Vit4ever Pupalkový olej 10% GLA - 180 kapslí

589 Kč
Skladem

Za studena lisovaný pupalkový olej 1000mg - 10% GLA 

Večerní prvosenka vděčí za své jméno svým jasně žlutým květům, které se úplně otevírají až za soumraku. Cenný pupalkový olej je extrahován ze semen a je tvořen polynenasycenými omega-6 mastnými kyselinami kyselinou linolovou, kyselinou gama-linolenovou a dalšími nenasycenými mastnými kyselinami. 

  • 180 tobolek s vysokým množstvím za studena lisovaného pupalkového oleje (1000 mg).
  • Balení vydrží celé 3 měsíce při doporučeném dávkování 2 kapsle denně.
  • Kapsle z pupalkového oleje obsahují 10% GLA (kyselina gama-linolenová), což odpovídá 200 mg
  • Naše kapsle navíc obsahují přírodní vitamin E.
  • Olej je lisován za studena ze semen pupalky čerstvé z mlýna. 
  • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.
  • Nezávisle laboratorně testováno 

Detailní informace

Detailní popis produktu

O pupalkovém oleji Vit4ever

Pupalka roste hlavně na severoamerickém a jihoamerickém kontinentu. Večerní prvosenka vděčí za své jméno svým jasně žlutým květům, které se úplně otevírají až za soumraku. Cenný pupalkový olej je extrahován ze semen a je tvořen polynenasycenými omega-6 mastnými kyselinami kyselinou linolovou (mezi 70 a 80 procenty), kyselinou gama-linolenovou a dalšími nenasycenými mastnými kyselinami. 

Olej z pupalky také obsahuje různé aminokyseliny, minerály a vitamín E. Polynenasycené mastné kyseliny omega-6 mastné kyseliny linolové nemohou být tělem produkovány, a proto musí být přijímány potravouKyseliny linolenové jsou důležitou složkou pokožky a mohou pomoci posílit bariérovou funkci nebo snížit ztrátu vlhkosti. V posledních letech je pupalkový olej stále populárnější jako doplněk stravy. Ne bezdůvodně, protože mnoho lidí oceňuje pozitivní účinek, který může mít pupalkový olej na pokožku (neurodermatitida), PMS a menopauzu. 

Vit4ever pupalkový olej podrobně

Naše tobolky pupalkového oleje jsou obzvláště vysoké dávky s 2 000 mg na denní dávku (denní dávka = 2 kapsle). Každá tobolka obsahuje 1000 mg za studena lisovaného oleje z pupalky dvouleté s 10% kyselinou gama-linolenovou. Obsahuje tedy 200 mg GLA na denní porcí 2 tobolek. Naše kapsle také obsahují přírodní vitamin E. Vitamin E je silný antioxidant a chrání citlivé složky pupalky před oxidací a zvyšuje biologickou využitelnost jednotlivých složek.

Podle doporučení pro konzumaci se doporučuje příjem 2 tobolek denně, takže plechovka se 180 tobolkami postačuje na celých 90 dnů používání.

Kvalita Vit4ever

Pro kapsle z pupalkového oleje používáme pouze prémiové přísady s velmi vysokou čistotou. Naše vysoce kvalitní tobolky pupalkového oleje samozřejmě neobsahují nežádoucí přísady. Měkké gelové tobolky neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva a samozřejmě také neobsahují GMO, laktózu a lepek.

Naše tobolky pupalkového oleje byly navíc nezávisle laboratorně testovány na těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria. Šetření provedla nezávislá německá laboratoř certifikovaná podle DIN EN ISO / IEC 17025.

Doplněk stravy (NEM) s pupalkovým olejem a přírodním vitaminem E. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

V denní dávce
(2 tobolky s měkkým gelem)

NRV *
Pupalkový olej

2 000 mg

**

    z toho GLA

200 mg

**

Vitamin E (přírodní)

26,8 mg

223%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 x 1 tobolku denně se sklenicí vody.


Složení: Pupalkový olej (z toho 10% kyselina gama-linolenová), tobolka z měkkého gelu vyrobená ze želatiny (hovězí želatina), vitaminu E (d-alfa-tokoferol), glycerinu (zvlhčovadlo).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Poraďte se s lékařem, pokud máte epilepsii a pokud užíváte antikoagulancia. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro těhotné ženy, kojící matky a ženy s rakovinou prsu závislé na estrogenu.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 14.11.2022
Jsem opravdu nadšená, moje neurodermatitida postupně zmizela. Ihned po začátku užívání se kůže začala zlepšovat, nyní po několika týdnech je zcela po problémech. Jsem velmi vděčná za produkt a určitě ho budu i nadále užívat. Co mě šokuje je to, že dermatolog to neví. Nejprve mi byl předepsán kortizon a drahé masti, které nefungovaly. Pupalkový olej léčí zevnitř, děkuji. Příště si objednám rovnou velké balení.
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 18.11.2022
Dobrý den Veroniko, máme radost, že Vám naše doplňky pomáhají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.