NORTH AMERICAN HERB & SPICE Oregano & Black Seed medvídci s divokým oregánem a černuchou 60 ks

889 Kč –21 %
NAHS oregano and black seed | Natureforlife.cz
889 Kč –21 % 699 Kč
Skladem

Medvídci Orega O’s od NAHS mají přirozeně sladkou chuť a vznikly spojením dvou super potentních olejů z černuchy seté a divoce rostoucího oregana. Orega O’s Gummies neobsahují žádné rafinované cukry, tapiokový sirup nebo příchutě. O veškerou jejich chuť se starají pouze obsažené komplexní suroviny. Obsažená kyselina citronová není syntetického původu, je získaná z opravdového citrusového ovoce. Medvídci jsou z jablečného pektinu a jejich složení je 100% rostlinné, takže jsou vhodné i pro vegany. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Orega O’s Gummies od North American Herb and Spice jsou naprosto jediné doplňky stravy tohoto typu a složení - v podobě hravých medvídků z rostlinného želé s obsahem oreganového P73 oleje a oleje z černuchy seté. Jsou skvělé pro ty, kterým ostatní doplňky stravy s oreganovým olejem nechutnají. Díky kokosového nektaru, šťávě z hroznů a sirupu z jakonu mají přirozeně sladkou a příjemnou chuť. Může je užívat celá rodina, ale díky jejich hravé a žvýkavé podobě si je určitě zamilují nejvíce děti.

Orega-O’s Gummies neobsahují žádné rafinované cukry, tapiokový sirup nebo příchutě (ani ty přírodní). O veškerou jejich chuť se starají pouze obsažené komplexní suroviny. Obsažená kyselina citronová není syntetického původu, je získaná z opravdového citrusového ovoce. Medvídci jsou z jablečného pektinu a jejich složení je 100% rostlinné, takže jsou vhodné i pro vegany.

Klíčové složky

OLEJ Z ČERNUCHY SETÉ - podporuje normální činnost zažívacího a imunitního systému a srdeční funkce. Působí taktéž podpůrně na funkci ledvin, močového měchýře, jater i hormonálního systému. Díky obsahu vitamínu E, sterolů, sterolinů a omega 3, 6 a 9 kyselin přináší skvělé benefity také pro pleť.

OLEJ Z DIVOKÉHO OREGANA - P73 olej z vysokohorského oregana je doslova nabitý sluneční energií. Obsahuje flavonoid quercitin a klíčové minerály, jako je vápník a hořčík. Poskytuje ochranu před poškozováním vnějšími vlivy, které způsobují předčasným stárnutím.

KOŘEN YAKONU - působí prebioticky a díky tomu má příznivě podporuje zažívací systém. Podporuje také normální činnost imunitního systému a normální hladinu krevního cukru. Je přirozeným zdrojem inulinu, fruktooligosacharidů a draslíku. Má příjemně nasládlou chuť, jedná se o přírodní sladidlo. Má však nulový glykemický index a díky tomu také napomáhá k udržení stabilní tělesné hmotnosti.

Složeníbio granulovaný nektar z kokosových květů, bio sirup z jakonu, bio jablečný pektin, olej z černuchy seté, P73 olej z divokého oregana, bio kyselina citronová, koncentrát z hroznů, odrůdy Concord.

Doporučené dávkování: 2 medvídky denně

Upozornění: Dodržujte doporučené denní dávkování. Produkt není vhodný jako náhrada pestré stravy a náhrada vyvážené diety. Jste-li v ošetřování (nemocní), těhotná nebo očekávající těhotenství, konzultujte užívání výrobku s kvalifikovaným výživovým poradcem/lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb & Spice (NAHS) je světovým lídrem v inovaci výživových doplňků. Tato inovace má počátek v nedotčených divočinách celého světa. NAHS je jediná společnost, která se zaměřuje na ručně sbírané, raw materiály z odlehlých přírodních zdrojů. Jedná se o náročnou práci, při které je vynaloženo obrovské úsilí objevit vzácné rostlinky, bylinky, semínka, kůru, bobule, divoké koření a mnoho dalších složek. Dříve než jsou výsledné doplňky uvedeny na trh, celý výrobní proces bere zřetel na nezpracované materiály, životní prostředí, osoby, které se ve výrobě angažují a také na koncové uživatele. Vše je důležitou součástí inovačního procesu.

Judy Kay Gray, M.S., výživová poradkyně a zakladatelka NAHS, si výrobou těch nejkvalitnějších a nejůčinnějších super potravin splnila svůj dlouholetý sen. Poté co dokončila studia na vysoké škole v oboru věda se zaměřením na výživu, procestovala přes 60 zemí celého světa, ve kterých studovala tradiční metody používání bylinek a koření k přírodní léčbě mezi různými kulturami. Učila se jak tyto komunity prospívají a udržují se zdravé bez neustálé lékařské péče. Nabitá vědomostmi, silné přírodní doplňky se staly realitou v podobě značky NAHS.