VitaJuwel | Drahokamová směs Larimar

2 480 Kč
Skladem

Přírodní směs drahokamů LARIMAR přináší do vaší vody mír a jasnost. Doporučuje se pro lidi, kteří jsou ve stresu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drahokamová směs Larimar

O značce VitaJuwel

Srdce této rodinné značky tvoří přírodní drahokamy. Jejich přítomnost je v produktech VitaJuwel využívaná k šetrné revitalizaci průmyslově upravené vody, kterou každý den pijeme. Energie přírody v kombinaci s jedinečným designem otevírá cestu k pití čisté vody všem generacím.

 

Metoda VitaJuwel

Díky umístění drahých kamenů do skleněných fiol či drahokamových modulů vám odpadá nutná péče o drahokamy. Takto chráněné kameny vám v nezměněném stavu vydrží dlouhá léta. Jediné, co se z překrásných fiol či modulů prokazatelně uvolňuje, je blahodárná energie přírodních minerálů. I bez přímého kontaktu s vodou mají kameny schopnost přetvářet její strukturu. Působí na vodu svojí energií, která je propustná skrze sklo, a tak mohou ovlivňovat její uspořádání. Že tento proces skutečně proběhl, poznáte již při prvním doušku. Přítomnost procesu prokazuje i vědecká studie, kterou naleznete na následujících stránkách. Metoda společnosti VitaJuwel je tím nejvíce efektivním a hygienickým způsobem přípravy čerstvé a energetizované drahokamové vody.

 

Výhody metody VitaJuwel oproti vkládání drahokamů přímo do vody

Mnoho lidí vkládá kameny přímo do vody. Tento způsob ošetření vody je účinný, dříve nebo později se však kameny začnou drolit. Ztrácejí svůj lesk a energii, dochází k uvolňování tzv. matečních hornin. Voda se stává kontaminovanou, po konzumaci působí na organismus zcela nové, negativní prvky. Při používání produktů VitaJuwel se ničeho podobného obávat nemusíte.

 

 Drahokamová směs pro LAHEV INU! 

Larimar patří mezi nejvzácnější polodrahokamy na celém světě. Přezdívá se mu “kámen delfínů”. Na světě existuje jediní naleziště této unikátní modré odrůdy pektolitu, kterou larimar je. Larimar se těží pouze v Karibiku ve velmi malé hornaté oblasti ostrova Hispaniola, asi 5 km vzdálené Rio Bahoruco v Dominikánské republice.

V literatuře se udává, že larimar stimuluje čakry srdce a hrdla, čakru třetího oka a korunní čakru. Usnadňuje nalézt v sobě vnitřní moudrost a doporučuje se pro lidi, kteří jsou ve stresu. Dle informací z literatury energie larimaru představuje mír a jasnost, larimar prý vyzařuje energii hojení a lásky.

 

Lahev INU! ---> https://www.natureforlife.cz/vitajuwel-lahev-inu-bila/

 

Obsah balení: skleněná dóza, drahokamy

Popis: výška 55 mm, průměr 70 mm

Materiál: sklo, drahokamy, plast (BPA free)

Péče: jednou za čas oplachovat pod vlažnou vodou

Fair trade systém přísluší ke všem námi nabízeným minerálům. Ruční třídění a ocenění certifikační značkou od GKS svědčí bez jakéhokoliv kompromisu o nejvyšší kvalitě nabízených minerálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Srdce této rodinné značky tvoří přírodní drahokamy. Jejich přítomnost je v produktech VitaJuwel® využívaná k šetrné revitalizaci průmyslově upravené vody, kterou každý den pijeme. Energie přírody v kombinaci s jedinečným designem otevírá cestu k pití čisté vody všem generacím.

Nic neovlivňuje náš organismus tak, jako voda, kterou pijeme. Pitná voda vždy neznamená dobrá voda. Stále více lidí si to uvědomuje a hledají řešení. Těch je na trhu mnoho. Bývají složitá a pro svoji nefunkčnost či omezenou životnost často velmi drahá.

VitaJuwel® se tohoto technologického souboje neúčastní. Inspirace pro její produkty vzešla z dokonalosti přírody. Způsob revitalizace vody je zde velmi jednoduchý: V jejích produktech působí na vodu - na silný přírodní živel - příroda sama. VitaJuwel® nechává na vodu působit energii přírodních minerálů, nic víc. 28 drahokamových směsí... Každá z nich pro vás revitalizuje pitnou vodu, každý drahokam propůjčuje směsi své vlastnosti.