VitaJuwel | Drahokamová směs Vize

1 435 Kč
Skladem

Přírodní směs drahokamů VIZE s pečlivě vybranou kombinací drahokamů, která napomáhá uzdravení jater, ledvin, srdce i cév. Má výrazné uklidňující účinky a eliminuje projevy deprese.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drahokamová směs Vize


O značce VitaJuwel

Srdce této rodinné značky tvoří přírodní drahokamy. Jejich přítomnost je v produktech VitaJuwel využívaná k šetrné revitalizaci průmyslově upravené vody, kterou každý den pijeme. Energie přírody v kombinaci s jedinečným designem otevírá cestu k pití čisté vody všem generacím.

 

Metoda VitaJuwel

Díky umístění drahých kamenů do skleněných fiol či drahokamových modulů vám odpadá nutná péče o drahokamy. Takto chráněné kameny vám v nezměněném stavu vydrží dlouhá léta. Jediné, co se z překrásných fiol či modulů prokazatelně uvolňuje, je blahodárná energie přírodních minerálů. I bez přímého kontaktu s vodou mají kameny schopnost přetvářet její strukturu. Působí na vodu svojí energií, která je propustná skrze sklo, a tak mohou ovlivňovat její uspořádání. Že tento proces skutečně proběhl, poznáte již při prvním doušku. Přítomnost procesu prokazuje i vědecká studie, kterou naleznete na následujících stránkách. Metoda společnosti VitaJuwel je tím nejvíce efektivním a hygienickým způsobem přípravy čerstvé a energetizované drahokamové vody.

 

Výhody metody VitaJuwel oproti vkládání drahokamů přímo do vody

Mnoho lidí vkládá kameny přímo do vody. Tento způsob ošetření vody je účinný, dříve nebo později se však kameny začnou drolit. Ztrácejí svůj lesk a energii, dochází k uvolňování tzv. matečních hornin. Voda se stává kontaminovanou, po konzumaci působí na organismus zcela nové, negativní prvky. Při používání produktů VitaJuwel se ničeho podobného obávat nemusíte.

 

 Drahokamová směs pro LAHEV INU! 

Drahokamová směs VIZE oživí vaši vodu jedinečným způsobem a zajistí váš každodenní rytmus tou nejlepší možnou vodou. Využijte ochranou sílu jedinečného šungitu s pozitivní energií akvamarínu, pokud jde o prozíravost, dynamiku a vytrvalost.

Tuto směs můžeme vnímat i tímto způsobem. Její název napovídá o jejím směru. Je to směs silně napomáhající k uvolnění, detoxikaci a souběžně podporuje jasný směr v našem životě. Máme vždy spoustu zájmů a možností řešení našich záležitostí. Tato směs má sílu posílit a nastavit jednoznačný směr v našem životě. 

Výběr drahých kamenů : 

AKVAMARÍN

  • AKVAMARÍN je drahokam příznivě působící na krční čakru. Má výrazně uklidňující účinky, uvolňuje psychické bloky, rozpouští nervozitu, trému či obavy z nadcházejících událostí. Vnáší světlo do duše, zahání smutek, přináší štěstí a někdy také bohatství. Vibrace akvamarínu eliminuje projevy deprese, probouzí duchovní vnímání, odvahu a tvořivost. Léčivě působí v oblasti hlavy - napomáhá při bolestech zubů a dásní, je dobrým pomocníkem při odstraňování poruch zraku či řeči, zmírňuje projevy astmatu a kašle.

RYZÍ ŠUNGIT

  • RYZÍ ŠUNGIT v této směsi pochází ryzí šungit z Karélie, jediného naleziště na světě. Do našeho života vnáší moudrost, sílu, nadhled, je kamenem ochrany a regenerace. Jeho přítomnost napomáhá uzdravení jater, ledvin, srdce i cév. Je hojně vyhledávaný astmatiky i diabetiky. Díky svým absorpčním, katalytickým a baktericidním schopnostem šungit čistí vodu téměř od všech organických příměsí včetně ropných produktů a sloučenin obsahujících chlor, dusičnany a amoniak, od mnoha kovů a nekovů, ničí vibria cholery, streptokoky, jiné bakterie a mikroorganismy.

KŘIŠŤÁL

  • KŘIŠŤÁL je univerzálním, nejúčinnějším léčivým krystalem na světě. Velmi silně zesiluje energii - pohlcuje ji, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny. Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně duševních. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

 

Lahev INU! ---> https://www.natureforlife.cz/vitajuwel-lahev-inu-bila/ 

 

Obsah balení: skleněná dóza, drahokamy

Materiál: sklo, drahokamy, plast (BPA free)

Péče: jednou za čas oplachovat pod vlažnou vodou

Fair trade systém přísluší ke všem námi nabízeným minerálům. Ruční třídění a ocenění certifikační značkou od GKS, svědčí bez jakéhokoliv kompromisu o nejvyšší kvalitě nabízených minerálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Srdce této rodinné značky tvoří přírodní drahokamy. Jejich přítomnost je v produktech VitaJuwel® využívaná k šetrné revitalizaci průmyslově upravené vody, kterou každý den pijeme. Energie přírody v kombinaci s jedinečným designem otevírá cestu k pití čisté vody všem generacím.

Nic neovlivňuje náš organismus tak, jako voda, kterou pijeme. Pitná voda vždy neznamená dobrá voda. Stále více lidí si to uvědomuje a hledají řešení. Těch je na trhu mnoho. Bývají složitá a pro svoji nefunkčnost či omezenou životnost často velmi drahá.

VitaJuwel® se tohoto technologického souboje neúčastní. Inspirace pro její produkty vzešla z dokonalosti přírody. Způsob revitalizace vody je zde velmi jednoduchý: V jejích produktech působí na vodu - na silný přírodní živel - příroda sama. VitaJuwel® nechává na vodu působit energii přírodních minerálů, nic víc. 28 drahokamových směsí... Každá z nich pro vás revitalizuje pitnou vodu, každý drahokam propůjčuje směsi své vlastnosti.