Vit4ever Vitamin B12 citron 1000 mcg - 365 pastilek

Akce
Značka: Vit4ever
529 Kč –30 %
Vit4ever Vitamin B12 citron 1000 mcg | Natureforlife.cz
529 Kč –30 % 369 Kč
Skladem

Minimální trvanlivost: 31.08.2024

Vitamín B12 je významný, ve vodě rozpustný vitamín, který je nezbytný pro řadu důležitých funkcí v těle. Kromě známých vitamínů lze říci, že určité zvláštní postavení zaujímá vitamín B12. Důvodem je to, že ze všech vitamínů je vitamín B12 největším a nejkomplexnějším vitamínem a je jediným vitamínem, který obsahuje kovový prvek kobalt, který také dává vitamínu název kobalamin.

  • XXL výhodné balení 365 tablet vitamínu B12
  • Vysoká dávka 1000 mcg vitamínu B12 s lahodnou citrónovou příchutí 
  • Použitím methylkobalaminu a jeho sublingválním podáním přes sliznice v ústech je zajištěna lepší vstřebatelnost
  • Vysoká biologická dostupnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Vitamin B12

Vitamín B12 je velmi důležitý a ve vodě rozpustný vitamín, který je nezbytný pro řadu důležitých funkcí v těle. Kromě známých vitamínů lze říci, že určité zvláštní postavení zaujímá vitamín B12. Důvodem je to, že ze všech vitamínů je vitamín B12 největším a nejkomplexnějším vitamínem a je jediným vitamínem, který obsahuje kovový prvek kobalt, který také dává vitamínu název kobalamin  .

Vitamin B12 musí být přijímán potravou, ale nachází se pouze v potravinách živočišného původu, což je také jedním z důvodů rozšířeného nedostatku vitaminu B12. Zvláště pro vegany vegetariány je obtížné konzumovat dostatečné množství vysokodávkovaného vitaminu B12 nebo veganského vitaminu B12.

Pastilky  Vit4ever zde  zajišťují obzvláště  vysokou biologickou dostupnost, protože forma sublingválního podávání probíhá přes sliznice v ústech a lze předejít ztrátě účinnosti konvenčního podávání přes sliznice střeva. Náš vitamin B12 1000 mcg  je vyráběn podle evropských norem kvality  (DIN EN ISO 9001 a koncept HACCP) a stejně jako u všech doplňků stravy Vit4ever vždy klademe velký důraz na to, aby při výrobě byly použity pouze přírodní prémiové suroviny .

Přehled nejdůležitějších vlastností:

  • 365 tablet vitamínu B12 po dobu až 12 měsíců. 1 tableta dodá vašemu tělu 1000 µg (mcg) dobře snášeného methylkobalaminu
  • Vysokodávkované tablety vitamínu B12 s lahodnou citrónovou příchutí lze cucat, žvýkat nebo alternativně polykat
  • Použitím methylkobalaminu a jeho sublingválním podáním přes sliznice v ústech je zajištěna lepší vstřebatelnost a zvyšuje se absorpční kapacita účinné látky
  • Kvůli nevyvážené a nezdravé stravě trpí nedostatkem vitamínu B12 stále více lidí. Vitaminový doplněk s dostatkem vitaminu B12 může působit proti nezdravým následkům nedostatku vitaminu

S čím pomáhá vitamín B12?

Vitamin B12 se  účastní mnoha metabolických procesů. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a podporuje vlastní obranyschopnost organismu podporou  funkce imunitního systémuNavíc je udržována normální funkce nervové soustavy a přispívá tak ke  snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín také chrání  kardiovaskulární systém  před homocysteinem a přispívá k normální tvorbě červených krvinek.

Kvalita Vit4ever

Abyste předešli příznakům nedostatku vitaminu B12 a dodali tělu optimální množství vitaminu, doporučujeme denní příjem 1 tabletyTablety s příchutí citronu lze cucat, polykat nebo žvýkat. Každá denní dávka dodá vašemu tělu 1000 mcg / µg methylkobalaminu na tabletu.

Naše vysoce kvalitní tablety vitamínu B12 jsou 100% veganské a neobsahují nežádoucí přísady, jako je stearát hořečnatý a geneticky modifikované přísady (bez GMO).

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem B12. Tento produkt není léčivý přípravek.

nutriční hodnoty

Na denní porci
(1 tableta)

*%NRV

Methylkobalamin (vitamín B12)

1000 mcg

40 000 %


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NO. 1169/2011.
** Nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: dextróza (plnidlo), xylitol (sladidlo), inulin (sladidlo), aroma (citron), kyselina citronová (okyselovač), methylkobalamin (vitamín B12).

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu obden. To odpovídá denní spotřebě vitaminu B12 500 µg (20 000 % NRV). Tabletu můžete cucat nebo žvýkat. Minimální trvanlivost: 31.08.2024

Důležité informace: Tento produkt není náhradou vyvážené a pestré stravy. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Výrobek by měl být skladován mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.