedy roční zásoba!!!
  • Bezkonkurenční cena na trhu!!!
  • Biotin, selen a zinek pomáhají udržovat normální vlasy. Biotin a zinek přispívají k udržení normální pokožky, selen přispívá k udržení normálních nehtů. Normální vlasy se také vyznačují normálním růstem vlasů (viz nařízení ES č. 1924/2006 Zdravotní tvrzení Evropské unie).
  • Naše tablety Biotin Selenium Advanced neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Tablety neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě také neobsahují GMO, laktózu, lepek a bez konzervačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biotin Selenium Advanced + Zinek

Biotin Selenium Advanced + Zinek obsahuje jedinečný a dokonale koordinovaný komplex vysokých dávek základních minerálů a vitamínů. Tyto životně důležité minerály si naše tělo bohužel nedokáže vyrobit a musí být užíváno s jídlem nebo ve formě doplňků stravy. Jsou také nezbytné pro optimální přísun důležitých živin pro naši pokožku, vlasy a nehty. Při sestavování použitých minerálů se vždy spoléháme na přírodní a vysoce kvalitní suroviny, které mají vysokou biologickou dostupnost a mohou být proto optimálně využity pro naše tělo.

Biotin, selen a zinek jsou konkrétně odpovědné za udržování normálních vlasů, nehtů a pokožky. To je také důvod, proč je kombinovat do inovativního a koordinovaného komplexu, aby bylo dosaženo co nejvyšší účinnosti.

 

Doplněk stravy (NEM) s biotinem, selenem a zinkem. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(1 tableta)

NRV *
Biotin (vitamin B7)

10 000 mcg

20 000%

selen

100 mikrogramů

182%

zinek

10 mg

100%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu denně s jídlem, ideálně v odpoledních hodinách se sklenkou vody. Doporučená denní dávka by neměla být překročena.

Složení: mikrokrystalická celulóza (plnivo), citrát zinečnatý, biotin (vitamin B7), seleničitan sodný.

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.