VitaJuwel | Lahev VIA HERO

2 750 Kč
Skladem

Potřebujete dodat odvahu pro zvládnutí Vašich vytyčených cílů či projektů? Tygří oko je kámen přesně pro Vás!

24 k zlato - tygří oko - záhněda - křišťál

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lahev VIA

 O značce VitaJuwel

Srdce této rodinné značky tvoří přírodní drahokamy. Jejich přítomnost je v produktech VitaJuwel využívaná k šetrné revitalizaci průmyslově upravené vody, kterou každý den pijeme. Energie přírody v kombinaci s jedinečným designem otevírá cestu k pití čisté vody všem generacím.

 

 

 

Se svojí lahví ViA si drahokamovou vodu dopřeje opravdu kdekoliv. Naplňte ji vodou z jakéhokoliv zdroje a ona ji pro vás promění na vodu studánkové kvality.

První lahev na vodu sestavená ze dvou uzávěrů. To je lahev ViA. Horní uzávěr pro příjemné píti. Spodní pro snadnost vyčištění a hlavně snadnou záměnu použitých drahokamových modulů. Lahev lze použít pro běžnou teplotu vody, umožňuje rovněž použití i vody vroucí, například pro přípravu čaje.

 

TYGŘÍ OKO je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Je to hřejivý kamene, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráváním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese.

 

KOUŘOVÝ KŘEMEN / ZÁHNĚDA je vynikají při rozpouštění stresu - přináší úlevu od strachu, rozhání deprese a navozuje stav emocionálního klidu. Pomáhá překonávat obtížné situace a dodává sílu při rozhodování. Potlačuje noční můry, zvyšuje soustředěnost a odstraňuje problémy v komunikaci. Neutralizuje negativní vibrace, zahání geopatogenní stres a pohlcuje elektromagnetický smog. Do okolního prostoru přináší pozitivní energii, umí očistit mysl během meditace.

 

ZLATO je přírodním prvkem hojně využívaným v klasické medicíně, v duchovní rovině je považováno za dar bohů a kov králů. Pro alchymisty představovalo zlato božskou moc. Nesmírně ceněné je ve spirituálních oblastech pro schopnost obnovy a nekonečné regenerace - zlato má schopnost zastavit stárnutí. Dodává životní sílu, vnitřní rovnováhu, usměrňuje tok energie v organismu. Svojí přítomností zajišťuje pitné vodě plnou chuť a neustálou čerstvost.

 

KŘIŠŤÁL je univerzálním, nejúčinnějším léčivým krystalem na světě. Velmi silně zesiluje energii - pohlcuje ji, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

 

Probuďte v sobě tygra touto mimořádně silnou směsí. V kombinaci s 24 karátovým zlatem, záhnědou a křišťálem tvoří unikátní drahokamovou směs, která bude mocným mečem a štítem v každodenních výzvách, kterým budete čelit.

Lahev ViA: 
obsah: 500 ml, výška: 22 cm, průměr lahve cca 6,7 cm

Obsah balení:
- skleněná lahev z borosilikátového bezolovnatého skla
- víčko
- modul s drahými kameny

Doplňkové parametry

Kategorie: Láhve na vodu
Materiál: sklo
Typ lahve: Ajurvéda jubilejní směs

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Srdce této rodinné značky tvoří přírodní drahokamy. Jejich přítomnost je v produktech VitaJuwel® využívaná k šetrné revitalizaci průmyslově upravené vody, kterou každý den pijeme. Energie přírody v kombinaci s jedinečným designem otevírá cestu k pití čisté vody všem generacím.

Nic neovlivňuje náš organismus tak, jako voda, kterou pijeme. Pitná voda vždy neznamená dobrá voda. Stále více lidí si to uvědomuje a hledají řešení. Těch je na trhu mnoho. Bývají složitá a pro svoji nefunkčnost či omezenou životnost často velmi drahá.

VitaJuwel® se tohoto technologického souboje neúčastní. Inspirace pro její produkty vzešla z dokonalosti přírody. Způsob revitalizace vody je zde velmi jednoduchý: V jejích produktech působí na vodu - na silný přírodní živel - příroda sama. VitaJuwel® nechává na vodu působit energii přírodních minerálů, nic víc. 28 drahokamových směsí... Každá z nich pro vás revitalizuje pitnou vodu, každý drahokam propůjčuje směsi své vlastnosti.