Vit4ever Vitamin B12 malina 1000 mcg - 365 pastilek

Akce
Značka: Vit4ever
529 Kč –30 %
Vit4ever Vitamin B12 1000 mcg | Natureforlife.cz
529 Kč –30 % 369 Kč
Skladem

Minimální trvanlivost: 30.09.2024

Vitamín B12 je významný, ve vodě rozpustný vitamín, který je nezbytný pro řadu důležitých funkcí v těle. Kromě známých vitamínů lze říci, že určité zvláštní postavení zaujímá vitamín B12. Důvodem je to, že ze všech vitamínů je vitamín B12 největším a nejkomplexnějším vitamínem a je jediným vitamínem, který obsahuje kovový prvek kobalt, který také dává vitamínu název kobalamin.

  • XXL výhodné balení 365 pastilek s příchutí maliny
  • Vysoká dávka 1000 mcg aktivního vitaminu B12 na tabletu
  • 100% veganské tablety vyrobeny fermetací zeleniny
  • Vysoká biologická dostupnost díky methylkobalaminu 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Vitamin B12

Vitamín B12 je nezbytný a ve vodě rozpustný vitamín, který je důležitý pro řadu důležitých funkcí v těle. Kromě známých vitamínů lze říci, že určité zvláštní postavení zaujímá vitamín B12. Důvodem je to, že ze všech vitamínů je vitamín B12 největším a nejkomplexnějším vitamínem a je jediným vitamínem, který obsahuje kovový prvek kobalt, který také dává vitamínu název kobalamin. 

Vitamin B12 musí být přijímán potravou, ale nachází se pouze v potravinách živočišného původu, což je také jedním z důvodů rozšířeného nedostatku vitaminu B12. Zvláště pro vegany a vegetariány je obtížné konzumovat dostatečné množství vysokodávkovaného vitaminu B12 nebo veganského vitaminu B12. Nedostatek vitaminu B12 může mít vážné zdravotní následky, ale doplňky stravy s vitaminem B12 metylkobalaminem mohou takový nedostatek čelit a příznivě podporovat vlastní metabolické procesy v těle. 

Přehled nejdůležitějších vlastností:

  • Každé balení obsahuje 365 tablet veganského vitamínu B12. Vysoká dávka 500 µg vitamínu B12 na polovinu tablety. 
  • To odpovídá denní spotřebě vitaminu B12 500 μg (20 000 % NRV). 
  • Tablety vitaminu B12 s příchutí maliny lze cucat, žvýkat nebo alternativně polykat. 
  • Použitím methylkobalaminu a jeho sublingválním podáváním přes sliznice v ústech se účinná látka lépe vstřebává tělem.
  • Naše tablety vitamínu B12 jsou vhodné pro vegany a vegetariány, protože nepoužíváme žádné živočišné složky. Obsažený vitamín B12 se vyrábí fermentací zeleniny a je tedy 100% vegan. Kapsle jsou bez stearanu hořečnatého, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervantů.

Proč je vitamín B12 tak důležitý?

Vitamin B12 se účastní mnoha metabolických procesů. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a podporuje vlastní obranyschopnost organismu podporou funkce imunitního systému. Navíc je udržována normální funkce nervové soustavy a přispívá tak ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín také chrání kardiovaskulární systém před homocysteinem a přispívá k normální tvorbě červených krvinek.

Kvalita Vit4ever

Naše vysoce kvalitní tablety vitamínu B12 jsou 100% veganské a neobsahují nežádoucí přísady, jako je stearát hořečnatý a geneticky modifikované přísady (bez GMO). Kromě toho byly naše tablety vitaminu B12 nezávisle laboratorně testovány na obsah účinných látek a další relevantní testovací kritéria, jako např Těžké kovy, plísně, E. Coli a Salmonella.

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem B12. Tento produkt není léčivý přípravek.

Výživové informace
přísad
na tabletu
%NRV*
Methylkobalamin
(vitamín B12)
1000 ug/mcg
40 000


*Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.

Složení: dextróza (plnidlo), xylitol (sladidlo), inulin (sladidlo), aroma (malina), kyselina citronová (okyselovač), methylkobalamin (vitamín B12).

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu obden. Tabletu můžete cucat nebo žvýkat. Minimální trvanlivost: 30.09.2024

Důležité informace: Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, v chladu, suchu, chraňte před světlem a mimo dosah malých dětí.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 7.11.2023
Opravdu skvělý nápad s pastilkami, chutnají velmi dobře a navíc dodají energii.
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 7.11.2023
Dobrý den Petro, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi výrobky spokojená, Lukáš

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.