Vit4ever Vegan 7K Protein - Vanilka - černý rybíz 1 kg

Akce
Značka: Vit4ever
679 Kč –8 %
Vit4ever Vegan 7K Protein - Vanilka | Natureforlife.cz
679 Kč –8 % 619 Kč
Skladem

Vit4ever Vegan 7K Protein nabízí 100% rostlinný a veganský proteinový prášek s příchutí vanilky a černého rybízu. Základ našeho veganského proteinového prášku tvoří promyšlený komplex 7 koordinovaných zdrojů bílkovin. To nejen znamená, že má vynikající nutriční a aminokyselinový profil, ale také to, že všechny zdroje bílkovin tělo vstřebává v různých časech. Vit4ever Vegan 7K Protein je vyroben pouze z vysoce kvalitních zdrojů bílkovin, které se snadno mísí ve vodě, mléce nebo rostlinném mléce (jako mandlové mléko) a mají velmi přirozenou chuť. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Veganský 7K protein

Bílkoviny = Kromě tuků a sacharidů jsou bílkoviny jednou ze 3 hlavních makroživin, které naše tělo potřebuje. Protein je základem pro stavbu svalů a kostí, zásobování tělesných buněk stavebními materiály a transport živin. Protein je důležitý pro stavbu a opravu buněk a tkání v těle. Skládá se z jednotlivých aminokyselin, známých také jako stavební kameny, které jsou zase zodpovědné za produkci hormonů, červených krvinek, enzymů a protilátek. Jednoduše řečeno, bílkoviny jsou nezbytné = nezbytné pro život a bez bílkovin by naše těla nebyla schopna přežít.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

  • 1kg čistě rostlinného proteinového prášku s obzvláště lahodnou chutí a krémovou konzistencí. Obzvláště vysoký obsah bílkovin 75 % (21 g bílkovin na aplikaci). Náš veganský proteinový prášek je nízkotučný, nízkosacharidový, bez cukru (bez přidaného cukru) a bez laktózy.
  • 7 zdrojů veganských bílkovin: rýže, mandle, sója, hrášek, konopí, brusinky, slunečnicový protein. Díky kombinaci 7 různých zdrojů veganských bílkovin má náš proteinový prášek obzvláště dobrou biologickou hodnotu a vyvážený profil aminokyselin.
  • Náš Vegan 7K Protein neobsahuje žádné nežádoucí přísady a je 100% veganský. Náš veganský protein neobsahuje stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.
  • Řada Vit4ever zahrnuje četné doplňky stravy za férový poměr cena/kvalita. Všechny produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních prémiových surovin a výhradně v certifikovaných společnostech EU. Naše výrobní závody zahrnují Německo a Nizozemsko. Pokud nejste spokojeni s naším produktem nebo potřebujete pomoc a radu, neváhejte nás kontaktovat.

Dostatek bílkovin je důležitý především pro sportovce!

Lidské svaly se skládají z přibližně 20 % bílkovin. Z tohoto důvodu je zřejmé, že proteiny používáme v široké škále forem k udržení a budování svalů. Při intenzivním tréninku jsou svaly nebo svalová vlákna silně zatěžovány a poškozovány a je nutné je znovu dodávat a budovat pomocí aminokyselin (bílkovin). Jednak platí „malé pravidlo“ pro ambiciózní sportovce, ale především pro ty, kteří se věnují posilování, by se měl příjem bílkovin zvýšit o 20 %. Dalším důležitým bodem je příjem bílkovin v okolí tréninku. Jako vždy „Načasování je polovina úspěchu“, takže například část příjmu bílkovin (nejlépe jako koktejl) by měla být před a další část po tréninku.

Veganský 7K proteinový prášek podrobně

Vit4ever Vegan 7K Protein nabízí 100% rostlinný a veganský proteinový prášek ve 4 super lahodných příchutích. Základ našeho veganského proteinového prášku nabízí promyšlený komplex 7 (!) koordinovaných zdrojů bílkovin. To nejen znamená, že má vynikající nutriční a aminokyselinový profil, ale také to, že všechny zdroje bílkovin mají různé poločasy, a proto je tělo vstřebává v různých časech. Vit4ever Vegan 7K Protein je vyroben pouze z vysoce kvalitních zdrojů bílkovin, které se snadno mísí ve vodě, mléce nebo rostlinném mléce (jako mandlové mléko) a mají velmi přirozenou chuť. Vit4ever Vegan 7K Protein má obsah bílkovin 21 g na porci, je bez přidaného cukru, bez laktózy a snadno se mísí. Obsahuje pouze 1,5 g tuku a 1,7 g sacharidů. Vit4ever Vegan 7K Protein je dokonalým doplňkem na cesty, před a po tréninku, nebo pokud si jen chcete dát lahodný koktejl.

Složení:  Směs rostlinných proteinů (sójový proteinový izolát, hrachový protein, brusinkový protein, rýžový protein, konopný protein, slunečnicový protein, mandlový protein), sladidlo: xylitol, aroma, zahušťovadlo: xanthanová guma, sladidlo: sukralóza.

Doporučené dávkování: 28 g prášku (2 odměrky) s 350 ml tekutiny, např. vody nebo (rostlinného) mléka dle vašeho výběru, do šejkru a dobře protřepávejte asi 10 sekund. Pro dosažení lahodné dezertní konzistence smíchejte porci 28 g prášku (2 odměrky) se 150 ml vody nebo (rostlinného) mléka dle vašeho výběru.

Minimální trvanlivost: 11.2025

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.