Vit4ever Sango sea coral - 180 kapslí

599 Kč
Skladem

Přirozený zdroj vápníku (20%) a hořčíku (10%) v poměru tělu vlastním 2:1

Korál Sango má svůj původ na japonském ostrově Okinawa. Již v 50. letech 20. století Japonec Nobuo Someya (uznávaný vědec) uznal, že obyvatelé ostrova srší zdravím a energií a že v průměru žijí přes sto let. Běžné nemoci tam také prakticky nebyly známy. Tým odborníků zjistil, že jediný rozdíl je ve vodě, kterou korál Sango obohatil o přírodní minerály a stopové prvky.

 • Obzvláště vysoká dávka s 3 300 mg čistého mořského korálu Sango (z toho 660 mg vápníku a 330 mg hořčíku) na denní dávku (3 kapsle).
 • Korálový prášek Sango s obsahem 20% vápníku a 10% hořčíku v poměru tělu vlastním 2:1.
 • Mleté Sango korály původem z Okinawy, kde nedochází k nadměrnému využívání živých korálových útesů. 
 • Korálový prášek Sango byl negativně testován na radioaktivitu komplikovaným analytickým procesem, a proto je 100% bez záření.
 • Kapsle neobsahují stearát hořečnatý, příchutě, barviva, stabilizátory, plniva, želatinu
 • Bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O mořském korálu Sango Vit4ever

Korál Sango má svůj původ na japonském ostrově Okinawa. Již v 50. letech 20. století Japonec Nobuo Someya (uznávaný vědec) uznal, že obyvatelé ostrova srší zdravím a energií a že v průměru žijí přes sto let. Nejstarší muž na světě, pan Isumi ve věku 121 let, který byl zvěčněn v Guinnessově knize světových rekordů, pocházel z Okinawy. 

Běžné nemoci tam také prakticky nebyly známy. Díky tomu měl Nobuo Someya příležitost celou věc blíže prozkoumat, a tak ve spolupráci se svým týmem odborníků zjistil, že jediný rozdíl je ve vodě, kterou korál Sango obohatil o přírodní minerály a stopové prvky.

Mořský korál Sango nabízí tělu dokonalé složení vápníku a hořčíku v ideálním poměru 2: 1, takže ho lze optimálně vstřebat a s velmi vysokou biologickou dostupností. Kromě 2 hlavních přírodních minerálů má Sango Coral mnohem více co nabídnout! Dalo by se také nazvat pravým „všeumělem“, protože kromě vápníku a hořčíku, které obsahuje, nabízí zdroj více než 70 základních minerálů a stopových prvků, jako je jód, chrom, železo, křemík a mnoho dalších.

Výňatek ze schválených prohlášení o hořčíku a vápníku týkajících se účinných látek, které byly potvrzeny Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA):

 • Vápník přispívá k normální funkci svalů
 • Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • Vápník hraje roli v buněčném dělení a specializaci
 • Vápník přispívá k normální činnosti trávicích enzymů
 • Vápník je nezbytný pro udržení normálních kostí a zubů
 • Hořčík pomáhá snižovat únavu a vyčerpání
 • Hořčík přispívá k normální funkci svalů
 • Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin
 • Hořčík přispívá k rovnováze elektrolytů

* (Nařízení ES č. 1924/2006 Zdravotní tvrzení Evropské unie

Korálové kapsle Vit4ever Sango

Každé balení vám nabízí 180 kapslí s vysokou dávkou 1100 mg prášku z mořského korálu Sango a vystačí na nepřetržité používání po dobu 60 dnů (2 měsíce). Denní dávka pouze 3 kapslí obsahuje 3300 mg čistého prášku Sango a tělu poskytne 660 mg přírodního vápníku a 330 mg přírodního hořčíku , což tvoří 83% denní potřeby. Korálové kapsle Vit4ever Sango jsou univerzální a snadno se dávkují díky vysokému množství účinných látek v jedné kapsli. Pro naše prémiové kapsle používáme pouze vysoce kvalitní a velmi jemně mletý prášek z mořských korálů bez jakýchkoli přísad a jsou potaženy 100% zeleninovým a veganským obalem kapslí (HPMC).

Doplněk stravy (NEM) se Sango Coral. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na denní porci
(3 kapsle)

NRV *
Sango korál

3300 mg

**

   z toho vápník

660 mg

83%

   z toho hořčík

330 mg

83%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučení ke konzumaci: Užívejte 3 x 1 kapsli denně s dostatečným množstvím tekutiny.


Složení: mořský korál Sango (mletý), potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příroda nám dává to, co člověk potřebuje. Ve Vit4ever jsme přesvědčeni, že příroda poskytuje vše pro zdravý život a že pro podporu zdraví nemusíte nic geneticky ani synteticky měnit. Proto se snažíme, pokud je to možné, používat přírodní suroviny, ale bez využívání přírody. Látky, které jsou v přírodě dostupné jen ve velmi omezené míře nebo jejichž účinky nelze standardizovat, jsou odebírány z téměř přírodních kultivací, aby byla zajištěna konzistentní kvalita a nezasahovaly do přírody. Pečlivě vybíráme suroviny a necháváme je kontrolovat na čistotu a kvalitu v nezávislých laboratořích.

Věnujeme nejen velkou pozornost surovinám, které používáme, ale také věcem, které ve svých produktech nechceme. Zcela se obejdeme bez umělých aromat, barviv, konzervantů a GMO. Aby byly naše produkty stravitelné i pro citlivé lidi, snažíme se v rámci možností vyhýbat laktóze, fruktóze a lepku. Jako plniva a separační činidla se používají pouze neškodná aditiva, jako je rýžový extrakt a mikrokrystalická celulóza, která jsou nezbytná pro obzvláště obtížné procesy.