Redmond ReLyte® Electrolytes - Mango 390 g

Novinka
Značka: Redmond
1 509 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Re-Lyte™ je zcela přírodní doplněk stravy, zásobující tělo dodatečnými elektrolyty a zamezující svalovým křečím. Používají jej světoví sportovci, kteří se chtějí vyhnout chemicky zpracovaným, nepřírodním produktům. Re-Lyte™ obsahuje elektrolyty a přírodní minerální látky, které podporují optimální sportovní výkon a regeneraci svalové hmoty. Toto jsou nejlepší elektrolyty na světě, protože jako jediné obsahují čistou mořskou sůl Redmond Real Salt.

  • Ideální poměr sodíku a draslíku 2:1, navíc s obsahem hořčíku, chloridu, vápníku a více než 60 stopových minerálů. 
  • Jemná, slaně sladká příchuť bez přidaného cukru a sladidel. 
  • KETO a PALEO friendly.
  • S obsahem nerafinované mořské soli Real Salt s více než 60 stopovými minerály

Detailní informace

Detailní popis produktu

Můžete si představit své tělo jako elektrický stroj? Vaše tělo potřebuje ke správnému chodu pět nezbytných elektrolytů, sodík, draslík, chlorid, vápník a hořčík. Tyto elektrolyty hydratují tělesné buňky a udržují vaše svaly v optimálním chodu. Elektrolyty jsou malé částice, na které vaše tělo spoléhá, aby přenášely elektrické proudy a udržovaly vaše buňky hydratované a připravené pracovat. Máte nedostatek draslíku? Buďte si jisti, že svalové křeče nejsou daleko. Proč? Protože když ztratíte při pocení příliš mnoho sodíku, draslík nemůže fungovat tak jak má.
Chemie vašeho těla je úžasná. Po asi hodinovém cvičení dochází ke ztrátě elektrolytů, které je nutné doplnit přírodní cestou. Redmondská směs elektrolytů pod názvem Re-Lyte byla navržená americkými fitness a zdravotními odborníky, kteří usilovně pracovali na tom, aby získali všechny užitečné elektrolyty ve správném poměru a vyvinuli recepturu, která také skvěle chutná. Re-Lyte Electrolyte Mix je to nejčistší, co si můžete dopřát v oblasti zdravých doplňků výživy nejen při sportu, ale také při keto dietě. Žádná z variant neobsahuje přidaný cukr v jakékoliv podobě.

re-lyte-ketore-lyte-nosugarre-lyte-veganre-lyte-nojunk

Držíte PŮST ČI keto dietu? vyhněte se bolesti hlavy.

Re-Lyte Electrolyte Mix BEZ PŘÍCHUTĚ obsahuje všechny pro tělo nezbytné elektrolyty, aby se předešlo bolestem hlavy, které nastávají při držení půstu nebo při obávané keto chřipce - a s nulovými kaloriemi jako bonus. Smíchejte směs s čistou vodou a užívejte si dokonalou směs elektrolytů ať už během přerušovaného půstu nebo pravidelného půstu, trvajícího i několik dní.

PROČ Re-Lyte™ POUŽÍVAT?

Ačkoliv je moderní strava bohatá na sodík, mnoho aktivních běžců a ostatních sportovců stále během cvičení nedodává tělu dostatečné množství této důležité látky. Nízký obsah sodíku v těle vede k mnoha zdravotním potížím včetně křečí, vyčerpání, nevolnosti, bolesti hlavy, zvracení i závratí. Spoluvinu na těchto potížích většinou nese dehydratace. Nicméně pokud tělo přijme příliš mnoho vody a příliš málo elektrolytů (primární elektrolyt je právě sodík), může dojít k naprostému opaku dehydratace, ke stavu nazvanému hyponatremie. Během hyponatremie jsou vaše tělesné zásoby minerálů natolik zředěné, že vaše tělo nemůže fyzicky fungovat. Udržení křehké rovnováhy mezi hydratací a obsahem elektrolytů je pro úspěch v běhu a sportu vůbec naprosto klíčové. Sůl také zajišťuje správné fungování svalů. Jednoduše řečeno pokaždé, kdy se váš sval zatne, dochází v něm k výměně sodíku a draslíku. Nízký obsah sodíku v těle může vést ke křečím, svalové únavě a špatnému výkonu.
Kolik soli byste měli užívat? Vzhledem k vysokému obsahu sodíku v moderní stravě předzásobení solí většinou není nutné. Závisí to na uběhnuté vzdálenosti, teplotě, tělesném typu a váze běžce. Pokud panují vysoké teploty a/ nebo vzdálenost přesahuje 10-15 mil, pak sůl obsažená v běžných sportovních nápojích většinou nestačí. Jestliže běžíte delší vzdálenosti nebo je venku horko, doporučuje se hydrataci zajištovat pomocí doplňků stravy jako je Re-Lyte™.

 

PŘÍNOSY Re-Lyte™

  • Re-Lyte má ideální směs mikroživin.
  • Složení vyvinuté odborníky má ideální poměr sodíku a draslíku 2:1, plus obsahuje hořčík, chlorid, vápník a více než 60 stopových minerálů.
  • Jemná, slaně sladká příchuť bez přidaného cukru a sladidel.
  • KETO a PALEO friendly.
  • Většina značek elektrolytů nemůže použít dostatek sodíku, aby nahradily to, co vaše tělo ztratí během dne. Re-Lyte používá nerafinovanou mořskou sůl značky Real Salt s více než 60 stopovými minerály a úžasnou chutí.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Jedna dávka, 7.5 g se má ideálně smíchat s cca 650 ml studené vody. Dobře protřepte nebo zamíchejte - chviličku vyčkejte než se směs zcela rozpustí. Pokud vám vaše tělo řekne, že potřebuje více nebo méně vody pro výraznější či slabší chuť, poslechněte ho.

HODNOCENÍ  Re-Lyte™

Velmi přívětivě se o Re-Lyte vyjádřila cyklistka Dina Hannah: „V červnu loňského roku jsem se zúčastnila závodu napříč Amerikou. Náš tým sestával ze 4 žen v průměrném věku 50-59 let. Závodila jsem na trase vedoucí přes Arizonskou a Mohavskou poušť, kde bylo na dané období neobvykle horko. Denní teploty dosahovaly až 48 stupňů, zatímco v noci klesaly k 26 stupňům. Doslechly jsme se, že mnoho závodníků, kteří začali před námi, muselo závod vzdát kvůli zdravotním potížím způsobeným vysokými teplotami. Já jsem s sebou naštěstí měla velkou zásobu přípravku Re-Lyte. Brala jsem Re-Lyte každých několik hodin, protože jsem věděla, že kvůli horku mé tělo velmi rychle přichází o elektrolyty, a pro můj výkon tak bylo neskutečně důležité jejich zásobu pravidelně doplňovat. Nejen, že jsem v poušti přežila, spolu s mým týmem jsem závod vyhrála v čase 7 dní a 36 minut! Nebýt přípravku Re-Lyte v daných podmínkách bych nemohla přežít. Děkuji!“
„Re-Lyte představuje skvělý způsob, jak tělu dodat elektrolyty a nikoliv zpracované cukry a konzervanty, které jsou obsažené v běžných sportovních nápojích.“ – Maria Lamb, olympijská rychlobruslařka, USA
„Pokud si chcete udržet tempo a zamezit křečím, potřebujete NaCl. Během Ironman triatlonu jsem byl nucen omezit se na chůzi. Na ošetřovně jsem dostal Redmondskou pravou sůl a během 10-ti minut jsem zase běžel tempem míle za sedm minut.“ – Cedric Smith, triatlonista
„Redmondská pravá sůl (Re-Lyte) mi neskutečně pomohla, co se týče prevence křečí během běžeckých maratonů. Používal jsem ji během maratonů Great Wall, Gold Coast i během maratonu v Buenos Aires, který jsem uběhl v čase 3:09. Po vyzkoušení běžných solných tablet a stolní soli jsem došel k závěru, že Ry-Lyte funguje i chutná ze všech nejlépe.“ – Michael Hess, maratonský běžec

UPOZORNĚNÍ: Není určeno jako náhrada pestré stravy a nejedná se o lék.

SLOŽENÍ Re-Lyte™ v jedné dávce: 810 mg sodíku, 400 mg draslíku, 1280 mg chloridu, 60 mg vápníku, 50 mg hořčíku, 80 mg sušené kokosové vody

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka, která vlastní několik podznaček, jako je například Realt Salt, Earth Powder, Redmond Clay, Earth Paste a další. Jedno mají ale všechny společné - jsou to dvě vysoce kvalitní a 100% čisté suroviny, na jejichž těžbu a zpracování se Redmond specializuje. Je to redmondský jíl a pravá redmondská sůl Real Salt. Tyto dvě složky tvoří základ většiny jejich produktů a fungují výborně samozřejmě i sami o sobě. Redmond je těží ve vzácné vysoko pouštní oblasti Redmond (na což odkazuje i název značky) v Utahu. Jedná se o jedny z nejstarších nalezišť, díky tomu jsou tyto suroviny naprosto unikátně panensky čisté, nedotčené a neznečištěné moderními škodlivými látkami.