Eliksír - Bílé Mumio krém na regeneraci kloubů 75 ml

299 Kč
Skladem

Bílé MUMIO (kamenný olej) je velmi vzácná přírodní látka. I ty nejtěžší zlomeniny se hojí 1,5 až 2x rychleji než při klasické léčbě. Podporuje srůst kostí a hojení ran. 

  • posiluje imunitní systém organismu
  • nabízí široké spektrum využití
  • má uklidňující a antiseptické účinky

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Léčebné účinky mumia jsou natolik rozsáhlé, že je ho možné použít prakticky na všechny onemocnění. Posiluje imunitní systém organismu, čímž zvyšuje jeho vlastní obranyschopnost. V jeho složení se nachází několik desítek životně důležitých mikroelementů. 

Mumiová mast, někdy nazývaná také shilajit mast nebo mumio mast, je kosmetický nebo léčebný produkt, který obsahuje mumii, přírodní pryskyřici nebo minerální složku, která se nachází v některých horách, zejména v himálajských a altajských oblastech. Mumie byla tradičně používána v tradičních léčebných systémech jako ajurvéda a tibetská medicína. Přisuzují jí se řadu potenciálních zdravotních přínosů, i když vědecký výzkum na tuto látku je stále limitovaný.

  • Pomoc s bolestí a zánětem: Mumio byla tradičně používáno pro své potenciální protizánětlivé a analgetické účinky. Lidé ji používají k mírnému snížení bolesti a otoků spojených s různými stavůmi, včetně kloubních bolestí.
  • Podpora kožního zdraví: Mumiová mast může být použita k podpoře zdraví kůže. Někteří lidé ji aplikují na kožní problémy, jako jsou akné nebo ekzémy, ve snaze o jejich zlepšení.
  • Pomoc s hojením ran: Někteří lidé tvrdí, že mumiová mast může pomoci urychlit proces hojení ran a drobných poranění.
  • Podpora imunitního systému: V tradičních systémech medicíny byla mumie někdy považována za posilovače imunitního systému a tonikum pro celkové zdraví.

Účinky: Snižuje bolestivost, odvádí z těla škodlivé soli, stimuluje regeneraci tkání, zlepšuje krevní oběh v místě použití, má uklidňující a antiseptické účinky.

Způsob použití: nanést na bolestivou nebo poškozenou část těla a vtírat masážními pohyby do úplného vstřebání. Opakovat 2-3x denně. Doba užívání závisí na typu onemocnění a intenzitě jeho projevů.

Doporučení: používat jako podpůrný prostředek v komplexních léčebně - preventivních opatřeních při neuralgiích, chondritidě, tromboflebitidě, různých onemocněních pohybové soustavy, zlomeninách, poraněních způsobených pokousáním, kousnutí hmyzem, dně, artritidě, artróze, popáleninách.

Upozornění: Nepoužívat na sliznice a otevřené rány, při kontaktu s očima okamžitě vymýt velkým množstvím vody

Složení: čištěná voda, vazelínový olej, monostearát glycerinu, glycerin, kukuřičný olej, izopropylmiristát, emulgovaný vosk, tricetearát-4-fosfát, karbopol, cetylaryl alkohol, PEG-40, hydrogenizovaný ricinový olej, trietanolamin, esenciální jedlový olej, bílé mumio, 2-bromo-2nitropropan-1,3 diol, metyl- a propylparaben

Obsah balení: 75 ml

Země původu: Ukrajina

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TK Avatar autora | 13.1.2022
Ja jsem s produktem spokojená. Děkuji .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: