Wolfberry - Bylinný čaj Kotvičník 50 g

55 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Kotvičník bylinný čaj Wolfberry je ideální pro přípravu odvaru s příjemnou, bylinnou vůni. Má světlou, žlutozelenou barvu a chuť je poněkud drsnější a nahořklá, lze ji však zjemnit medem či jiným sladidlem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kotvičník je jednoletá bylina dorůstající od deseti do padesáti centimetrů. Má chlupatou a bohatě větvenou lodyhu a vstřícné, podlouhlé lichozpeřené listy s krátkým řapíkem, také porostlé chloupky.

Původní vlastí kotvičníku zemního je Čína a Japonsko, Má důležité postavení v tradiční indické a čínské medicíně. Nať se využívá ve formě odvaru nebo nálevu. Kotvičník je také známý pro zvýšení potence u mužů.

Schválená lékařská tvrzení
•  Pohlavní orgány
•  Normální funkce močové soustavy
•  Zdraví úst a dásní
•  Normální stav pokožky

Působí jako močopudný prostředek, čehož je využíváno při léčbě chorob ledvin, včetně rozpouštění močových a ledvinových kamenů. Potvrdil se výrazný účinek při léčbě různých pohlavních a reprodukčních poruch. Méně známe jsou však jeho pozitivní účinky při klimakteriu.

Jak připravit kotvičníkový odvar: Jednu polévkovou lžíci zalijeme 0,5 litrem horké vody, necháme 10-15 minut vylouhovat a poté scedíme.

Dávkování: Při užívání kotvičníku je třeba dodržet doporučené dávkování, což je maximálně 6 čajových lžiček denně.

Skladování: Skladujeme v uzavíratelné nádobě na tmavém a suchém místě.

Obsah: 50 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: