Vit4ever Hrachový protein 1100 g - 87% obsah bílkovin

559 Kč
Skladem

Vit4ever hrachový protein je 100% rostlinná a veganská alternativa ke konvenčním zdrojům bílkovin, které jsou obvykle nabízeny ve formě živočišných bílkovin nebo bílkovin z mléčných výrobků (syrovátky). Kromě toho je náš hrachový protein velmi snadno stravitelný, má nízký obsah alergenů, bez lepku, cholesterolu a laktózy. Hrachový protein je nejen vynikající náhradou živočišných zdrojů bílkovin pro vegany a vegetariány, ale také pro sportovce.

 • Na 100 g prášku: 87 g bílkovin / 1,7 g sacharidů / 4 g tuku
 • Obzvláště bohaté na L-arginin, L-lysin, EAA a BCAA
 • Přírodní zdroj železa, vápníku, fosforu
 • 100% rostlinného původu a nízký obsah alergenů
 • Vhodné pro vegany a vegetariány
 • Vyvinutý aminokyselinový profil

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrachový protein

Vit4ever hrachový protein je 100% rostlinná a veganská alternativa ke konvenčním zdrojům bílkovin, které jsou obvykle nabízeny ve formě živočišných bílkovin nebo bílkovin z mléčných výrobků (syrovátky). Kromě toho je náš hrachový protein velmi snadno stravitelný, má nízký obsah alergenů, bez lepku, cholesterolu a laktózy. Hrachový protein je nejen vynikající náhradou živočišných zdrojů bílkovin pro vegany a vegetariány, ale také pro sportovce a aktivní lidi. Hrachový protein zaujme především svým výrazným aminokyselinovým profilem, který je obzvláště bohatý na esenciální aminokyseliny (EAA + BCAA) a semiesenciální aminokyseliny. Například hrachový protein má velmi vysoký obsah asi 7310 mg argininu a 6050 mg lysinu na 100 g a je bohatý na přírodní železo, fosfor a vápník.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • 1100 g / 1,1kg čistého hrachového proteinového izolátu v nejlepší prémiové kvalitě ze žlutého hrášku.
 • Maximální obsah bílkovin 87% a vynikající aminokyselinový profil. Díky obzvláště šetrnému zpracování se zachovávají všechny živiny a vitamíny.
 • Hrachový proteinový prášek lze použít v nápojích, proteinových koktejlech, smoothies, jogurtu, koktejlech, müsli, stejně jako džusech a studených pokrmech. Díky svým vlastnostem a může být také výborně použit pro vaření a pečení.
 • Náš hrachový prášek je čistě rostlinný a přírodní zdroj bílkovin, takže je ideální pro všechny vegetariány a vegany. Proteinový prášek je bez příchutí, cukru, sladidel a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

Hrachový protein Vit4ever má enormní obsah bílkovin 87 g, stejně jako pouze 1,7 g sacharidů (0 g cukru) a 4 g tuku na 100 g prášku. Na základě těchto hodnot je snadné vidět, že hrachový protein může být nejen velmi dobře použit k budování a udržování svalů, ale také nabízí dobrý doplněk během diety nebo stravy s nízkým obsahem sacharidů.

Hrachový protein podrobně

 • Na 100 g prášku: 87 g bílkovin / 1,7 g sacharidů / 4 g tuku
 • Obzvláště bohaté na L-arginin, L-lysin, EAA a BCAA
 • Přírodní zdroj železa, vápníku, fosforu
 • 100% rostlinného původu a nízký obsah alergenů
 • Vhodné pro vegany a vegetariány
 • Vyvinutý aminokyselinový profil
 • Všestranné použití

Výroba a kvalita

Hrachový protein Vit4ever se získává ze žlutého hrášku z Belgie komplikovaným výrobním procesem a zpracovává se obzvláště jemně (výrobní proces bez hexanu), takže všechny živiny a vitamíny jsou zachovány, což odráží naši vysokou úroveň kvality!

Doplněk stravy (NEM) s hrachovým proteinem. Tento přípravek není lékem.

Nutriční údaje
Nutriční hodnoty Na 100 g NRV*
Energetická hodnota

1730 kj / 413 kcal

-

Tuk

4,0 g

-

z toho nasycené mastné kyseliny

2,1 g

-

Sacharidy

0,7 g

-

z toho cukr

0,0 g

-

Vlákniny

1,2 g

-

Bílkovina

87 g

-

Sůl

5,0 g

-


*Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle VO (EU) NR. 1169/2011. Složení: Složení: 100% hrachový protein bez přísad.

Doporučený příjem: Smíchejte 30 g hrachového proteinu denně se neperlivou vodou, džusem, mlékem nebo jinou náhražkou mléka a vypijte. Hrachový protein může být také použit k obohacení koktejlů, smoothies, polévek a omáček.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.