Vit4ever OPC extrakt z hroznových jadérek s vitamínem C - 240 kapslí

649 Kč
Skladem

OPC s vitamínem C s obsahem 900 mg extraktu z hroznových jadérek

Kapsle z hroznových jader Vit4ever obohacené o vysoce kvalitní vitamín C jsou perfektní směsí antioxidantů ve formě kapslí. Hlavní složkou kapslí je OPC, které se získává z různých rostlin, ale především z hroznových semen červených a modrých hroznů. 

 • Každé balení obsahuje 240 vysokodávkových kapslí OPC s vitamínem C z šípku. 
 • Denní dávka 2 kapslí obsahuje 900 mg extraktu z hroznových jadérek + 150 mg vitaminu C
 • Vysoce kvalitní extrakt z hroznových jader má velmi vysoký přírodní obsah OPC. 
 • OPC kapsle jsou 100% veganské
 • Neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě také bez GMO
 • Bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vit4ever OPC extrakt + vitamín C.

Kapsle z hroznových jader Vit4ever obohacené o vysoce kvalitní vitamín C jsou perfektní směsí antioxidantů ve formě kapslí. Hlavní složkou kapslí je OPC, což je zkratka pro oligomerní proantokyanidiny. OPC se získává z různých rostlin, ale především z hroznových semen červených a modrých hroznů a jsou považovány za sekundární rostlinné látky, které patří do skupiny flavanoidů. Jednoduše řečeno, je to řada rostlinných molekul s antioxidačními vlastnostmi.

OPC + kapsle vitaminu C podrobně

Naše kapsle z extraktu z hroznových jader se vyznačují svým přirozeným a vysokým podílem oligomerních proanthokyanidinů. Denní dávka 2 kapslí obsahuje 900 mg extraktu z hroznových jadérek a 150 mg přírodního vitamínu C na denní dávku.

Obsah OPC podle různých metod měření:

 • Obsah podle metody HPLC: 2 kapsle obsahují 450 mg OPC (50% oligomerních proanthokyanidinů)
 • Obsah podle metody Bate / Smith: 2 kapsle obsahují 855 mg OPC (95% oligomerních proantokyanidinů

Naše kapsle OPC jsou navíc obohaceny o přírodní vitamín C. Extrakt ze šípku používáme jako zdroj vitaminu C. Vitamín C pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a je ideálním doplňkem jakéhokoli OPC produktu ke zvýšení synergických účinků jednotlivých složek.

Kvalita Vit4ever 

Ve Vit4ever má kvalita absolutní prioritu, proto pro naše kapsle OPC + vitamín C používáme pouze vysoce kvalitní suroviny, které mají velmi vysokou biologickou dostupnost a jsou velmi dobře snášeny. Naše kapsle OPC jsou vyrobeny z evropských hroznů. K získání suroviny se používá šetrný a přirozený extrakční proces. K extraktu extraktu se používá pouze voda a alkohol a žádná chemie chloru.

Naše OPC kapsle jsou 100% veganské a neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

 • Každé balení obsahuje 240 vysokodávkových kapslí OPC s vitamínem C z šípky. Denní dávka 2 kapslí obsahuje 900 mg extraktu z hroznových jadérek + 150 mg vitaminu C. 90 dní užívání (3 měsíce dodávky).
 • Denní dávka 2 kapslí obsahuje 855 mg OPC (95% oligomerních proanthokyanidinů) podle metody Bate / Smith nebo 450 mg OPC (50% oligomerních proantokyanidinů) podle konzervativní metody HPLC. Naše kapsle OPC obsahují další vitamín C z extraktu šípku.
 • Náš vysoce kvalitní extrakt z hroznových jader má velmi vysoký přírodní obsah OPC. K získání suroviny se používá šetrný a přirozený extrakční proces. K extrakci se používá pouze voda a alkohol a žádná chemie chloru
 • Přírodní kapsle s výtažkem z hroznových jader bez nežádoucích přísad. Naše OPC kapsle jsou 100% veganské a neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek

Doplněk stravy (NEM) s výtažkem z hroznových jadérek + vitamín C. Tento výrobek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na denní dávku
(2 kapsle)

NRV *
Extrakt z hroznových semen

900 mg

**

    z toho OPC (proantokyanidiny)

450 mg

**

Extrakt ze šípku

150 mg

**

    z toho vitamín C.

75 mg

94%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: extrakt z hroznových jadérek (obsahuje 50% oligomerních proanthokyanidinů = OPC), potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí), extrakt ze šípku.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle denně s jídlem a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DS Avatar autora | 16.5.2023
Dobrý den, nechci vás nijak odbýt, ale produkt jsem začal užívat teprve před 3 dny.. Tak to nemohu moc posoudit. Můžete se mě klidně připomenout za asi dva týdny až měsíc. To bych mohl vědět více. :-) s pozdravem Dalibor Smek
5
F Avatar autora | 2.11.2021
Extrakt z hroznových semínek jako silný antioxidant ve spojení s Vitaminem C užívám jako základní kámen pro mou imunitu. Také mi pomáhá s vysokým krevním tlakem a tak si myslím, že je prospěšný i srdci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.