Eliksír - Šungit krém pro podporu pohybového aparátu 75 ml

239 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Efektivní a přírodní minerální prostředek na klouby a páteř. Zlepšuje funkci pohybového aparátu, zpomaluje destruktivní procesy a aktivuje regeneraci, zpomaluje stárnutí kloubů, zmírňuje bolesti, prokrvuje a vyživuje, zabraňuje ukládání solí v kloubech.

  • slouží jako prevence onemocnění kloubů
  • mimořádné regenerační účinky
  • zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šungit krém je účinný, přirozený prostředek pro prevenci kosterních stavů, zejména onemocnění kloubů a páteře. Má mimořádně regenerační účinek, snižuje pocit bolesti, zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních kolem kloubů. Jeho vlastnosti jsou:

  • podporuje metabolismus
  • zvyšuje krevní oběh v místě použití
  • má antiseptické, protizánětlivé účinky
  • podporuje hojení tkání
  • má pozitivní vliv na průběh akutních a chronických onemocnění svalově-kosterního systému.

Způsob použití: měl by se aplikovat ve vrstvě asi 1 mm na problémovou oblast, aplikujte kompresi potravinového filmu na vrstvu 0,5 až 2,5 hodiny. Potom po vyjmutí komprese omyjte teplou vodou.

Šungit obsahuje fulleren, který je jedním z nejsilnějších antioxidantů, má úžasné čistící účinky. Šungitová voda pomáhá léčit zánětlivá onemocnění, alergie, problémy s klouby i kožní problémy.

V průběhu let se začalo se šungitem a šungitovou drtí stále více experimentovat. Začala se používat s jezevčím tukem, proti bolesti, s včelím jedem, s mochnou atd. Fullereny obsažené v šungitu aktivně pohlcují toxiny a v kombinaci s bylinkami mají masti protizánětlivé účinky. Šungit byl tak účinný, že se z drtě, bylin a mastí začaly vyrábět komplexní krémy, které svojí účinností nedovolily v Rusku vstoupit na trh těm konvenčním krémům proti otokům, jaké známe z našich lékáren

Složení: Voda šungit, šungit, glycerin, triethanolami, karbomer, jedle sibiřská, PEG - 40 hydrogenovaný ricinový olej, methylparaben, propylparaben, 2-brom - 2 nitropropan, 1,3 propandiol.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívat na sliznice a otevřené rány, při kontaktu s očima okamžitě vymýt velkým množstvím vody

Obsah: 75 ml

Země původu: Ukrajina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: