Vit4ever Vitamín B komplex - 8 vitamínů skupiny B - 365 tablet

Tip Rodinné XL balení
Značka: Vit4ever
549 Kč
Skladem

Vitamíny skupiny B jsou základní vitamíny. To znamená, že jsou pro náš organismus životně důležité. Naše tělo si tyto vitamíny nedokáže samo vyrobit a je nuceno je přijímat z potravy nebo prostřednictvím doplňků stravy.

 • Vit4ever Vitamin B Complex obsahuje všech 8 vitamínů B, které jsou optimálně sladěny v množství a dávkování.
 • Obsahuje: thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, pyridoxin, kyselina listová, kyanokobalamin, biotin
 • XL výhodné balení s 365 tabletami.
 • Tablety vitaminu B jsou 100% veganské
 • Bez obsahu stabilizátorů, konzervačních látek
 • Bez laktózy, bez lepku a bez geneticky modifikovaných přísad (bez GMO).
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč byste si měli vybrat komplex vitamínů?

Vitamíny skupiny B jsou základní vitamíny. To znamená, že jsou pro náš organismus životně důležité. Naše tělo si tyto vitamíny nedokáže samo vyrobit a je nuceno je přijímat z potravy nebo prostřednictvím doplňků stravy.

Mají příznivý vliv na nervový systém, spánek, nehty, vlasy a pokožku. Jednoduše řečeno základ každé suplementace.

Všechny vitamíny B v našem těle úzce spolupracují a jen velmi zřídka se vyskytuje nedostatek pouze jednoho z těchto vitamínů. To je také nejdůležitější důvod, proč byste měli vždy používat kombinovaný přípravek, pokud chcete používat vitamíny B.

 • Vitamin B1 (thiamin)
 • Vitamin B2 (riboflavin)
 • Vitamin B3 (niacin)
 • Vitamin B5 (kyselina pantothenová)
 • Vitamin B6 (pyridoxin)
 • Vitamin B7 (biotin)
 • Vitamin B9 (kyselina listová)

Kvalita Vit4ever

Náš komplex vitaminu B je vyráběn podle evropských standardů kvality (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a stejně jako u všech doplňků výživy Vit4ever vždy přikládáme velký význam skutečnosti, že se při výrobě používají pouze vysoce kvalitní prémiové suroviny.

Komplex vitaminu B je 100% veganský , bez barviv, bez příchutí, bez konzervantů, bez lepku, bez laktózy, bez želatiny, bez aspartamu, bez geneticky modifikovaných přísad (bez GMO) a bez stearátu hořečnatého.

Doplněk stravy (NEM) s vitamíny B. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(1 tableta)

NRV *
Vitamin B3 (niacin)

16 mg

100%

Vitamin B5 (kyselina pantothenová)

6 mg

100%

Vitamin B2 (riboflavin)

1,4 mg

100%

Vitamin B6 (pyridoxin)

1,4 mg

100%

Vitamin B1 (thiamin)

1,1 mg

100%

Vitamin B9 (kyselina listová)

200 mcg

100%

Vitamin B7 (biotin)

50 mcg

100%

Vitamin B12 (methylkobalamin)

2,5 mcg

100%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu denně s dostatečným množstvím tekutiny nejlépe ráno.


Složení: mikrokrystalická celulóza (plnivo), niacin, kyselina pantothenová, rýžový extrakt (protihrudkující látka), pyridoxin, thiamin, riboflavin, methylkobalamin, kyselina listová, biotin.


Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.