Vit4ever D-Ribose 320g

479 Kč
Skladem

D-ribóza je jednoduchý pětiuhlíkatý sacharid, který je využíván jako palivo, a který slouží jako stavební jednotka ATP a RNA. Vlastnosti ribózy tak velice úzce souvisí s tvorbou energie a proteinovou syntézou. Ribózu lze užívat spolu s kreatinem, kdy tvoří velice zajímavý ergogenní mix pro výkonnost a vytrvalost, nebo ji lze doporučit jako alternativu kreatinu.

 • Vysoká dávka a přírodní prášek D-ribózy v uzavíratelném sáčku o hmotnosti 320 g.
 • 80 denních porcí po 4000 mg. Díky přiložené odměrce lze ribózový prášek snadno dávkovat.
 • Získáno přirozeným fermentačním procesem, který se zcela obejde bez umělých látek a je výsledkem fermentace jednoduchých cukrů ve formě glukózy.
 • Náš prášek Dribose neobsahuje žádné nežádoucí přísady a je 100% veganský.
 • Prášek neobsahuje stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Nezávisle laboratorně testováno na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever D-ribóza 320g

D-Ribóza je vhodná pro každého, kdo je orientovaný na podporu vytrvalosti a chce během cvičení zlepšit přísun energie. Zvyšuje odolnost a tím zlepšuje celkový výkon a to jak v objemovém tak silovém tréninku. Jde o přirozeně se vyskytující cukr přítomný v každé buňce v těle, který souvisí s procesem výroby energie. D-Ribóza je základní složkou adenosinu v molekule buněčné energie ATP = adenosintrifosfát, na jejíž obnově se podílí. 

- Sacharid, který je využíván jako palivo a stavební jednotka ATP a RNA
- Alternativa nebo kombinace s kreatinem = ideální ergogenní mix

Vit4ever D-ribóza podrobně:

 • Vysoká dávka a přírodní prášek D-ribózy v uzavíratelném sáčku o hmotnosti 320 g. 80 denních porcí po 4000 mg, dostatečné po celých 2,6 měsíců.
 • Díky přiložené odměrce lze ribózový prášek snadno dávkovat.
 • Aby byla zachována maximální přirozenost látky, získává se náš prášek přirozeným fermentačním procesem, který se zcela obejde bez umělých látek a je výsledkem fermentace jednoduchých cukrů ve formě glukózy.
 • Vit4ever prášek D-ribose neobsahuje žádné nežádoucí přísady a je 100% veganský.
 • Neobsahuje stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
 • Nezávisle laboratorně testovány na kontaminaci a nečistoty, jako jsou těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.

D-ribóza prášek. Tento přípravek není lékem.

Nutriční údaje
Nutriční hodnoty Za denní porci NRV*
D-ribóza
4000 mg
-


*Procentní podíl referenčních výživových hodnot podle nařízení (EU) č. 1169/2011.

Složení: ribóza prášek bez přísad.

Doporučený příjem: Konzumujte 1 denní dávku D-ribózy. K tomu promíchejte prášek do 300 ml ovocné šťávy nebo vody. 1 denní porce = 2 mírně navršené odměrné lžíce odpovídají cca 4000 mg.

Minimální trvanlivost: 06.2025

Důležité upozornění: Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.