Vit4ever Sango sea coral - 180 kapslí

559 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Přirozený zdroj vápníku (20%) a hořčíku (10%) v poměru tělu vlastním 2:1

Korál Sango má svůj původ na japonském ostrově Okinawa. Již v 50. letech 20. století Japonec Nobuo Someya (uznávaný vědec) uznal, že obyvatelé ostrova srší zdravím a energií a že v průměru žijí přes sto let. Běžné nemoci tam také prakticky nebyly známy. Tým odborníků zjistil, že jediný rozdíl je ve vodě, kterou korál Sango obohatil o přírodní minerály a stopové prvky.

 • Obzvláště vysoká dávka s 3 300 mg čistého mořského korálu Sango (z toho 660 mg vápníku a 330 mg hořčíku) na denní dávku (3 kapsle).
 • Korálový prášek Sango s obsahem 20% vápníku a 10% hořčíku v poměru tělu vlastním 2:1.
 • Mleté Sango korály původem z Okinawy, kde nedochází k nadměrnému využívání živých korálových útesů. 
 • Korálový prášek Sango byl negativně testován na radioaktivitu komplikovaným analytickým procesem, a proto je 100% bez záření.
 • Kapsle neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, plniva, želatinu
 • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O mořském korálu Sango

Korál Sango má svůj původ na japonském ostrově Okinawa. Již v 50. letech 20. století Japonec Nobuo Someya (uznávaný vědec) uznal, že obyvatelé ostrova srší zdravím a energií a že v průměru žijí přes sto let. Nejstarší muž na světě, pan Isumi ve věku 121 let, který byl zvěčněn v Guinnessově knize světových rekordů, pocházel z Okinawy. 

Běžné nemoci tam také prakticky nebyly známy. Díky tomu měl Nobuo Someya příležitost celou věc blíže prozkoumat, a tak ve spolupráci se svým týmem odborníků zjistil, že jediný rozdíl je ve vodě, kterou korál Sango obohatil o přírodní minerály a stopové prvky.

Mořský korál Sango nabízí tělu dokonalé složení vápníku a hořčíku v ideálním poměru 2: 1, takže ho lze optimálně vstřebat a s velmi vysokou biologickou dostupností. Kromě 2 hlavních přírodních minerálů má Sango Coral mnohem více co nabídnout! Dalo by se také nazvat pravým „všeumělem“, protože kromě vápníku a hořčíku, které obsahuje, nabízí zdroj více než 70 základních minerálů a stopových prvků, jako je jód, chrom, železo, křemík a mnoho dalších.

Výňatek ze schválených prohlášení o hořčíku a vápníku týkajících se účinných látek, které byly potvrzeny Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA):

 • Vápník přispívá k normální funkci svalů
 • Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • Vápník hraje roli v buněčném dělení a specializaci
 • Vápník přispívá k normální činnosti trávicích enzymů
 • Vápník je nezbytný pro udržení normálních kostí a zubů
 • Hořčík pomáhá snižovat únavu a vyčerpání
 • Hořčík přispívá k normální funkci svalů
 • Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin
 • Hořčík přispívá k rovnováze elektrolytů

* (Nařízení ES č. 1924/2006 Zdravotní tvrzení Evropské unie

Detailně korálové kapsle Vit4ever Sango

Každá sklenice vám nabízí 180 kapslí s vysokou dávkou 1100 mg prášku z mořského korálu Sango a vystačí na nepřetržité používání po dobu 60 dnů (2 měsíce). Denní dávka pouze 3 kapslí obsahuje 3300 mg čistého prášku Sango a tělu poskytne 660 mg přírodního vápníku a 330 mg přírodního hořčíku , což tvoří 83% denní potřeby. Korálové kapsle Vit4ever Sango jsou univerzální a snadno se dávkují díky vysokému množství účinných látek v jedné kapsli. Pro naše prémiové kapsle používáme pouze vysoce kvalitní a velmi jemně mletý prášek z mořských korálů bez jakýchkoli přísad a jsou potaženy 100% zeleninovým a veganským obalem kapslí (HPMC).

Doplněk stravy (NEM) se Sango Coral. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na denní porci
(3 kapsle)

NRV *
Sango korál

3300 mg

**

   z toho vápník

660 mg

83%

   z toho hořčík

330 mg

83%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučení ke konzumaci: Užívejte 3 x 1 kapsli denně s dostatečným množstvím tekutiny.


Složení: mořský korál Sango (mletý), potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení