Vit4ever Shilajit extrakt 500 mg - 180 kapslí

Novinka Tip
Značka: Vit4ever
579 Kč
Skladem

Mumio je přírodní látka, která vzniká v horských oblastech ve vysoké nadmořské výšce. Známá je také pod názvem mumijo nebo shilajit. Tato minerálně-bylinná pryskyřice zvolna prýští ze skalních trhlin v nadmořské výšce přes 3000 metrů nad mořem a během svého vzniku byla ve velké míře obohacena minerály, vitamíny a dalšími pro tělo důležitými látkami. Mumio extrakt Vit4ever je pečlivě extrahován z těchto čistých zdrojů, aby vám poskytl vysoce kvalitní produkt, který zachycuje podstatu této mimořádné látky. Shilajit Mumijo je ideální pro každého, kdo chce podpořit svou pohodu přirozeným způsobem.

 • Zcela přírodní extrakt Shilajit s koncentrací 10:1
 • 180 veganských kapslí s obsahem vysoké dávky extraktu Mumijo Shilajit s 1500 mg v denní dávce.
 • Náš Shilajit se získává z jeskyní, štěrbin a balvanů na jižním úpatí Himálaje.
 • Tato oblast je známá obzvláště čistým a na živiny bohatým shilajitem. 
 • Naše kapsle s extraktem Mumijo Shilajit jsou 100% veganské.
 • Jedná se o čistě přírodní produkt a bez stearanu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů a želatiny
 • Bez genetického inženýrství, bez laktózy, lepku a bez konzervačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever Shilajit Mumijo: Poklad Himálaje

V majestátních výšinách Himálaje je po staletí ceněna přírodní minerální pryskyřice Shilajit Mumijo. Náš extrakt Shilajit Mumijo 10:1 je pečlivě extrahován z těchto čistých zdrojů, aby vám poskytl vysoce kvalitní produkt, který zachycuje podstatu této mimořádné látky. Shilajit Mumijo je ideální pro každého, kdo chce podpořit svou pohodu přirozeným způsobem.

Přehled nejdůležitějších vlastností:

 • Zcela přírodní extrakt Shilajit s koncentrací 10:1, 180 veganských kapslí, zejména vysoké dávky s extraktem Mumijo Shilajit 1500 mg v denní dávce.
 • Náš Shilajit se získává z jeskyní, štěrbin a balvanů na jižním úpatí Himálaje. Tato oblast je známá obzvláště čistým a na živiny bohatým shilajitem.
 • Cenná surovina je šetrně zpracována na prášek a poté naplněna do veganských kapslí.
 • Extrakt Shilajit obsahuje vysoké koncentrace kyseliny fulvové a huminové kyseliny. Tyto unikátní organominerální sloučeniny jsou známé svými polyelektrolytickými vlastnostmi, silnou vazebnou schopností a bohatým obsahem stopových prvků a minerálů.
 • Naše kapsle s extraktem Mumijo Shilajit jsou 100% veganské.
 • Jedná se o čistě přírodní produkt a bez stearanu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů, želatiny a bez genetického inženýrství, bez laktózy, lepku a bez konzervačních látek.
 • Na Vit4ever najdete širokou škálu doplňků stravy, vyrobených z vysoce kvalitních surovin v továrnách certifikovaných EU v Německu a Nizozemsku.
 • Vaše spokojenost je naší prioritou. Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, rádi vám pomůžeme.

Proč extrakt 10:1?

Náš extrakt Shilajit Mumijo v poměru 10:1 znamená, že získáte vysoce koncentrovanou esenci minerálu. Tento proces zajišťuje, že každá kapsle obsahuje maximální množství přírodních sloučenin, abyste co nejlépe využili výhod shilajitu.

Objevte sílu přírody

Shilajit Mumijo obsahuje přírodní kyselinu fulvovou, která působí jako silný antioxidant. Tato sloučenina pomáhá chránit tělo před volnými radikály a přispívá tak k vaší celkové pohodě. Náš Shilajit Mumijo Original je vhodný pro každého, kdo chce přirozeně podpořit svou pohodu. Snadno se začlení do vaší každodenní rutiny a harmonicky doplňuje váš zdravý životní styl.

Závazek k čistotě

Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout produkt, který neobsahuje umělé přísady, GMO a zbytečná plniva. Naší nejvyšší prioritou je poskytnout vám čistotu a kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.

Účinky mumia:

 • Silné antioxidační vlastnosti
 • Pomáhá normalizovat tělesnou hmotnost
 • Posiluje mentální a kognitivní funkce
 • Podporuje mužské a ženské reprodukční funkce
 • Podporuje metabolismus tuků a cukrů

Pomáhá udržovat:

 • Silné a zdravé kosti a klouby
 • Rovnováhu a bezproblémovost menstruačního cyklu
 • Zdraví močové soustavy
 • Zdraví prostaty

Doplněk stravy (NEM) s extraktem ze shilajitu. Tento přípravek není lék.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(3 kapsle)

RHP*
Extrakt Shilajit

1500 mg potahované tablety s prodlouženým uvolňováním

**


* Procentní podíl referenčních hodnot příjmu podle VO (EU) NR. Č. 1169/2011.
** referenční hodnoty příjmu nejsou známy.


Složení: Shilajit Mumijo extrakt 10:1, rostlinný obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza.

Doporučené dávkování: Užívejte 3 kapsle denně a zapijte dostatečným množstvím vody.

Důležité poznámky: Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte uzavřené, chladné, suché, mimo dosah světla a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

Kvalita - náš slib

Abychom zajistili nejvyšší možnou kvalitu, jsou naše produkty vyráběny výhradně v Německu, Nizozemsku, Anglii a dalších evropských zemích. Každý z těchto evropských výrobních závodů se specializuje na jiné produkty a pomáhá plnit náš náročný příslib kvality. Všichni naši výrobci samozřejmě pracují podle evropských standardů kvality.

Poctivost a transparentnost

Naše produkty necháváme testovat v nezávislých zkušebních laboratořích na kvalitu a čistotu, stejně jako na obsah účinných látek. Všechny výsledky vám poskytneme ve formátu PDF.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.