VitaJuwel | Láhev INU lávově šedá

1 148 Kč
Skladem

Lahev INU! v šedé barvě je naplněna křišťály, dodává vitalitu a nezaměnitelnou chuť pramenité vody. Zářivý křišťál patří mezi kameny jasnosti, posiluje vaše mentální vnímání, koncentraci a pozornost. Perfektní pro start do nového dne!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Láhev INU

 

O značce VitaJuwel

Srdce této rodinné značky tvoří přírodní drahokamy. Jejich přítomnost je v produktech VitaJuwel využívaná k šetrné revitalizaci průmyslově upravené vody, kterou každý den pijeme. Energie přírody v kombinaci s jedinečným designem otevírá cestu k pití čisté vody všem generacím.

 

 

Drahokamová lahev inu! před vámi otevírá spoustu možností. Bude vás vyzývat k experimentování a nechá vám naprostou volnost. Drahokamy v ní jsou totiž snadno vyměnitelné a vy určíte, které pro vás ošetří vodu dnes a které třeba zítra. Měňte drahokamy v lahvi klidně každý den, přesně k tomu je totiž inu! určená! 

Do startu jsme do každé lahve inu! vložili čisté křišťály, jejichž energie je velmi silná a (nejen) s vodou dokáže téměř zázraky. Nevyhovují? Pak je jednoduše vyměňte za vaši vlastní, osvědčenou směs minerálů. Anebo vytvářejte nové, neobjevené směsi. Možná jste ale drahokamový začátečník a experimenty nejsou vaše parketa... to vůbec nevadí. Prohlédněte si drahokamové směsi inu!, které jsme pro vás připravili my. Jsou pečlivě nakombinované tak, aby revitalizovaly kohoutkovou vodu a tím umožnily pozitivní změny ve vašem organismu. Které se pochopitelně projeví také ve vašem životě…   

Používejte lahev inu! pro každodenní dodržování pitného režimu. Ošetření pitné vody působením energie přírodních minerálů je jediná skutečně přírodní metoda revitalizace pitné vody. Přítomností minerálů dochází k obnově struktury uspořádání vody, poškozené zejména chemickými úpravami a dalšími informacemi v ní obsažené.  Vaše osobní lahev inu! disponuje i další nápomocnou silou. Na dně lahve je vyrytý „květ života“. Energetický symbol sestavený z 19 kruhů je vnímán jako harmonizující a má pozitivní vliv na tok vaší energie. Lahev inu! společně s drahokamovou směsí v dóze je mimochodem skvělý dárek.

 

 

KŘIŠŤÁL je univerzálním, nejúčinnějším léčivým krystalem na světě. Velmi silně zesiluje energii - pohlcuje ji, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny. Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně duševních. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

 

Obsah balení: skleněná láhev, víčka, křišťály Lahev inu!: obsah 500 ml, průměr 6,7 cm, výška 22,5 cm Materiál: pevné borosilikátové bezolovnaté sklo, drahokamy, plast (BPA free)

Péče: před prvním použitím dokonale očistěte, doporučujeme vaši lahev inu! ručně omývat s jemným prostředkem na mytí, při vytvoření jemných usazenin použijte citrónovou či octovou esenci, důkladně omyjte  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Srdce této rodinné značky tvoří přírodní drahokamy. Jejich přítomnost je v produktech VitaJuwel® využívaná k šetrné revitalizaci průmyslově upravené vody, kterou každý den pijeme. Energie přírody v kombinaci s jedinečným designem otevírá cestu k pití čisté vody všem generacím.

Nic neovlivňuje náš organismus tak, jako voda, kterou pijeme. Pitná voda vždy neznamená dobrá voda. Stále více lidí si to uvědomuje a hledají řešení. Těch je na trhu mnoho. Bývají složitá a pro svoji nefunkčnost či omezenou životnost často velmi drahá.

VitaJuwel® se tohoto technologického souboje neúčastní. Inspirace pro její produkty vzešla z dokonalosti přírody. Způsob revitalizace vody je zde velmi jednoduchý: V jejích produktech působí na vodu - na silný přírodní živel - příroda sama. VitaJuwel® nechává na vodu působit energii přírodních minerálů, nic víc. 28 drahokamových směsí... Každá z nich pro vás revitalizuje pitnou vodu, každý drahokam propůjčuje směsi své vlastnosti.